Скільки платить ютуб за 1000 переглядів в Казахстані: заробіток блогерів

Скільки платить ютуб за 1000 переглядів в Казахстані: як заробити блогерам на відеохостингу, чому сьогодні не працюють канали

Сучасні люди активно користуються просторами відеохостингу, тому що саме тут, згідно з новим маркетинговим тенденціям, блогери і вайнери просувають рекламу. Написання постів, зйомка невеликого відеоролика, що були колись звичайним хобі, для багатьох обернулися джерелом фінансового доходу, що залежить від кількості підписантів глядачів. Спробуємо розібратися, скільки платить ютуб за 1 000 переглядів в Казахстані.

Кілька слів про блогерних доходи

Спочатку трохи часу приділимо загальної інформації.

Як правило, блогер нікому не підкоряється, не має робочого місця і затвердженого робочого графіка, але до свого діла ставиться з повною відповідальністю, щоб зацікавити більшу кількість читачів.

У відомих блогерів, які мають солідну аудиторію передплатників, працюють робочі команди.

Часом доводиться працювати у вихідні дні і цілодобово, великі ризики по закінченню місяця не отримати грошей. Але при цьому казахстанські блогери, які працюють на ютубі, здатні отримувати дохід у вигляді пари мільйонів тенге за один місяць.

Лідери по передплатникам

Скільки ж платить ютуб за перегляди в Казахстані? На жаль, у порівнянні з зарубіжними блогерами, популярні вітчизняні колеги особисті інформаційні дані оголошувати остерігаються.

Наголошується, що мінімальна ціна реклами досягає 70 000 тенге. В середньому за розміщення платять до 300 000 тенге.

Максимальною цифрою, названої одним з відеоблогеров, стало півтора мільйона тенге.

Реальний представник блогерского ринку видав інформацію, що в Казахстані можливий заробіток в 150 – 880 тисяч тенге за рекламу. Остаточна вартість визначається з урахуванням складнощів, що виникають у роботі.

Підраховано, що один підписався в середньому здатний давати дохід у межах 0.2 тенге на одну рекламу.

Розрахунок приблизний, створювався на підставі того, що середній заробіток від реклами варіюється в межах 300 тисяч, а число підписантів Топової десятки досягає 1 600 000 чоловік.

Розберемося на прикладах

Декому здасться, що в Казахстані не завжди працює ютуб. Уявіть ситуацію: блогер набрав більше ста тисяч переглядачів, але по рекламному ролику кликнули не більше 3 000 – оплата проводиться за кількість кліків за встановленими тарифами.

Представники відомих ютуб-каналів Казахстану, які набрали по 500 000 передплатників, запевняють, що за рекламою не женуться, як блогери Instagram.

Вони обмежуються зйомками роликів, викладають їх в мережу, заробляють на переглядах від ютуба.

Наведемо приклади:

  • Аминка Вітамінка. Юному вайнеру відомо, як заробити на ютубі в Казахстані на кількості підписантів. Перший вайнер дівчинка зняла в 2015 році;
  • «Гітарист ТВ – уроки гри на гітарі». Ведучий – Паша Колесніков. У часи репу цей казахська канал виглядає в Топі ютуба щонайменше незвично;
  • Катерина Сайбель. Блогер веде власний влог, що розповідає про сімейне життя і двох дітей;
  • Stupidmadworld. Блогер з Казахстану, провідний цей канал, популярний за межами своєї країни – ютуб ввів його в агро – і техносообщество в Україні та Росії. Тут показуються наукові досліди і демонструються лайфхаки.

Є ще одна проблема – ютуб в Казахстані в цьому році дійсно погано працює. Особливо у вечірній час – повільно завантажується.

Причини, чому нормально сьогодні не працює ютуб в Казахстані, не називаються, але самі користувачі пояснюють це великим попитом на відеохостинг.