Скільки платить ютуб за 10000 переглядів: передплатників, кліків

Скільки платить ютуб за 10000 переглядів: який дохід приносить канал, як набрати перші 10 тисяч глядачів, які гроші можна заробити

Як видно з даних статистичної звітності, блогери отримують непоганий дохід від ютуба, але міф слід дещо розвіяти, тому що заробіток залежить не від кількості переглядів, а від рекламних роликів. Природно, оплату виробляють не відеохостинг, а рекламодавці, при досягненні блогером певного рівня популярності йому дозволяється монетизація каналу, потім оформляється угода, у відеороликах прокручуються реклами, оплата за які нараховується за переглядами або кліки. Отже, скільки платить ютуб за 10 000 переглядів?

Що впливає на прибуток?

Щоб зрозуміти, скільки заробляють на ютубі за 10 000 переглядів, звертаємо увагу, що різні акаунти хостингу виплачують неоднакові суми.

На таку особливість впливають наступні фактори:

  • тематична спрямованість каналу. Розрізняють дорогі теми, пов’язані з бізнесом, будівельною галуззю, автомобілями. Існують і дешеві варіанти – дитячі канали, ігрові, гумористичні. Конкуренція незрівнянно вище в першій категорії, у зв’язку з ніж оплата за рекламні ролики підвищується. Але суперництво зменшує шанси блогера опинитися в даній ніші і надійно закріпити свої позиції;
  • кількість переглядів за останній місяць. Це черговий фактор, від якого залежить, скільки приносить ютуб-канал з 10 000 передплатників. Значення береться з каналу, вартість визначається кліками і кількістю переглядів;
  • цільова аудиторія. Важливе значення має, яка категорія глядачів переглядає сюжети, яка її купівельна спроможність. Певне значення має країна, що представляє аудиторію. В Америці та європейських державах рекламні ролики оцінюються дорожче, тому і дохід від трендів, які опинилися в Топ англомовних, за 10 000 переглядів виявиться вище в рази в порівнянні з вітчизняними аналогами.

Яким чином збільшується дохід?

Продовжуємо розбиратися, скільки на YouTube платять за 10 000 передплатників. Поговоримо трохи про методики, необхідних для розвитку каналу і збільшення кількості фоловерів. Від якості та чисельності клієнтури залежить, наскільки зростає популярність каналу, який дохід він приносить. Отже, відеоролики публікуються постійно, число їх постійно зростає.

Виконується оптимізація відеосюжетів. Вона включає в себе складання заголовка і описи з використанням ключових слів.

Якщо шукайте варіант, як швидко набрати перші 10 000 передплатників в ютубі, не використовуйте платні послуги з штучної накрутці. Ютуб швидко розпізнає підроблення, і канал заблокують.

Для залучення аудиторії визначте привабливу тематику, освещайте прибуткові питання, які виникають щодня, і пов’язані з нерухомістю, автомобільним транспортом, сферою бізнесу, медичним обслуговуванням, сучасними технологіями.

По тривалості відеоролики повинні бути не менше десяти хвилин. В такі відео додаються рекламні вставки, збільшують кількість переглядів і ймовірність кліків по рекламам. При цьому врахуйте, що численні паузи негативно впливають на утримання передплатників.

Щоб збільшити дохід, беріть участь у партнерських програмах, самостійно рекламуйте на власному каналі товари і послуги. В описах до відеосюжетами розміщуйте посилання на реклами. Дуже важливо, щоб тематики відео і реклами збігалися.

На сторінці каналу публікуйте банери, в такому випадку оплата здійснюється не тільки за кожен перехід, але і за одну тисячу переглядів.

Знаючи цю суму, ви легко уявите, скільки грошей на ютубі заробите за 10 000 переглядів.

Рекламні відео краще всього знімати під конкретний товар або певну пропозицію.

Інтерес рекламодавця проявляється в тому, що він отримує клієнтуру за рахунок ваших передплатників, які набувають рекламований продукт.

Цей спосіб заробітку найбільш затребуваний серед активних блогерів.

Приклади оплати

Бажаючі дізнатися, скільки грошей отримують на ютубі за 10 тисяч переглядів, можуть вивчити таблиці, наявні в інтернеті, але дані не слід сприймати однозначно – все залежить від перерахованих вище факторів.

Подивимося, скільки платять на YouTube популярним блогерам, і за їх доходу уявімо, яка оплата буде за 10 000 переглядів:

  • Юрій Дудь – канал за місяць набрав більше тридцяти мільйонів переглядів. Приблизний заробіток блогера варіюється в межах 7.9 – 125.7 тисяч доларів щомісяця;
  • Аміран Сардаров за тридцять днів на каналі «Щоденник Хача» набрав більше 22 мільйонів переглядів, заробляючи від 5.5 до 88.3 тисяч доларів;
  • Саша Спілберг – за п’ять з половиною мільйонів переглядів заробляє до тридцяти тисяч доларів.

Висновок

Якщо ваш канал на YouTube набрав 10 000 переглядів сюжетів, але доходи за це залишаються недоступними, перевірте, чи все ви зробили правильно, оформляючи монетизацію.