Скільки платить ютуб за 1000000 переглядів: передплатників, лайків

Скільки платить ютуб за 1000000 переглядів: який заробіток, вартість, оплата, ціна на YouTube в рублях за 1 мільйон глядачів у 2020 році

– Початківці блогери приходять на YouTube для отримання додаткового джерела доходу. Якщо все складається вдало, відеоролик приносить непогані гроші. Для того, щоб дізнатися, скільки платить ютуб за 1 000 000 переглядів, важливо зрозуміти принцип, за яким нараховуються гроші.

оплачує ютуб?

Користувачі впевнені, що заробіток в інтернеті безпосередньо залежить від кількості набраних передплатників. Але насправді все трохи інакше. Рекламодавцю необхідна цільова аудиторія, у зв’язку з чим він вкладає солідні грошові суми за показ інформації комерційного характеру.

Заробіток ютубера залежить не від переглядів, а від кількості підписантів глядачів. Рекламний ролик вбудовується в відеосюжет, автор заробляє на показах і кліках.

Рекламні блоки поділяються на два види:

 1. потокового відео – користувачеві доводиться протягом декількох секунд переглядати вставлену рекламу, поки не з’явиться клавіша «пропустити»;
 2. Overlay – гроші надходять на рахунок за кожен клік користувача за посиланням і виконання переходу на сторінку рекламодавця.

найоплачуваніші категорії

Щоб зрозуміти, скільки платять за 1 000 000 переглядів на YouTube в рублях, пропонуємо кілька категорій, на яких можливий найбільший заробіток.

Гугл перераховує авторам відеороликів певний відсоток за глядацькі кліки по реклам, але зароблена сума сильно різниться з урахуванням розцінок за клік, а ціна визначається рекламодавцем залежно від існуючої конкуренції.

Якщо уявити собі список всіх каналів, то на розважальну категорію ціна за 1 мільйон переглядів в зв’язку з малою платоспроможністю аудиторії і невеликою конкуренцією, буде низькою – з-за недорогої реклами.

А ось який заробіток за 1 000 000 переглядів на каналах в ютубі, що розповідають про автомобілі, інструментах чи нерухомості, пояснювати не варто. Реклама на цих каналах коштує дорого, і заробіток тих, у кого мільйон, а краще – 100 000 000 передплатників, зростає в рази.

Щоб отримувати максимальний дохід на ютубі, блогери рекомендують знімати відео на англійській мові. Це дозволить розширити цільову аудиторію по багатьом країнам світу, набрати 5, 10, 11 і більше мільйонів переглядів на YouTube, заробляючи на цьому непогані гроші.

наприклад, хто набрав 1 100 000 000 передплатників? Ним виявився канал шведського блогера Фелікса Чельберга, багатьом знайомого під ніком Pew Die Pie.

Порядок нарахування грошових коштів

Продовжуємо розбиратися, скільки рублів коштує 1 мільйон переглядів на YouTube. Потрібно усвідомити: коли ваше відео набирає таку кількість глядачів, це зовсім не означає, що ви напали на золоту жилу.

Канал підключається до видеохостинговой партнерці, для чого оформляється заявка, після якої проходить певний час на її схвалення. Якщо вас цікавлять умови ютуба з цього питання, зможете дізнатися на сервісних сторінках.

Перед тим, як уточнювати, скільки грошей платять за 1 000 000 переглядів, переконайтеся, що ваше відео відповідає вимогам чинної законодавчої бази і не містить ніяких порушень.

Існує ще ряд важливих моментів:

 • частина грошових коштів відеохостинг залишає собі за надання посередницьких послуг;
 • за дванадцять місяців відео має набрати двісті сорок тисяч хвилин переглядів. Це той мінімум, на підставі якого здійснюється підключення до партнерці;
 • коли користувач переглядає рекламу не повністю, ваш заробіток знижується;
 • Overlay переглядач зобов’язаний потрапити за посиланням на інший ресурс і провести на ньому деякий час;
 • зароблена сума накопичується на сайті партнерки – належить виводити її самостійно.

Можливе способи монетизації

Розбираючись, скільки коштує 1 000 000 переглядів, кілька хвилин приділимо питання про монетизацію.

Для початку нагадаємо, що цей термін означає заробіток з відеоканалу в будь-якому вигляді. Якщо кількість переглядів збільшуватися не буде, а рекламне відео при цьому «перемотується», на прибуток розраховувати не слід.

Але якщо ви впевнені у власних силах, пропонуємо кілька основних способів монетизації в ютубі, щоб отримувати дохід за 1 мільйон переглядів:

 • партнерська програма Гугл AdSense, якою користуються практично всі відомі блогери. Ціна за клік у Overlay варіюється в межах 0.1 – 1 долара. Усереднене значення, все залежить від тематичної спрямованості каналу, але уявити, скільки заробляють за 1 000 000 переглядів, можливо;
 • безпосереднє співробітництво з кампанією рекламодавця, що виявляється у просуванні послуг або товарів, тематичних оглядах, непрямих згадках;
 • поштові розсилки оголошень про рекламу. Дізнатися, скільки платить ютуб за 1 мільйон передплатників у цьому випадку, досить важко.

Критерії, що впливають на доходи

Так скільки ж грошей дає ютуб за 1 мільйон переглядів? Якщо взяти два відеоролика від різних блогерів, то рівну кількість глядачів зовсім не означає, що автори отримують однаково. Виявляється, існують певні нюанси, що впливають на заробіток:

 • тематична спрямованість. Є дорогі і дешеві галузі, конкурентна боротьба серед яких впливає на те, скільки в результаті отримують блогери;
 • кількість переглядів за останній місяць. За значущістю даний критерій знаходиться на другому місці, до обліку приймаються дані всіх відео, опублікованих на каналі;
 • параметри математичного характеру. Тут враховують перегляди, кліки і розцінки на них. Зарахування грошей відбувається за чергову тисячу переглядів;
 • цільова аудиторія. Рекламодавець цікавиться купівельними можливостями відвідують ваш канал глядачів. Як тільки аналітична перевірка даних статистики покаже, що ваш канал знаходиться в Топі ютуба, і серед 1 000 000 переглядів велику кількість відвідувань припадає на бізнесменів, заробіток стане значно більше. При цьому в рейтингу youtube – каналів в світі ви можете опинитися в Топі кращих, але, навіть набравши 1 000 000 000 000 переглядів, зможете отримати більший прибуток від глядачів з Європи та Америки, ніж з Росії.

Так який же заробіток?

Отже, скільки ж платить ютуб за 1 мільйон переглядів в 2020 році? Якщо їх кількість налічує один мільйон, це становитиме десять тисяч монетизованих показів.

Середня вартість однієї тисячі показів, встановлена хостингом, з урахуванням всіх особливостей каналу – від одного до чотирьох доларів, що за мільйон переглядів становить суму заробітку в межах 100 – 400 $. Якщо цікавить, скільки платить ютуб за 100 тисяч переглядів, просто розділіть ці цифри на «10».

Способи збільшення доходу

– Початківці блогери цікавляться, скільки платить ютуб за 1 000 000 000 переглядів, як набрати 100 000 передплатників на YouTube, як підняти рейтинг каналу і т. д.

можливо збільшити Прибуток тільки грамотними діями. Працюйте над розвитком каналу, регулярно публікуйте новий контент, оптимізуйте відеоролики, особливу увагу приділяючи назвами і описами. Зробіть упор на тематику, що приносить прибуток – медицину, фінанси, будівельну галузь. Знімайте відеоролики, за тривалістю перевищують десятихвилинний поріг.

Іноді звучить питання про те, скільки платять за 1 000 000 лайків. Якщо чесно, то за використання таких кнопок ютуб гроші не нараховує, від них залежить лише рейтинг. Але тут є своя перевага: набравши 10 000 000 лайків в російській ютубі, ви легко опинитеся в Топі кращих каналів в Росії, зайнявши лідируючі позиції в рейтингу. Справа в тому, що один лайк, нехай навіть негативний, означає, що перегляд здійснений. Відомі випадки, коли відеоролики з негативною репутацією поширювалися по мережі швидше, приносячи непогані дивіденди автору. Ролик з лайками, не потрапив у рейтинг кращих, виявиться в графі «рекомендовані» і буде постійно з’являтися у правій колонці, навіть коли проглядаються відео з іншим тематикам.

Для інформації повідомляємо: крім YouTube, існують і інші партнерки, деякі з яких виплачують автору до сімдесяти відсотків від суми за клік, що перевищує фінансові можливості знаменитого відеохостингу. Крім того, залучати до свого каналу рекламодавців можна самостійно.

Висновок

Ви дізналися, яким є реальний заробіток на 1 мільйон переглядів на YouTube. Скористайтеся наведеною вище інформацією, забезпечте популярність для відеоканалу і почніть заробляти гроші. Пам’ятайте, що все залежить від купівельної спроможності цільової аудиторії, тому вибирайте тематику, залучає переглядачів.