Скільки заробляє Академік на ютубі: місяць, рік

Скільки заробляє Академік на ютубі: який заробіток у каналу ACADEMEG, чому популярний автомобільний блогер, який дохід приносить контент

Зірка блогосфери ACADEMEG в лютому 2020 року потрапив у Книгу рекордів Гіннесса Росії! Він витратив 6 мільйонів рублів на створення «ультратанка» Бентлі Континенталь на гусеничному ходу. Транспорт встановив рекорд в суворих умовах Байкалу, розігнавшись до 125км/ч. Так скільки заробляє Академік на Ютубі, якщо може дозволити собі такі витрати?

Заробіток

27 грудня 2010 року Костянтин Заруцький зареєстрував канал на YouTube. З дитинства він цікавився технікою та автомобілями. Разом з батьком і дідом пропадав у гаражі, читав технічні журнали, намагався щось винаходити. Костянтин виріс у звичайній ленінградської сім’ї, довго шукав, де можна застосувати свої таланти. Тричі вступав в технічні Вузи, але так і не закінчив ні один з них.

Інтернет дав хлопцеві можливість визначитися з заняттям по життю. Сьогодні ACADEMEG – самий популярний автомобільний блогер у світі. За 10 років його дохід склав 60 мільйонів 514 тисяч рублів. За підрахунками незалежних експертів, місячний заробіток ютубера доходить до 3,5 тисяч $ з урахуванням переглядів і спонсорських вкладень. На його канал підписано 6 мільйонів чоловік. Блогер створює унікальний контент, який цікавий всім автолюбителям. Тому користувачів цікавить не сам питання: «Скільки заробляє Академік на Ютубі?», а за рахунок чого у нього такі гонорари.

Для залучення передплатників необхідно придумати цікаву тематику, навчитися коментувати, бути доброзичливим і ввічливим у листуванні з користувачами.

Створення цікавого контенту – головний біль для будь-якого блогера. ACADEMEG спочатку викладав різні відео, поки що в 2013 році його не відвідала геніальна ідея. Він прекрасно розбирався в автомобілях і знав, як прокачати навіть саму вбиту «копійку». Дебютний випуск він вирішує присвятити огляду позашляховика «Опель Фронтера». Ролик швидко набрав велику кількість переглядів. Роботу оцінили як недосвідчені автолюбителі, так і досвідчені автовласники. З тих пір ACADEMEG вирішив ділитися в мережі своїми ноу-хау щодо покращення автодорожнього транспорту. Напрямок отримав назву «автопрокачка».

Проекти

Напрацювавши досвід, Заруцький вирішує займатися повноцінними проектами. Неможливо в одному ролику показати, як дешеву машину перетворити на шикарний автомобіль. Тому Костянтин вирішив публікувати на каналі відеощоденник.

Блогер розбив процес на кілька етапів і створив короткі ролики, присвячені певним робіт: встановлення глушителя, заміні двигуна, тюнінгу і т. д. Розглянемо деякі з них докладніше.

Pontorezka

Проект 2015 року присвячений прокачування Range Rover мінімальній комплектації. 15-20 хвилинні ролики показували, як самостійно доукомплектувати автомобіль, довести його технічні характеристики до бажаних результатів.

ОКАZИЯ

В 2016 році Заруцький взявся за «Оку». Він зробив з російської малолітражки справжній спорткар. Поставив глушник, провів тюнінг салону, встановив нові двері. В процесі коментарів дав масу корисних порад тим, хто самостійно проводить тюнінг своїх автомобілів.

Автор звертає увагу користувачів на те, що деякі комплектуючі коштують більше, ніж сам автомобіль. Недосвідченим глядачам варто знати це, щоб не витратити на тюнінг своєї машини більше, ніж запланували.

Антигелик

Чотири роки тому блогер придбав УАЗ. Російський позашляховик випадково втопили в річці, і Академік взявся за його відновлення. Він вирішив, що зробить з машини автомобіль, який не поступиться в гонці мерседесовским геликам.

Валящий ЗІЛ 130

В 2017 році блогер «прокачав» радянський ЗІЛ до 600 л. с.

Ведучий викладає два варіанти роликів: довгий і короткий. Другою йде у якості анонсу. Якщо людина зацікавиться, то обов’язково подивиться повну версію.

ACADEMEG проводить тест-драйви машин різної вартості. Таким чином він допомагає людям визначитися з вибором моделі і, головне, попереджає, яких сюрпризів може чекати власник від свого нового авто.

Сказати точно, скільки заробляє Академік на Ютубі в місяць, неможливо. Блогер приховує свої гонорари від рекламодавців, спонсорів. У мережі розміщена тільки та інформація, до якої мають доступ всі користувачі.