Скільки заробляє Едвард Бив на ютубі: ролики, контент, реклама

Скільки заробляє Едвард Бив на ютубі: яка оплата в місяць, число передплатників, розмір доходу каналу Edward Bill на YouTube

Багатьох людей цікавить розмір доходу знаменитих блогерів. Наприклад, одна з обговорюваних тем в інтернеті – скільки заробляє Едвард Бив на ютубі. Крім цього, юні блогери хочуть знати причини популярності каналу і його фішки.

Факти з життя ютубера

Едвард Бив народився в січні 1996 року. За одними відомостями, мала батьківщина блогера знаходиться в Дудинске, за іншими – у Тирасполі. Також немає інформації про батьків, сестер або братів ютубера.

Незважаючи на те, що хлопець досить добре приховує особисте життя, ЗМІ змогли з’ясувати кілька фактів. До числа останніх відносяться:

 1. Освіта в школі при РАТІ-Гітісі. Досить спірний факт, так як репортери дізналися тільки, що Едвард має численних друзів з Гітісу, тісно спілкується з акторами.
 2. Перші ролики на ютубі знімав в жарт. На початку своєї кар’єри молодий чоловік навіть не мріяв про тієї популярності, яку отримав у підсумку. Вів досить скромне життя, і по рекомендації друзів записав відео. Також Едвард зізнавався, що не надто багато часу приділяв монтажу, а робив найпримітивнішу нарізку через редактор.
 3. Основна мета відкриття каналу – заробіток для сім’ї.
 4. У блогера є дружина Діана і маленька дочка Емілі. Сім’ю можна часто побачити на фотографіях в соціальних мережах.
 5. Не так давно знаменитість набила татуювання на руці.
 6. Деякий час молодий чоловік працював актором у квестах, що також підігріла чутки про його навчання в РАТІ-Гітісі.
 7. В даний час блогер їздить на автомобілі марки Bentley.
 8. Ютубер притягувався до відповідальності після зйомок ролика з тараном автомобіля ДПС.

Причини популярності каналу

Едвард Бив розкрутив свій канал на YouTube завдяки створенню пранков і мемів.

Однією з найбільш популярних його жартів є фраза «Чи так?», яка тривалий час прикрашала мова і посади його шанувальників.

Варто відзначити, що це не єдина причина, адже ютуб-канал Едварда Била це:

 1. Якісний контент. Блогер знаходиться на одній хвилі з підлітками та молодим поколінням, знає їх захоплення. Едвард прагне створювати сюжети, які в рівній мірі сподобаються представникам різних віків.
 2. Меми. Природно, що на продуманому і серйозному виконанні далеко «виїхати» не можна. Саме тому Бив не прагне бути вченим в очах глядачів. Він знімає досить смішні ролики, які часом викликають подив.
 3. Своєчасні запису. Зірка ютуба намагається не робити великих перерв між роликами, дотримуючись частотність. Так, можна помітити, що відео виходять раз в одну або два тижні.
 4. Не звертає уваги на громадську думку. Звичайно, для створення контенту важливо орієнтуватися на аудиторію, але не більше того. Едвард не витрачає сили на пояснення сценічного образу, він просто займається улюбленою справою. Також хлопець обходить стороною критику, зрідка шуткуючи з цього приводу на інтерв’ю.

Контент Едварда часто викликає несхвалення з боку дорослого населення. Його іноді вважають несерйозним і психічно неврівноваженим хлопцем, який з легкістю може надіти пакет на голову випадковому перехожому. Тим не менш, в житті Бив нормальний хлопець, а вся неадекватність — не більше ніж сценічний образ.

Розмір прибутку

найцікавіше — скільки заробляє Edward Bill на ютубі. На даний момент він є одним з найбільш високооплачуваних російських блогерів.

станом на 2020 рік Едвард Бив отримує від 5 до 90 тисяч доларів в місяць. Таким чином, його річний дохід складає близько 4,5 – 71 млн рублів. З чого ж складається сума прибутку ведучого? Спробуємо дізнатися, скільки заробляє Едвард Бив на YouTube і інших джерелах.

 • Реклама і просування програм. У роликах, а також в описі до відео можна помітити кілька посилань на інтернет-магазини або мобільні додатки. Також блогер залишає пряме посилання на адресу спонсора випуску.
 • Партнерки. Едвард активно просуває на каналі букмекерські компанії. Він також рекламує їх в Instagram.
 • Соціальні мережі. Крім того, скільки заробив Едвард Бив на ютубі, варто порахувати і його дохід від діяльності в ВК, Instagram та інших популярних майданчиках для спілкування. Наприклад, одна пубікація в сториз коштує від 500 000 рублів, однак дані ціни в основному поширюються на букмекерські контори.

Не секрет, що прямим джерелом доходу також є і самі передплатники каналу. В залежності від кількості переглядів, блогер може піднімати чи знижувати ціну за рекламу.

На що витрачає зароблене?

Мільйонний статок цілком виправдовує себе: Едвард Бив користується величезною популярністю не тільки у передплатників, але також і у великих рекламних компаній. Однак такий імідж вимагає чималих витрат. Отже, на що йдуть зароблені гроші?

 • Машини. В інтерв’ю Едвард зізнавався, що неодноразово розбивав дорогі автомобілі. У списку «постраждалих» значиться і Jaguar.
 • Реквізит. Ролики обходяться пранкеру недешево, так як потрібно витрачатися на автомобілі, кульки, телефони та інший реквізит.
 • Варто враховувати і витрати на правову сферу. Блогер часто потрапляє в поле зору правоохоронних органів. Наприклад, він був заарештований за навмисне заподіяння шкоди працівникові охорони. Едвард вдарив чоловіка ногою в голову під час зйомок одного з відеороликів. Природно, що пізніше знадобилися кошти для оплати лікарняного листа і штрафу.
 • Передплатники ютубера можуть помітити, що зйомки часто проходять за кордоном. Для цього також потрібно бронювати готель, оплачувати послуги трансферу. Однак ці вкладення окупаються, що видно по тому, скільки передплатників Едварда Била проявляють активність: за день відео збирає від 75 000 переглядів.

Едвард Бив безсумнівно користується популярністю серед молоді і підлітків, що також впливає і на рівень доходу. З кожним відео можна помітити, що він все більше приділяє уваги деталям, орієнтуючись на інтереси аудиторії.