Скільки заробляє Георгій Кавказ на ютубі: перегляди, реклама

Скільки заробляє Георгій Кавказ на ютубі: яка історія каналу, тематика роликів, як дізнатися розмір заробітку, прибутку на YouTube

З 2016 року кухар Георгій Кавказ публікує в інтернеті відео про кавказьку кухню. Його аудиторія налічує 2 мільйона чоловік, а кожен ролик набирає величезне число переглядів. Логічно задатися питанням, скільки заробляє Георгій Кавказ на ютубі. Ходить багато чуток про його доходи. Хтось вважає, що він отримує за 20 000 рублів в день, але чи це правда?

Історія блогу

Георгій навчався на кухаря і все своє життя працював за фахом. Його захоплення – кавказька кухня, якій і присвячено блозі. І це не випадково, адже сам чоловік родом з Грузії, хоча невідомо, чи живе він там досі. Георгій став першим блогером-кавказцем на ютубі, який здобув таку популярність. Можливо, все сталося завдяки його неймовірної любові до улюбленої справи.

Перші відео Георгія набирали мало переглядів, але блогер не здавався і продовжував працювати. Старанність допомогло йому досягти популярності.

У перший час Георгій Кавказ не отримував великого заробітку на ютубі, він працював на чистому ентузіазмі. Але потім стало з’являтися більше передплатників і переглядів. Тоді ютубер зрозумів, що може перетворити хобі на джерело постійного заробітку.

Тематики роликів

Георгій викладає ролики про те, як готувати традиційні страви, але іноді ділиться своїми рецептами. Він докладно показує кожну деталь процесу, так що приготувати обід на всю родину зможе навіть той, хто до цього ніколи не стояв біля плити.

Також Кавказ розповідає про рідну країну. Можна подивитися відео з красотами Грузії і перейнятися атмосферою мальовничих місць. Ще Георгій ділиться досвідом бджоляра і розкриває секрети виробництва самогону.

Краще шукати потрібні відео через плейлисти. Вони допоможуть не заплутатися, адже на каналі вийшло близько сотні роликів.

Заробіток

Є спеціальний сайт, який дозволяє дізнатися, скільки заробив Георгій Кавказ на ютубі за період блогерства. За інформацією, наявною в інтернеті, відомо, що кожну секунду блогер отримує приблизно 0,2 рубля, а в день — близько 20 000 рублів. Його зарплата складається з:

  • Відсотків від переглядів відео;
  • Залучення спонсорів;
  • Рекламних вставок;
  • Співробітництва з іншими блогерами.

Сам Георгій каже, що працює не заради прибутку, хоч це і приємний бонус. Для нього кулінарія – це справжнє мистецтво, якому він присвятив все життя. Своїм прикладом кухар надихає людей займатися тим, що подобається, адже якщо робити щось від душі, то завжди знайдеться аудиторія, яка тебе підтримає.

Скільки ж заробляє канал Георгія Кавказу на ютубі? На 2020 рік його статок оцінюється майже в 30 мільйонів рублів. Невідомо, на що ведучий витрачає гроші, але це вже справа самого блогера.

Георгій продовжує викладати цікаві рецепти кавказький кухні і не думає кидати свій блог. Він радує постійних передплатників регулярними роликами. На багатьох грузинських застіллях можна знайти страви, приготовані за його рецептами. За кілька років ведення каналу Георгій став для передплатників не просто кухарем, а справжнім другом і прикладом для наслідування. І те, скільки заробляє Георгій Кавказ на YouTube, доводить, що наполеглива праця та любов до своєї справи приносять непогані результати.