Скільки заробляє Холдик на ютубі: сума, прибуток, дохід

Скільки заробляє Холдик на ютубі: який рейтинг каналу, основне джерело заробітку блогера, чому став популярним на YouTube

Сьогодні, люди, що регулярно діляться контентом, можуть заробити кругленьку суму. На рекламі активні користувачі інтернету отримують сотні тисяч рублів. Зйомка відео та розміщення його в мережі — основний вид їх діяльності. Для молодого летсплейщика на ім’я Ваня Holdik ведення блогу — джерело гарного доходу. Кількість її передплатників на YouTube становить близько 3 000 000 чоловік. Спробуємо розібратися, в чому секрет успіху молодої людини, і скільки заробляє Холдик на Ютубі.

Короткі біографічні відомості

Справжні ім’я блогера — Іван Шипілов. Він з’явився на світ 27 лютого 1995 року в Україні. Ваня Holdik родом з Харкова, він — турботливий батько і хороший чоловік. Хлопець не обговорює особисте життя зі своїми передплатниками, але часто викладає знімки з сімейного фотоархіву в Instagram і ВК.

Блогер є власником двох каналів на YouTube: Holdik Live і Holdik Stream. Він досяг успіху з допомогою оглядів на мобільні ігри. Скільки передплатників у Холдика на Ютубі?

Кількість шанувальників Івана Шипілова щодня збільшується. На сьогоднішній день 2 530 000 чоловік підписана на відеоканали і 1 161 000 — на акаунти в соцмережах.

Відпочинок

Ваня Holdik — веселий хлопець, який обожнює гумор і все, що з ним пов’язано. Він ніколи не сумує, цінує в людях життєрадісність і віру в успіх. Іван Шипілов не стоїть на місці, прагне підкорити нові вершини.

Блогеру за душі поїздки за місто з сім’єю і друзями. Він із задоволенням проводить час на риболовлі, вчить ловлі риби свого синочка. Holdik любить подорожі, проводить відпустку разом зі своєю дружиною. На сторінках у соцмережах можна побачити фотографії, зроблені на білій яхті і під час дайвінгу, також камера зафіксувала його стрибок з парашутом. Молода людина воліє відпочивати активно.

Рейтинг Холдика

Brand Analytics – організація, яка займає лідируючу позицію серед систем моніторингу соцмедіа. Згідно з її дослідженням, ведучий каналу Холдик увійшов у ТОП-20 найкращих блогерів YouTube і посів третю сходинку рейтингу, зібравши 4100 000 реакцій (коментарів та лайків). Взимку 2020 були офіційно опубліковані результати звіту. За даними документа, що найбільшим попитом у видеоблогинге користується тематика проходження ігор.

Обійшли Івана Шипілова Влад А4, зібрав 6 800 000 реакцій, а також Анатолій Шарій, який заслужив 4 300 000 лайків та коментарів.

Brand Analytics виступила із заявою про те, що видеоблогинг стає популярнішим з кожним днем. Уваги заслуговує і той факт, що на початку осені минулого року летсплейщики склали сорок відсотків місць в ТОП-20, а в зимовий період їх кількість стала вже понад шістдесят відсотків.

Дохід блогера

Основним доходом Івана Шипілова є заробіток від переглядів на YouTube. Фахівці провели аналіз діяльності блогера і можуть відповісти на питання «Скільки заробляє Холдик на Ютубі?». Підрахунок проводився автоматично на квантових ітераціях блокчейна. Молодий чоловік в день отримує 17022 рубля. За місяць на рахунок Вані надходить 510 672 рубля. Офіційна прибуток на кінець травня 2020 року склав 33 806 467 рублів.

Іван є власником спортивного кросовера від німецького виробника Audi Q8. Мінімальна вартість автомобіля — 5 145 000 рублів.

Будинок

Holdik разом з дружиною і сином проживає в місті Харкові. У затишному родинному гніздечку зроблений дорогий ремонт, у двокімнатній квартирі блогера просторі кімнати. В майбутньому сім’я планує покращити житлові умови, придбавши нову нерухомість.