Скільки заробляє Ільдар Авто-підбір на ютубі: канал, блог

Скільки заробляє Ільдар Авто-підбір на ютубі: які теми відеоблогу, який середній дохід блогера, кількість передплатників на YouTube

Популярний блогер з Татарстану Ільдар Сибгатуллин (1988 р. н.) сьогодні відомий як офіційна особа московського автосалону «Авто-підбір.РФ», де він є автоэкспертом. Перш ніж дізнатися, скільки заробляє Ільдар Авто-підбір на ютубі, варто трохи ознайомитися з його послужним списком.

Після переїзду в Москву молодий чоловік працював діагностом у фірмах «АвтоЛеонАрт», «Любліно моторс», «Musa Motors», «Германіка ОД VW». В 2012 році став директором компанії «Авто-підбір.РФ».

Заробіток

Канал був зареєстрований на відеохостингу в 2011 році і дуже швидко набув популярності. Починаючи з 7 січня 2011, заробіток Ільдара Авто-підбору на ютубі склав 39 мільйонів 797 тисяч рублів (такі дані можна знайти в інтернеті). Якщо розділити цю цифру на весь період діяльності блогу, то середній дохід в день складе 11 433 рубля. На місяць ця сума дорівнює 342 987 рублів. Судячи по роликах блогера, він працює з командою однодумців. Як дохід ділиться між ними, невідомо.

YouTube — не єдиний майданчик для заробітку. Для цього існують спонсорські вкладення, реклама, маркетингова діяльність, а також перегляди матеріалів на інших каналах.

Сьогодні кількість передплатників Ільдара досягає:

  • на YouTube – 3,48 мільйона;
  • на сторінці в Инстаграме – 642 тисячі;
  • на Фейсбуці поки 7 853 передплатника, але сторінка розвивається і приваблює нових читачів.

Инстаграме у Ільдара АВТО-ПІДБОРУ розміщена реклама акаунтів категорії «Компанія з виробництва та продажу автомобілів». Крім маловідомих блогерів, тут є сторінки провідних автоконцернів світу. Така реклама оплачується окремо.

Тематика роликів

Автор відеоблогу про автомобілі розкриває найбільш хвилюючі автолюбителів теми. Не випадково у нього маса передплатників, а Ільдар Авто-підбір заробляє на YouTube стільки, скільки потрібно для нього і його команди. Всі ролики розбиті на наступні категорії:

  1. Блог Автоексперти. Тут виставляються матеріали про підбір машини б/у, спілкуванні з шахраями, перекупами та іншими сумнівними особистостями.
  2. Ремзона. В цій категорії знаходяться ролики, присвячені ремонтів автомобілів. В плейлисті можна знайти лайфхаки від автора. Ільдар протягом кількох років працював діагностом у великих автосалонах. Тут він ділиться досвідом.
  3. Розлучення і обман при купівлі вживаного авто. В плейлисті — маса корисної інформації про шахрайські схеми в сфері продажу уживаних автомобілів. Автор розповідає і показує, як не потрапити на розлучення, уникнути обману при покупці.

Три роки тому Ільдар і компанія зняли провокаційне відео «Як правильно розводити лохів при продажу авто». Воно зібрало 6 з половиною мільйонів переглядів, але викликало неоднозначні коментарі.

Благодійність

Ютуб-блогер Ільдар Авто-підбір активно займається благодійністю. Він допомагає дітям-інвалідам. Після кількох неадекватних відгуків провідний прибрав відео про це з блогу. Неконфліктний, з хорошим почуттям гумору, хлопець продовжує благодійні акції, але більше не знімає ролики і на цю тему не ділиться інформацією в мережі.

Соціальні мережі

З новинами з життя Ільдара можна ознайомитися на його сторінках у соцмережах, а інформація про те, скільки заробляє ютуб-канал Ельдар Авто-підбір, доступна у відкритих джерелах в інтернеті.