Скільки заробляє канал «Слово пацана» на ютубі: дохід, прибуток

Скільки заробляє канал «Слово пацана» на ютубі: хто створив ресурс, чим займається блогер, які джерела отримання коштів

Заробіток на YouTube-каналах — популярний напрям для початківців блогерів. Відеохостинг дає можливість кожному користувачу виразити себе за допомогою коротких роликів. Не секрет, що така діяльність може приносити істотний дохід. Оплата за перегляди — основне джерело прибутку ютуб-блогерів. Але як йдуть справи з доходом у ютуберов, які вибрали в якості основної мети благодійність та допомогу людям? Скільки заробляє канал «Слово пацана» на ютубі, і як реклама на відеохостингу дозволяє автору здійснювати благородні вчинки?

Чим займається

Канал «Слово пацана» був створений 25 грудня 2018 року. За час свого існування відео на ресурсі було переглянуто понад 95 млн. разів. Як заявляє сам творець ресурсу, москвич Роман, основною його метою є надихнути людей на добрі справи.

Власник каналу «Слово пацана», воліє не показувати своє обличчя і з’являється у відеороликах в масці.

Як вважає Роман, це вимушене рішення, так як він не хоче, щоб люди знали його в обличчя. Блогер не прагне слави і похвали, він здійснює благородні вчинки від чистого серця, не очікуючи за це винагороди.

Роман разом з видеографом Дмитром допомагає людям, що потрапили в складну життєву ситуацію. Вони роздають продукти на вулиці, скуповують товари у бабусь, допомагають багатодітним сім’ям. Глядачам каналу запам’ятався великий проект каналу «Слово пацана», де хлопці допомагали вчитель музики. Вони не тільки принесли їй продукти, але і зробили в квартирі ремонт, домовилися з клінікою про операції на очах.

Аудиторія каналу налічує понад 1,5 млн. осіб. Все це — небайдужі люди, які хочуть підтримати проект, радіють діяльності Роману.

Джерела доходу

Благодійність — основна мета майданчика, тому всі кошти, які отримує автор від реклами, йдуть на купівлю продуктів та інших необхідних речей. Канал «Слово пацана» має три основних джерела доходу:

  • реклама на YouTube;
  • пожертвування користувачів — під кожним роликом зазначаються реквізити карти Ощадбанку, qiwi і paypal-гаманця для допомоги каналу;
  • пряма реклама — це може бути популяризація сторонніх каналів, Инстаграмм-блогів, груп ВК.

Варто відзначити, що глядачі досить лояльно ставляться до реклами. Вони розуміють, що виручені гроші повністю йдуть на благодійність.

Так скільки ж заробляє канал «Слово пацана»? Якщо вірити сайтів, аналізує статистику YouTube-каналів, то блог має

  • щоденний дохід 9, 900 рублів
  • щомісячний заробіток у сумі від 1,8 тис. доларів;
  • річний дохід склав від 22,1 тис. доларів.

Це приблизні підрахунки, які дають поверхневу інформацію про заробіток каналу «Слово пацана».

Серед глядачів блогу є люди, які не вірять в чесність Роману. Вони активно висловлюють свою думку в коментарях і ставлять дизлайки після перегляду відео. Під кожним роликом можна знайти більше 3 тис. дизлайків.

Тема благодійності досить популярна на ютубі. Глядачі не шкодують коштів, щоб пожертвувати їх на добрі справи. В сумлінності Роману і його друзів їх передплатники не сумнівається, тому з радістю сприймають поїздки команди до багатодітним сім’ям, хворим людям, жителям регіонів, які потребують допомоги. «З миру по нитці, голому сорочка» — саме такого принципу дотримуються глядачі каналу, за допомогою яких потребують люди отримали продукти і речі.