Скільки заробляє Куплинов на ютубі: на місяць, на рік

Скільки заробляє Куплинов на ютубі: хто це такий, як зявився канал, чому блог популярним, які розміри прибутку

Всі вже давно знають, що блогери в інтернеті отримують непоганий прибуток. Приклад тому – відомий фанат відеоігор, стример і летсплейщик Дмитро Куплинов. Розглянемо, скільки заробляє Куплинов на ютубі і куди він витрачає свої гроші.

Хто це такий?

Дмитро Куплинов – знаменита особистість на відеохостингу. У своїх відео він докладно розповідає, як проходить різні відеоігри, активно коментуючи процес. Заробіток Куплинова на ютубі говорить про те, що видеоблогер отримує хороший дохід і не потребує інших джерелах прибутку.

Особисту інформацію Дмитро воліє не розголошувати. Відомо лише, що він народився в 1988 році в Оренбурзі, навчався в музичній школі і закінчив Московський авіаційний інститут. За фахом молодий чоловік не працював жодного дня, а замість будівництва повітряних суден став геймером і летплейщиком. Його кар’єра на ютубі почалася в 2012 році, і з тих пір канал набирає все більше прихильників.

Куплинов отримав «Срібну» та «Золоту кнопку» відеохостингу за 100 тисяч і 2 млн. передплатників на каналі, ще трохи залишилося йому до «Діамантової кнопки», якою нагороджують за 10 млн. передплатників. На сьогоднішній день аудиторія каналу Kuplinov ► Play складається з 8,96 млн. чоловік.

Про особисте життя видеоблогера відомо, що він живе в квартирі зі своєю дівчиною Катериною Малиною, кішкою Фросей і трьома шиншилами. Катя веде фангруппу Куплинова у соцмережі ВКонтакте і всіляко підтримує Дмитра в його діяльності.

Як з’явився канал?

Вже після кількох випусків, що набрали багато переглядів, Куплинов зрозумів, що улюблене заняття може приносить непоганий прибуток. Незважаючи на критику колег, він продовжував вести канал і публікувати нові проходження ігор. Після реєстрації ресурсу пройшло всього 2,5 роки до того моменту, коли автор почав отримувати хороший дохід.

Чому блог популярним?

Канал Куплинова дуже популярна з кількох причин:

 • Блогер вміє розмовляти і коментувати так, що його хочеться слухати.
 • Він володіє своєрідною харизмою.
 • Без гострого гумору не обходиться ні один ролик.

Саме за рахунок цих особливостей Дмитру вдалося вирватися в лідери і довести канал до такого рівня популярності.

На каналі є окремі рубрики:

 • Кооперативи – спільні запису роликів з друзями та іншими блогерами.
 • Виноси Мозку – Куплинов грає в трохи дивні, часом навіть дитячі ігри, але в його виконанні це виглядає смішно і дуже захоплююче.
 • Інді-хоррори – страшні кадри з відеоігор, часто з примітивним сюжетом. Цю рубрику найбільше любить автор і вкладає в неї, що називається, всю душу.
 • VR-ігри – проходження ігор в окулярах віртуальної реальності.
 • Давай глянемо – тут публікуються виключно огляди на відеоігри.
 • Happy Wheels – відео про проходження за рівнями популярної гри, яку пропонують передплатники. Зараз наповнення цієї рубрики тимчасово призупинено.

Сьогодні на канал Kuplinov ►Play завантажено майже 6 тис. відео, але це далеко не межа. Геймер і відеоблогер став популярний завдяки щирій любові до відеоігор і повній віддачі своїй справі. Він розміщує відео по строго встановленим розкладом (кожен день Куплиноа тричі робить публікації: 9, 12 і 15 годин) і створює контент таким чином, щоб передплатникам було легко знаходити потрібні ролики.

Окремо варто сказати про зворотній зв’язок із глядачами – блогер відповідає на запитання шанувальників по темі відеоігор і їх проходження, але не вступає у свідомо конфліктні розмови та бесіди на інші теми.

Джерела доходу

Для Куплинова блог – це улюблена робота, що приносить хороший дохід. Загальна сума, скільки заробляє Куплинов на ютубі, складається з декількох складових. Основний дохід залежить від кількості переглядів. А оскільки ця величина непостійна, то і точний дохід передбачити неможливо.

Автор каналу, як і інші летсплейщики, не займається продажем реклами. Але все ж він заробляє на партнерській програмі, отримуючи гроші за перегляди. Партнерка має на увазі, що на каналі відображається та реклама, яку вибрав відеохостинг. Глядачі переглядають її на початку відеоролика, а блогер отримує прибуток.

Куплинов час від часу стає власником грошових нагород і титулів за досягнення на віртуальному фронті. Так, він отримав премію 400 тис. рублів за те, що пройшов гру «Амнезія: Машина для свиней», а через деякий час організатори конференції ютуберов ВидеоPeople виплатили йому ще 800 тис. Крім цього, стримеру вручають на щорічному фестивалі відеоблогеров 500 тис. рублів і премію «Лайк за ігри».

Розмір прибутку

Портал Social Blade дозволяє розрахувати дохід ютубера. Відомо, що в середньому кожен ролик збирає 200 тис. — 8,5 млн. переглядів. Якщо врахувати рейтинг каналу, залучення передплатників і кількість реклами, виходить, що за рік Куплинов має приблизно 175 млн. рублів.

Багатьом цікаво, скільки зможе заробити Куплинов на ютубі в місяць, якщо кількість переглядів на каналі з тієї чи іншої причини зменшиться. Навіть якщо популярність каналу знизиться, за одну тільки рекламу автор запрацює не менше 10 млн. в місяць. Однак навряд чи його популярність впаде найближчим часом – у Куплинова величезну кількість шанувальників і постійно зростаюча аудиторія передплатників на ютубі.

Куди витрачає гроші

Знаменитий летсплейщик воліє не говорити про те, де і за скільки купує гри, хоча це була б непогана реклама і, відповідно, заробіток.

Передплатники не знають, скільки заробив Куплинов на ютубі за весь період популярності каналу, однак, в мережі є інформація про нещодавні придбання Дмитра. Це трикімнатна квартира в Оренбурзі, новий BMW X6 і відеотехніка для якісного запису роликів (вартість апаратури не менше 2 млн. рублів).

Блогер не розповідає, які ще багатства у нього є, скільки грошей лежить на рахунку і куди він збирається їх витрачати. Він приховує від громадськості не тільки заробіток, але і відносини з дівчиною і подальші плани на життя. І цим він виділяється на тлі багатьох сучасних зірок.

Цікаві факти

Шанувальникам Куплинова буде цікаво дізнатися декілька фактів про нього:

 • Він не відповідає на коментарі під своїми публікаціями, але завжди читає їх (зі слів Куплинова). Дмитро вважає, що вести відкриті діалоги з фанатами і, тим більше хейтерами, немає ніякого сенсу.
 • впродовж кількох років канал випускає відео відповідно до суворо визначеного розкладом: щодня в 9, 12 і 15 годин.
 • Найкращим видом відпочинку видеоблогер вважає кілька хвилин, проведених в кріслі з чашкою кави і хорошою сигаретою.
 • Автор каналу проти здорового способу життя. Він вважає, що не настільки важливо, скільки проживе людина, головне, щоб він зробив це в своє задоволення.

Дмитро Куплинов – відома серед геймерів. Йому вдалося перетворити хобі на джерело гарного прибутку. Блогер заявляє, що абсолютно задоволений своїм життям і тим, чим зараз займається.