Скільки заробляє Лайк Настя на ютубі: передплатники, глядачі каналу

Скільки заробляє Лайк Настя на ютубі: які відео знімають мама з татом, які суми заробітку на YouTube отримує сімя

Що може робити п’ятирічний дитина? Ходити в садок, гуляти у дворі, радіти подарункам, смикати кота за хвіст… Але маленької Насті може позаздрити навіть успішний топ-менеджер. Ця дівчинка в свої 5 років стала не лише популярною блогером і загальною улюбленицею, але і самої цієї мільйонеркою. З’ясуємо, скільки заробляє Лайк Настя на ютубі.

Невтішний діагноз і початок кар’єри

В 2014 році в сім’ї Радзинских народилася довгоочікувана Настя. Вже в пологовому будинку лікарі поставили страшний діагноз – ДЦП. Батьки не могли повірити в те, що їх дочка не зможе нормально ходити, розмовляти і жити повноцінним життям. Для себе вони вирішили, що будуть боротися за свою дитину будь-якими способами і поставлять його на ноги.

У віці двох років стало очевидно, що ніяких відхилень у розвитку Насті немає, лікарі зняли діагноз. Батьки не хочуть з’ясовувати, чи була це помилка докторів або чудо, на яке вони так сподівалися.

З метою закріплення результатів терапії та розвитку творчих здібностей Радзинские почали активно займатися дозвіллям Насті. У дівчинки проявився акторський талант, і незабаром її почали знімати на відео. Перші сюжети були прості: Настя з непідробним дитячим захопленням распаковывала різні подарунки. Коли ролики потрапили в інтернет, батьки здивувалися, скільки передплатників з’явилося у каналу Лайк Настя в ютубі – їх кількість швидко наблизилася до мільйона. Радзинские вирішили не зупинятися і продовжили працювати над контентом. Сьогодні на канал підписані 57,2 млн. глядачів.

На той момент було мало інформації про те, як знімати цікаві відео. Батьки керувалися особистими відчуттями і робили так, як їм підказувала інтуїція. Глядацька аудиторія почала швидко зростати, основна маса шанувальників – діти приблизно того ж віку, що і сама героїня.

Перші гроші

Через деякий час батьки змогли отримувати з каналу реальні гроші. Першим доходом була сума розміром 20 тисяч рублів. Тоді Радзинские зрозуміли, що канал Лайк Настя забезпечить їм непоганий прибуток. Скільки можна заробити на YouTube, поки вони не знали, але результат перевершив всі очікування.

Батьки разом з їх зоряної донькою поїхали ні зиму в Азію. Тут у них з’явилося безліч креативних ідей для подальшого розвитку каналу. Це подорож повністю змінило блог і збільшило прибуток в рази.

Скільки заробляє канал зараз?

В даний момент сім’я живе в Майамі і продовжує вести блог. Але тепер це не аматорські зйомки, а робота професійної команди операторів. Контент на каналі став дійсно якісним і продуманим.

В якості сценариста виступає мама, вона залишається за кадром, а тато знімається в роликах разом з Настею. Перед тим, як матеріал опубліковуватиметься, він ретельно перевіряється, проглядається дизайнерами, фахівцями з монтажу і спецефектів, і тільки після цього глядачі можуть побачити ролик. Простому користувачеві не завжди видна робота знімальної команди. І навіть якщо відео виглядає досить звичайно, за ним завжди стоїть велика праця.

Про те, скільки заробляє Настя і тато на ютубі, ходить чимало чуток. Однак самі Радзинские не приховують ці цифри. В місяць сім’я отримує не менше 500 тисяч доларів доходу з каналу. Це неймовірна цифра, але варто врахувати, що значна частина заробітку йде на просування проекту та створення роликів.

На що йдуть гроші?

Радзинские витрачають до 10 тис. доларів на один випуск. А оскільки публікації на каналі з’являються часто, в місяць виходить пристойна сума. З цих коштів виділяються гроші на оплату роботи операторів, фотографів, візажистів та стилістів для дівчинки, купівлю нарядів і витрати на оренду місця для зйомок.

У сім’ї є дві дорогі автівки – Porsche Panamera і Porsche Cayenne, на яких їздять батьки. У Насті є власний дитячий автомобіль вартістю 400 тис. доларів. На таку ж суму вони закупили апаратуру для відеозйомок. Пентхаус у Флориді обійшовся їм у більш ніж 3 млн доларів, а колекція нарядів і прикрас дівчинки оцінюється не менш ніж в 500 тис. доларів.

Як родина бореться з негативом?

Далеко не всі спокійно ставляться до того, скільки заробляє Лайк Настя на ютубі. Багатьох ці цифри просто шокують, і родині доводиться відбиватися від злих язиків.

В одному з інтерв’ю блогери розповіли, що для них на першому місці стоять не гроші, а щастя і здоров’я доньки. Вони бачать, що Настя не може жити без зйомок і саме тому не збираються припиняти розпочату справу.

Негативні коментарі та листи Радзинские намагаються не помічати. Вони не відповідають негативом на негатив, так як вважають це єдиним ефективним методом боротьби з недоброзичливцями.