Скільки заробляє Леді Діана на ютубі: передплатники, прибуток

Скільки заробляє Леді Діана на ютубі: як Зайцева стала популярною, який розмір заробітку дівчата на каналі за рік

Леді Діана (Lady Diana) – відома видеоблогерша, виконавиця таких композицій, як «Мама не дізнається», «Новенька», «Буде супер» та ін. Дівчині всього 15 років, але до своїх років вона вже встигла стати популярною і фінансово незалежною. Скільки заробляє Леді Діана на ютубі і куди витрачає ці гроші?

Як Діана Зайцева стала популярною

Діана зареєструвала власний канал на ютубі в березні 2016 року, але до кінця 2017 не робила ніяких публікацій. Потім дівчинка почала розміщувати відео, що винаймала разом зі своєю сестрою. Тематика перших роликів – подарунки, канікули, косметика, женихи та інші «дівчачі» радості.

Справжня популярність прийшла до Зайцевої після того, як вона опублікувала композицію «Мама не дізнається» у власному виконанні.

Коли кількість передплатників стало швидко зростати, дівчина почала знімати відео. На каналі Діана розповідає про своє життя і про те, що відбувається навколо, веселиться і жартує разом з передплатниками, а також приділяє багато уваги творчості – дівчина співає і знімається в кліпах.

Сьогодні підлітковий контент на ютубі стає все більш популярним. Учні шкіл люблять стежити за відомими ровесниками, а також наслідувати їм і надихатися успіхами.

Контент на каналі Lady Diana розрахований на підлітків її віку.

Дивляться її і маленькі діти, і дорослі. Дівчина зуміла привернути увагу аудиторії і є на сьогоднішній день однією з найпопулярніших російськомовних блогерш.

Скільки заробляє канал

Багато хто дивуються, що 15-річний підліток може заробляти мільйони. Але з появою інтернету, це стало більш ніж реальним. Діана всього за 3 роки зуміла набрати більше 7 млн. передплатників на ютубі. Її аккаунт став джерелом гарного прибутку – максимальний заробіток за рік склав 8,03 млн. доларів.

Шанувальників юної зірки більше хвилює не те, скільки заробляє Леді Діана на ютубі, а куди вона витрачає свої гроші. Сама дівчина не любить розмовляти на цей рахунок, проте відомо, що значна частина коштів йде на створення контенту.

У зйомках роликів та кліпів беруть участь професійні відеооператори, оплата праці яких є відповідною. Також дівчина багато витрачає на одяг, інвентар для зйомок і оренду місць.

Просування каналу вимагає чималих витрат. Тому помилково вважати, що можна зняти ролик на телефон і стати відомим блогером. Діана в свої роки вже зрозуміла, що глядачеві потрібен не тільки цікавий, але і якісний контент. Звичайно, працювати над каналом їй допомагає мама, а в роликах беруть участь подруги, однокласники і молодша сестра. Але варто відзначити, що на тлі всіх учасників відео Діана виділяється своїм талантом і природну харизму.

Леді Діана сьогодні

Незважаючи на свою популярність, дівчина веде звичайне життя – добре навчається в загальноосвітній школі, робить уроки, а вільний час присвячує спілкуванню з друзями і роботі над каналом. Діана воліє не виставляти особисте життя напоказ, але іноді публікує фото з хлопцем. Блогерша згадує, що вони разом працюють над створенням якісного контенту.

Кожен ролик, опублікований на каналі, набирає мінімум 1 млн переглядів. Дивує і те, скільки передплатників у Леді Діани на ютубі – на сьогоднішній день кількість підписок становить 7,78 млн.

Це справжній успіх, особливо, якщо врахувати юний вік автора. Надалі дівчина планує розвивати канал і продовжувати будувати творчу кар’єру.