Скільки заробляє Містер Макс на ютубі: канал, блогер

Скільки заробляє Містер Макс на ютубі: хто це такий, чому хлопчик популярним на YouTube, куди витрачає, вкладає гроші

Сьогодні ніхто вже не сумнівається, що на ютубі можна заробити пристойні гроші. Підприємливі та креативні люди мають більше шансів стати популярними. Але якщо мова йде про маленьких дітей, багато хто дивуються, як вони можуть бути відомими і отримувати мільйони. Достатньо подивитися, скільки заробляє Містер Макс на ютубі, щоб задатися цим питанням. Спробуємо знайти відповідь, а також з’ясувати, як восьмирічному хлопчикові вдалося піднятися на вершину блогерского майстерності.

Хто такий Містер Макс

Містер Макс – один з найбільш відомих російськомовних дітей на ютубі. У своєму віці він зумів стати справжньою зіркою, збираючи по 70 і більше млн. переглядів кожного ролика.

Кількість передплатників на каналі сьогодні сягає 18,8 млн. чоловік. Ця заслуга належить не тільки Максу, але і його батькам, які виступають в ролі сценаристів, режисерів, акторів, залишаючись при цьому дбайливими мамою і татом.

Як і більшість популярних блогерів, Максим придумав собі псевдонім і став Містером Максом.

Історія каналу

-YouTube канал Містер Макс був зареєстрований в 2014 році, коли малюку виповнилося лише три роки. Автором ідеї став батько хлопчика Андрій, який і сьогодні періодично з’являється в роликах, а також бере участь у різних дитячих розвагах разом зі своїм сином і дочкою.

Шлях до слави Макс почав з відео, де він з сестрою грає в калюжі з іграшками-динозаврами. Нехитрий сюжет привернув увагу глядачів і буквально за кілька днів набрав 500 тис. переглядів. Андрій швидко зрозумів, що потрібно робити, і почав знімати інші відео з життя своїх дітей. У нього вийшло вловити тенденцію і з’ясувати, що хочуть бачити маленькі глядачі та їхні батьки на ютубі.

Сестра Макса Катя теж має свій популярний блог, який називається Міс Кеті.

Ніяких надприродних речей на відео не було і немає. Батьки знімали звичайні походи в торговий центр, дитячий майданчик або просто на вулицю. Однак колишній педагог Андрій зумів завоювати симпатію маленьких глядачів. Він почав закуповувати спеціальний реквізит для своїх роликів, а також більш ретельно готуватися до зйомок.

Сюжет кожного відео грамотний з педагогічної точки зору. Це не прості відео про те, як грає дитина, а активний процес, у якому беруть участь і самі батьки. Тато завжди коментує те, що відбувається і розповідає про придбані іграшки – якого вони кольору, які їх переваги та недоліки, як можна з користю застосувати той чи інший предмет.

Досить скоро рекламодавці зацікавилися дитячим каналом і запропонували співпрацю його авторам. Це стало ще одним джерелом доходу сім’ї.

Чому канал так популярний

Андрій і його дружина Оксана є головними продюсерами своїх дітей. Вони ретельно продумують сюжети відеороликів, готують необхідний інвентар і знімають все на звичайну камеру або навіть телефон. Незважаючи на те, що професійні відеооператори не беруть участь у створенні роликів, контент виходить яскравим і цікавим.

На відео Містер Макс грає, спілкується, грається. Сюжети розраховані на дитячу аудиторію. Тут можна побачити дегустації солодощів, розпакування іграшок, гри на дитячих майданчиках, подорожі по різних країнах і багато інших захоплюючих моментів.

Канал дивляться не тільки діти, але й батьки, особливо, якщо мова йде про оглядах іграшок. Так мами і тата можуть зрозуміти, чи варто купувати те чи інше розвага своїй дитині, а також дізнатися про новинки і останні тренди.

Скільки заробляє канал

Сімейний бізнес не тільки об’єднує, але і дає можливість забезпечити собі різні покупки та розваги.

В зароблянні грошей задіяні всі члени сім’ї. Шанувальникам може здатися, що батьки і Макс тільки відпочивають, але насправді це далеко не так. Життя блогерів розписана по годинах. Вони повинні встигати писати сценарії для роликів, підготувати все необхідне для зйомок, але найголовніше – підлаштуватися під настрій дітей і зняти відео. Після цього батькам доведеться обробити матеріал і опублікувати його. На все це витрачається багато сил, енергії та грошей.

Сім’я не приховує, скільки заробляє канал Містер Макс на ютубі. Сума сягає 4 млн. рублів в місяць або 62 тис. доларів. Маленький мільйонер може дозволити собі такі іграшки, про які інші діти тільки мріють. Він багато подорожує по красивих місцях і пробує делікатеси в різних країнах світу. Макс завжди одягнений у нові брендові речі. Зараз сім’я проживає в Лондоні і знімає відео звідти.

Куди Макс витрачає зароблені гроші

Прибуток сім’я витрачає не тільки на особисті потреби. Крім покупки нерухомості, автомобілів, розваг та інших витрат, блогери вкладають гроші в створення відео. Придбання інвентарю, оренда місць, подорожі – все це обходиться недешево.

Батьки відкрили банківський рахунок, куди регулярно зараховуються гроші, зароблені на каналі. Коли Максим виросте, він зможе розпорядитися коштами на свій розсуд.

Містер Макс захоплює фоловерів своєю харизмою і акторським талантом. Ніхто не може точно передбачити, чи втратить він свою популярність з віком, або за рахунок зміни тематики контенту зуміє втриматися в перших рядах популярних блогерів Росії.

Проте абсолютно точно можна стверджувати, що сьогодні Максим зумів реалізувати свій потенціал, звичайно, багато в чому завдяки своїм батькам. Якщо взяти до уваги суму, скільки заробляє Містер Макс на ютубі, стає зрозуміло, що сім’я вже на довгий час забезпечила своє фінансове благополуччя.