Скільки заробляє Моргенштерн на ютубі: передплатники, перегляди

Скільки заробляє Моргенштерн на ютубі: де подивитися статистику, куди витрачає гроші, яка кількість людей підписалося на канал

Сьогодні мільйонер – це не обов’язково грізний дядько з сивою бородою. Заробити пристойну суму може практично кожен завдяки інтернету, причому для цього потрібен не стільки талант, скільки вміння добре робити що-небудь і вчасно заявити про себе. Персонаж, про якого піде мова в статті, зумів сколотити ціле багатство і стати кумиром молоді. Це популярний репер, музикант, блогер і просто епатажний людина. Поговоримо про особистості реп-виконавця, а також про те, скільки заробляє Моргенштерн на ютубі і з інших джерел, і куди витрачає великі суми.

Про особу блогера

Алішер Тагірович Валєєв народився в 1998 році в Уфі. З ранніх років хлопчик виховувався мамою, яка прищепила йому любов до музики. Саме мама подарувала Алішеру перший професійний мікрофон і підтримувала сина у творчому розвитку.

Закінчивши школу, хлопець вступив до педагогічного університету, але невдовзі був відрахований за те, що випустив трек з нецензурною лексикою та натяком на стосунки з неповнолітньою. Алішер Валєєв вирішив більше не ставати студентом і став приділяти весь вільний час творчості.

Перший серйозний успіх прийшов до нього після запозичення рубрики изиреп. Під псевдонімом Моргенштерн, що в перекладі з німецької означає «Ранкова зірка», юнак став виступати на батлах в рамках Versus. Сьогодні музикант активно випускає нові треки, веде акаунти в соціальних мережах, а канал Моргенштерна на YouTube набрав вже більше 7 млн передплатників.

Основна маса шанувальників блогера – підлітки та молодь, які вражені епатажністю і талантом справжньої зірки.

Чим заробляє на відеохостингу?

Моргенштерн заробляє на ютубі за рахунок партнерської програми і рекламної інтеграції в роликах. Для початку розберемося з партнеркою. На socialblade можна подивитися дані про каналі, в тому числі і суму прибутку. У даному випадку варто розглядати мінімальне значення, так як реклама в російському сегменті коштує не дуже дорого. Виходить цифра 6,9 млн. доларів в рік. А оскільки в кожному ролику присутній досить багато рекламних вставок, цю цифру слід помножити на 2. Виходить 13,8 млн. доларів – вражає!

Рекламні інтеграції на каналі Моргенштерна бувають 1-2 рази в місяць. Одна коштує від 800 тис. до 1,6 млн. рублів. Тому дохід від них буде становити від 1,6 до 3,2 млн. рублів на місяць.

Сума доходу на ютубі

Загальна сума, скільки заробляє Моргенштерн на ютубі, становить 56,1 тис. доларів в рік. І це без урахування заробітку з концертної діяльності, аккаунта в Instagram та інших джерел доходу.

На сьогоднішній день Моргенштерн є одним з найпопулярніших і, відповідно, високооплачуваних виконавців в Росії.

Інші джерела доходу

В 2020 році виконавець знаходиться на вершині популярності. На ютуб-канал Моргенштерна підписується все більше людей. Він записує нові треки і знімає кліпи, попутно розповідаючи про своє життя і придбання в соціальних мережах і на ютубі.

Концертна діяльність

За офіційними даними, у Алішера на поточний рік заплановано 34 концерту. Якщо врахувати, що за один виступ артист отримує від 600 до 800 тис. рублів чистого прибутку, то в сумі він зміг би заробити мінімум 20 млн рублів. Але оскільки всім відома эпидемиологическа ситуація в світі та скасовані у зв’язку з цим концерти, то в цьому році заробіток буде трохи нижче.

Продаж мерчу

Тут все не так просто, так як точної звітності по продажах немає. Оцінити прибуток від продажу можна шляхом зіставлення даних з іншими персонажами, наприклад, з Гусейном Гасановим. Він заробив в своєму магазині за останній місяць близько 600 тис. рублів. А оскільки Моргенштерн набагато більш відомий, можна припустити, що прибуток у нього буде не менше 1 млн. рублів.

Заробіток в iTunes

На iTunes російські зірки заробляють небагато, порівняно, наприклад, з американськими. Тут теж поки немає точних цифр, але якщо порівняти з іншими артистами з Росії, перебувають приблизно на такий же хвилі популярності, то ймовірно, що на зазначеній музичної майданчику Моргенштерн заробляє близько 1,5-2 млн. рублів на місяць.

Дохід від сторінки в Instagram

Алішер нечасто публікує рекламні пости в Instagram-акаунті – всього кілька разів на місяць. Тому його заробіток від реклами складає приблизно 1,5-2 млн. рублів щомісяця. Підрахувавши суму прибутку за рік, вийде не менше 18 млн. рублів.

Куди витрачає кошти?

Нещодавно виконавець купив великий будинок і новенький Mercedec C-класу. Зірка регулярно демонструє, чого він домігся в свої 22 роки, і яке життя може собі дозволити. Якщо подивитися, скільки передплатників у Моргенштерна в ютубі, і скільки позитивних коментарів щодня публікується з приводу його творчості і способу життя, можна стверджувати, що шанувальники не засуджують блогера за хвастощі, так як виконавець дійсно талановитий і всього у цьому житті досягнув сам.

Крім вкладень у майно, дорогий одяг та розваги, Алішер витрачає кошти на розвиток нових проектів. Приблизно 30% прибутку від кожного концерту отримує його група, стільки ж витрачається на виробництво мерчу, а ще 30% йде сервісу, на платформі якого розміщується контент.

Моргенштерн – неоднозначна особистість

Ще в 2018 році, коли виконавець тільки починав шлях до слави, він говорив своїм передплатникам, що йому не потрібні багатства, елітне житло та інші матеріальні радості. Але зараз думка Моргенштерна змінилося. Тепер він демонстративно хизується шикарним будинком з особистим охоронцем, новими автомобілями, прикрасами… Що це – лукавість або виріс під час їжі апетит? Як би там не було, тут були названі лише факти.

Моргенштерн, згідно зі статистикою на ютуб, є одним з найпопулярніших блогерів за кількістю передплатників і переглядів.

Значить, людям подобається те, що він робить.