Скільки заробляє Вершки шоу на ютуб: розмір доходу, прибутку

Скільки заробляє Вершки шоу на ютуб: як все починалося, хто автор проекту, які кошти отримує власник SlivkiShow на YouTube

«SlivkiShow» — YouTube-канал, ідея створення якого належить Юрію Яниву.

Символом російськомовного ресурсу є кішка по кличці Куки і хом’як Стьопа. Сторінка відеохостингу пропонує лайфхаки на всі випадки життя, відео Юрія Яніва несуть пізнавально-розважальний характер.

В 2018 році на канал підписалося понад десять мільйонів чоловік. «Скільки заробляє Вершки шоу на ютубі»? Спробуємо розібратися.

Як все починалося?

Спочатку назва каналу звучало як Slivki channel, на ньому можна було знайти багато забавних відеозаписів. Пізніше адміністрація YouTube звинуватила власника в плагіаті, йому пригрозили заблокувати сторінку.

Юрієм Янивом було прийнято рішення створити аналогічний ресурс з однойменною назвою, але з двійкою в кінці. Новий канал наповнювався контентом, а на основний були накладені заборони та обмеження.

Через деякий час Юрій змінив ім’я основного проекту на Slivki Show. На головний канал стали викладатися відео розважального та пізнавального формату. Серед розміщених роликів багато відеооглядів і лайфхаков. Ці напрями найбільш популярні та цікаві глядачеві.

Другий канал протягом деякого часу був активним. На сьогоднішній день передплатники на ньому не реєструються, понад двох років оновлення не проводилося.

Кілька слів про автора

Канал Slivki Show належить Юрію Яниву, з’явився на світ 19 жовтня 1987 року. Власник проекту народився в Києві. Його шлях до успіху не простий, працювати над ресурсом молодий чоловік почав в 2012 році.

Розкрутка каналу вимагала багато сил. Хлопець невтомно йшов до наміченої мети. Коли-то його дітище було не більше ніж задумка, сьогодні ресурс приносить своєму власникові непоганий гонорар. Передплатники із задоволенням ставлять лайки після перегляду відеороликів.

Про особу блогера відомо мало. З 2011 року Юрій став публікувати кумедні відеозапису, знайдені в мережі. Пізніше канал Яніва був заблокований через порушення авторства.

У 2012 році молодий чоловік знову зайнявся розкручуванням власного проекту, правда, наповнював його вже авторськими роликами. Хлопець представляв увазі глядача в основному пізнавальний матеріал. Відеозаписи на його каналі розповідали про цікаві речі, наприклад про те, «чому у людини є кадик» і «з яких причин виникає позіхання». Через деякий час власнику прийшла думка випустити серію роликів TOP-10. Матеріал демонстрував різноманітні рейтинги, з яких передплатникам довелося дізнатися про те, які тварини представляють найбільшу небезпеку для людини і які ритуали на планеті є самими огидними.

Діяльність

Трирічна робота дозволила Юрію Яниву добитися непоганих результатів, число фоловерів досягла 1 мільйона. Успіх — підсумок серйозних зусиль, які були додані в умовах відсутності цільової аудиторії і конкретної тематики роботи. Підйом мав велике значення для творчості автора.

Ведучий дає численні корисні поради студентам. Учні вищих навчальних закладів по достоїнству оцінили лайфхаки, що дозволяють пропрасувати річ, не використовуючи при цьому праска, і приготувати сніданок на побутовому приладі.

Юрій живить пристрасть до подорожей, з радістю колесить по світу, знайомиться з традиціями місцевих жителів, пробує національну їжу.

Матеріальним благополуччям хлопець зобов’язаний своїм передплатникам, які з цікавістю стежать за роликами створеними Янивом. Юрій з великою повагою ставиться до братів наших менших, що видно з його робіт. За статистикою каналу, на Ютубі Вершки шоу безумовно є успішним проектом.

У дітища Юрія чимало шанувальників, вони цінують оригінальний контент, цікаву подачу матеріалу і захоплюючу тематику.

Розмір доходу

Сказати напевно, які доходи Юрію має власник Slivki Show, важко.

Хлопець багато працює, не зупиняючись на досягнутому. За офіційними даними, проект приносить близько дев’яти тисяч доларів в місяць з однієї партнерської програми.

Відповідаючи на питання про те, «скільки заробив канал Вершки шоу на ютуб?», варто згадати про засоби від прямих рекламодавців, які регулярно замовляють власні проекти. Таким чином, в рік дохід від Slivki Show може досягати кругленької суми.