Скільки заробляє Влад А4 на ютубі: в місяць, зараз, в день

Скільки заробляє Влад А4 на ютубі: яка кількість передплатників у видеоблогера на YouTube, як платять за рекламу на каналі

Зараз все актуальнішим стає питання доходу, який приносять соціальні мережі. Варто звернути увагу на ютуб – стартовий майданчик для найпопулярніших відеоблогеров. Спробуємо розібратися, скільки заробляє на ютубі Влад А4, і хто взагалі такий цей хлопець, у чому секрет його успіху?

Короткий досьє

Влад А4, справжнє ім’я якого Владислав Андрійович Папір — один з провідних блогерів ютуба за кількістю шанувальників. Народився хлопець у 1996 році в Білорусії. В дитинстві був нічим не примітним дитиною із середньостатистичної сім’ї: мама працювала вчителем, а тато працював на посаді інженера. Але сам Влад після того, як закінчив школу, вирішив, що його життя буде не такий, як у батьків. Батько з матір’ю пішли назустріч бажанню сина і не стали наполягати на тому, щоб Влад негайно продовжив навчання у вищому навчальному закладі. У Папери з’явилася можливість знайти своє покликання.

Примітно, що бабуся Влада досі не змогла до кінця розібратися, на чому заробляє улюблений онук.

З-за того, що з юних років Владиславу подобалося знімати і обробляти відео, він вирішив спробувати сили саме на ютубі. З першого ролика, який був завантажений в мережу в 2014 році, стало зрозуміло, що у хлопця дійсно талант, який неодмінно принесе йому успіх. А після відео, де Влад взяв участь в одному з популярних тоді челленджей, з’ясувалося, що канал на ютубі зможе приносити ще й заробіток. Але скільки з часом стане заробляти А4 на Youtube, тоді неможливо було уявити навіть у найсміливіших фантазіях.

Назвати канал Владу допомогли його однокласники, самі того не знаючи. Ще в школі з-за його незвичайною прізвища хлопцеві дали прізвисько А4.

Відео Владислава з самого початку виділялися серед інших непідробними емоціями, це підкупляло глядачів. Разом з тим, інтерес викликає і сюжет. Наприклад, оригінальні ролики Влада А4 про велику настільну гру і нове відео про найсильнішої людини зібрали дуже багато переглядів за короткий час.

Хто допоміг у розвитку

Самостійний шлях до успіху складний, тому у молодої людини швидко з’явилися помічники. Він працює з двома агентствами, які допомагають у просуванні каналу. Завдяки їм, все більше людей заходять на ютуб, щоб подивитися ролики Влада.

Перше агентство носить назву MediaCube.Network, друге — Hype Agency. Це досить відомі та успішні компанії, які допомагають молодим блогерам в роботі. Так у Влада почали з’являтися різні рекламні проекти, а його сюжети стали виходити за рамки відеохостингу. І те, скільки зараз передплатників у Влада А4 на ютубі, частково заслуга і цих організацій.

Доходи

який прибуток має блогер? Як повідомляють деякі джерела, його середній дохід за рік складає близько 75 мільйонів рублів, але багато хто говорить, що не варто цьому вірити. Скільки ж тоді заробляє А4 на ютубі за місяць? Насправді, його доходи дещо нижче. Згідно з останніми даними, Влад отримує приблизно 2,3 мільйона рублів на місяць. З такої суми, звичайно ж, не вийде 75 мільйонів в рік.

Однак більш допитливі розуми підрахували, скільки заробляє А4 на ютубі в день, виходячи зі статистики активності на його каналі. Вийшла досить значна сума: 53 750 рублів. Але не варто забувати, що частина його заробітку відраховується на оплату послуг агентств.

Важливо розуміти, що дохід Влада – це не тільки відео на ютубі. Гроші йому приносить і його особистий мерч, і рекламні проекти.

Хто і скільки платить

Який би не виходила за підсумком сума, для такого молодого хлопця вона досить значна. Звідки ж береться ця цифра? І скільки заробляє приблизно ютуб-канал А4?

На своєму порталі у Влада є можливість робити рекламні блоки безпосередньо в самих відеороликах, ці вставки оплачуються рекламодавцями. Сюди ж можна додати дохід від роликів, розміщенням яких в кожному відео займається Гугл.

Суми, які Владу пропонують за рекламу можна оцінити за його контракту з Garnier, який, згідно з інформацією з деяких джерел, приніс йому більше 2,5 мільйонів рублів.

І не дивно, адже сюжети відеороликів на каналі А4 набирають обертів. Напевно всім фанатам відмінно запам’ятався ролик каналу А4 на Youtube про футбол.

Варто відзначити, що прайс на рекламу у Влада вважається демократичним, що і забезпечує велику кількість рекламодавців.

Діяльність на ютубі зараз

Так як лічильник передплатників каналу А4 на ютуб в реальному часі показує близько 17 мільйонів, Влад не планує зупинятися на досягнутому. Вже в 2020 році молодий чоловік створив ще один канал, якому було дано назву А5.

Другий ресурс присвячений різноманітним експериментів і дослідів. Варто відзначити, що канал з перших днів почав набирати неймовірну кількість передплатників, і до кінця першого тижня їх чисельність становила приблизно 500 тисяч осіб, тим самим, в черговий раз обігнавши інші канали популярних ютуб-блогерів.

Основні витрати

Висновки про доходи Влада можна зробити і по тому, на що він витрачати гроші, і які суми фігурують при цьому. У кожному випуску глядачі бачать Влада в брендовому одязі, яка не може бути дешевою. Хлопець є власником машини Ford Mustang шостого покоління, адже і без того дорогий автомобіль потребує ще і в стандартному обслуговуванні, яке оцінюється досить високо у фінансовому плані.

не Можна не згадати, що Влад не відмовляє собі і в розвагах. Вони, згідно з деякими даними, коштує більше 100 тисяч на місяць.

Підсумуємо

Ми з’ясували, скільки заробляє Влад А 4 на ютубі. Ймовірно, багатьом початківцям блогерам хотілося б взяти номер телефону Влада А 4 і поговорити з ним особисто. Адже з того, на що ютубер дозволяє собі витрачати гроші, створюється враження, що доходи Папери дуже високі. Але набагато цікавіше повторити успіх блогера і зрозуміти, чому кожна нова серія Влада А 4 набирає рекордну кількість переглядів на Youtube.

В описі каналу Влад пропонує включити і подивитися відео, щоб зрозуміти, в чому тут справа.