Скільки заробляє Ивангай на ютубі: в місяць, зараз, в 2020

Скільки заробляє Ивангай на ютубі: з якого року працює YouTube-канал, коли ютубер зареєструвався на відеохостингу

Підлітки знімають відео і викладають їх в мережу, але не всім вдається стати популярним. Іван Рудської здобув популярність не відразу, але зараз вважається видеоблогером, якого можна назвати мільйонером. Щоб розібратися, скільки заробляє Ивангай на ютубі, слід простежити шлях хлопця до успіху, проаналізувати всі форми діяльності і джерела доходу блогера.

Початок шляху

Щоб порахувати, скільки заробляє Ивангай на ютубі, слід вивчити деякі пункти його біографії, слід з’ясувати, з якого року молодий чоловік на ютубі. Вперше Рудської з’явився в інтернеті у 2013 році, але щоб стати популярним, знадобилося чимало часу. Звернемося до основних фактів:

 1. Талант Івана батьки помітили ще в дитинстві. Хлопець народився в Україні, закінчив художню, а потім музичну школи. Брав уроки гри на гітарі і розвивався в спортивному плані.
 2. підлітком став захоплюватися редагуванням фото і відео, відточував свою майстерність в графічному редакторі.
 3. Наступний крок до успіху – вибір ніка. Іван Рудської став іменувати себе – EeOneGuy.

Перший відеоролик ютубера — «Пісенька задрота» — не здобув очікуваної популярності. Після невдалого досвіду блогер на час зник, щоб трохи пізніше проявити себе в комп’ютерній грі Minecraft. Поняття «Ивангай — король Ютуба» з’явилося завдяки цій гейм-ніші, але увійти в топ популярних хлопцеві допомогли інші ютуберы.

Основним другом і соратником став видеоблогер Роман Фільченков (Лолошка або MrLololoshka), який сприяв у розкрутці роликів. Якийсь час Ивангай грає в Слизарио, створюючи про це нові серії. Перший авторський відеоролик того періоду — «Інший погляд на Майнкрафт». Трохи пізніше не менш відомими стали мульти, челленджи, розмовні відео з іншими блогерами.

Розвиток каналу і особисте життя

російською ютубі Іван вже до 18 років заробив свій перший мільйон, який обчислювався не рублями, а кількістю передплатників. Секрет ютубера: знімати коротко, весело і яскраво.

Молода людина не сидить на місці і багато працює:

 1. Розвиток каналу дозволило ютуберу подорожувати по світу. Саме в одній з таких поїздок він познайомився з блогером Мар’яною Рв. Якийсь час хлопець прожив в Японії, але потім знову повернувся до Москви.
 2. У 2015 році Ивангай і Мар’яна Рв публікували на ютубі спільні проекти, паралельно розвиваючи свої відносини. Пара мріяла об’їздити світ і заробити популярність на всіх континентах планети.
 3. У грудні 2016 року з’явилася новина про розставання пари. До кінця 2018 року ютубер встигає наповнювати свіжими відео два основних канали і активно співпрацює з іншими блогерами. Бере участь у популярних фестивалях, де отримує значні виплати.
 4. Зараз, в 2020 році, після перерви, ютубер також продовжує викладати нові відео, а також відкрив офіс для свого каналу.

Великий підтримкою Івана є його передплатники, які схвалюють будь-які його сміливі починання.

Розмір доходу

Крім очікування нових роликів, передплатників цікавить, скільки заробляє Ивангай на ютубі. Назвати точну цифру за доходами будь-якого блогера не можна, тому що більшість зірок Рунета приховують таку інформацію, але заробіток цього ютубера можна прорахувати. За кожну тисячу переглядів Іван отримує приблизно 50 центів. Щоб з’ясувати, скільки заробляє Ивангай на ютубі в місяць, важливо проаналізувати окремі позиції доходу:

 1. Канал дивляться щодня від 3 до 4 мільйонів осіб, відповідно, середній денний заробіток варіюється від 1000 до 3000 доларів. Наприклад, за ролик «Ревайнд» Ивангай отримав близько 2000 доларів, тому що кількість переглядів перевищило 3 мільйони.
 2. До цієї цифри слід додати додатковий дохід від реклами, лайків, коментарів. Найчастіше ця сума перевищує за своїм значенням заробіток, який блогер отримує від перегляду своїх нових відео.
 3. Щоб підрахувати, скільки заробив Ивангай на YouTube, слід враховувати, що 1 лайк коштує близько 300 рублів, а 1 коментар – більше 4000 рублів.
 4. Паралельно проходить розвиток іншого каналу — «Троллтуб», який був створений в 2018 році. Зараз кількість передплатників на ньому не таке значне, воно становить 15,5 тисяч чоловік.
 5. Не варто забувати про додаткові вливання грошових коштів, які надходять із соціальних мереж, де ютубер активно розвивається.

В 2016 році EeOneGuy отримав «Діамантову кнопку» від відеохостингу, тому що число передплатників каналу перевищило 10 мільйонів чоловік.

Інформація про заробіток з офіційних джерел

Гроші за кількість переглядів – це лише частина доходу. Сюди потрібно додати оплату замовних рекламних роликів, дохід від вбудованої реклами відеохостингу, загальна кількість лайків та коментарів, яке постійно зростає. Офіційні дані:

 1. Social Blade повідомляє, що вартість 1 000 переглядів цього блогера зросла, і в деяких випадках він отримує 50 центів, а один долар.
 2. «Коммерсантъ» запевняє, що Ивангай заробляє близько 15 тис. доларів на місяць, а його річний дохід вже наближається до 2 мільйонів.
 3. Yakonkurent констатує, що 1 лайкEeOneGuy в соцмережах коштує 3 тис. руб., лайк з коментарями – 4000, а середній дохід в місяць перевищує 90 тисяч доларів.

Додатковий прибуток надходить від розміщених відеороликів інших користувачів на каналі Рудского. Щоб з’явитися на каналі Івана, доведеться заплатити чималі гроші – 1 мільйон. Зараз сюжети у блогера виходять з перебоями, тому що Іван активно займається своєю освітою, але це не заважає йому отримувати значні дивіденди від публікацій, які зроблені раніше.

Зараз YouTube-канал Ивангая налічує 15, 4 мільйонів передплатників.