Скільки заробляють стримери на ютубі: на прямих трансляціях, ефірах

Скільки заробляють стримери на ютубі: як сплачують за стріми на YouTube, який середньомісячний дохід блогерів, як збільшити прибуток

Інтернет-технології невпинно розвиваються, і майданчик відеохостингу youtube пропонує все нові варіанти для отримання доходу. Кілька років тому ніхто не уявляв, що можливий заробіток на походження ігор, а сьогодні навіть дітям відомо, як заробити на ігровому стриме. Блогери, які займаються улюбленою справою, отримують прибуток. Спробуємо розібратися, скільки заробляють стримери на ютубі.

Стрим – що це?

Спочатку з’ясуємо, що означає саме поняття. Так називають онлайн-трансляції, демонструють дії на персональному комп’ютері. З допомогою стрімінг користувачі дивляться, чим займається телеведучий.

Перші стріми були представлені киберспортивными змаганнями, сьогодні до ігор додалися подорожі, спілкування і т. п. Простіше кажучи, під стримом розуміється будь-трансляція відео.

Щоб почати заробіток на стримах в ютубі, ведучий повинен відрізнятися почуттям гумору, кмітливістю, вмінням помічати захоплюючі моменти, привертаючи тим самим користувачів.

Переваги і недоліки цього виду заробітку

Розберемося з основними перевагами, до яких відносяться:

 • значні доходи;
 • легкість заробітку;
 • відсутність суворого графіка.

На жаль, користувачі відзначають і ряд недоліків:

 • надмірна кількість критики;
 • на початковому етапі потрібні фінансові витрати;
 • складно знайти і зайняти своє місце серед стримерів.

Що необхідно?

Продовжуємо розбиратися, як заробляють стримери на ютубі. Щоб не допустити помилки, розглянемо поради бувалих стримерів, що дозволяють зробити перші кроки у захоплюючому світі сучасних технологій:

 • потрібно високошвидкісний інтернет, визначає якісні показники картинки, одержуваної переглядачами;
 • віддайте перевагу високоякісному обладнанню – сильному персонального комп’ютера, веб-камері з високою роздільною здатністю, що збільшить ймовірність отримання прибутку;
 • визначте тематику для свого каналу. Підберіть заняття, яке подобається вам найбільше, адже нелюбимими справами займатися нікому не хочеться;
 • запустіть стрім, повідомте про це свою цільову аудиторію, використовуючи рекламні майданчики, форуми і соцмережі;
 • тривалість трансляції зіграє вам на руку – про вас дізнається більше глядачів, багато з яких підпишуться на канал;
 • для утримання в Топі кращих накрутіть пару сотень ботів;
 • до кожного відеоролика придумайте незвичайну назву, зробіть обкладинку і картинку барвистими.

Всі наступні за цим події залежать від якісних показників представляється контенту, глядацької реакції.

Хто і скільки платить стримерам?

Цікаве питання – скільки платять за стрім на ютубі?

Прибуток стримера повністю залежить від числа передплатників. Гарантовані платежі зростають із збільшенням цього показника.

Середньомісячний дохід варіюється від ста до однієї тисячі доларів.

Відомий геймер Ve Rsut заробляє від ста до двохсот тисяч рублів на місяць, просунутому блогеру нічого не варто за сеанс «підняти» двадцять – тридцять тисяч.

Стримерша Карина, маючи близько п’ятисот тисяч передплатників, отримує дохід в місяць більше двадцяти тисяч доларів, і це без реклами, донатов і т. п.

Скільки платить ютуб за трансляції зарубіжних блогерів? Доход іноземного стримера сягає ста двадцяти тисяч доларів у місячний строк, певна частина суми перераховується на пожертви, чого не скажеш про росіян.

Знаючи, скільки приблизно заробляють на стримах в ютубі, не буде зайвим уточнити майбутні витрати. До основних побутовим витрат додаються витрати на придбання обладнання, різної атрибутики, логотипів, витрати на розкручування каналу. Порівнявши обидва показника робиться висновок, скільки реально можна заробити на цій справі.

Платить ютуб за стріми, ми з’ясували. Тепер подивимося, хто і що є джерелом заробітку. Грошові кошти за перегляди перераховуються від:

 • від рекламодавців;
 • переглядачів;
 • реклами товарів і послуг;
 • донатов.

За одну тисячу переглядів відеоролика з рекламою ціна становить три долари, вартість однієї підписки досягає п’яти доларів (цю цифру сміливо ділимо на два, тому що сервіс забирає свою частку).

Ціни на рекламні бренди обговорюються індивідуально.

Підготовка до стриму

Якщо щось робите вперше, поставтеся до цього з усією відповідальністю. Готуючись до першого стриму, налаштуйтеся не тільки з психологічної точки зору, але і перевірте технічні параметри.

Вибираємо ігровий стиль

Харизма блогера – причина численної глядацької аудиторії. Від поведінки ведучого в ефірі залежить кількість передплатників. Для того, щоб домогтися успіху і почати заробляти на стримах в YouTybe, скористайтеся наведеними порадами:

 • продумуйте образ, що залучає аудиторію;
 • залишайтеся собою або копіюйте відому особистість.

Вибираємо гру

 

Тут керуємося певними умовами:

 • враховуємо свою ерудицію, навички і досвід;
 • особисте ставлення до гри;
 • знаходження розваги в топовому списку;
 • ступінь популярності (можливо, ви знайдете щось нове).

В ідеалі всі перераховані складові повинні зійтися на одній грі.

Розваги, які користуються популярністю на території країн СНД, мають численну російськомовну аудиторію. На жаль, ігри, улюблені в Європі та Америці, в Росії стримятся менше.

Налаштовуємо стрім

 

Перед тим, як заробити на прямих трансляціях в ютубі, налагоджуємо технічну сторону питання. Відповідні інструкції ви знайдете в інтернеті.

Починаємо гру

Переходимо до заключного етапу, як зробити платну трансляцію. Завершивши технічні параметри, починаємо стрім. Для першого разу, щоб впевнено себе почувати, рекомендується запросити досвідченого одного.

Все, що потрібно – повністю розслабитися, отримуючи задоволення від гри, не слід постійно контролювати, чи є в мережі глядачі – це збиває з ігрового процесу і сильно відволікає.

Дотримуйтеся ввічливість, не проявляйте хамства по відношенню до просмотрщикам, залучайте їх увагу не тільки грою, але й розмовами, жартами, роздумами на різні теми. На репліки в чаті і задаються давайте відповіді в обов’язковому порядку.

Деякі стримери завчасно складають сценарій трансляції, придумують цікаві історії.

Тривалість першого стріму не повинна перевищувати двох годин. Це час оптимально, щоб випробувати емоційний підйом і пограти в своє задоволення.

Рекомендації по збільшенню заробітку

Як заробити на прямому ефірі на YouTube, ми з’ясували. Але якщо ви початківець стример, і вирішили відкрити власний канал, зробіть спробу з аудиторією, разговаривающей англійською мовою. Перевага полягає в тому, що стрім тут більш актуальним і вище оплачуємо, реклама коштує дорожче.

Підняти відображення відеоканалу – складний етап у розкрутці. Для залучення аудиторії є кілька способів:

 • популярний стример, що знаходиться в Топі, закінчивши гру, перенацеливает аудиторію. Особливість полягає в тому, що необхідно знати стримерів і утримувати між ними глядачів;
 • запрошуються друзі, в соціальних мережах розміщуються рекламні оголошення. Але є одна проблема – не кожному сподобаються подібні розваги.

Використання накруток хороших результатів не приносить. В Топі виявляються завдяки ботам, не забезпечує монетизацію.

Якщо один з наведених способів виявився дієвим, і ви подолали перші труднощі, все подальше залежить виключно від вас. Почне збільшуватися аудиторія, що приносить прибуток, але:

 • знадобляться власні фішки, нестандартні прийоми, що залучають публіку;
 • доведеться вести постійний емоційний коментар відбуваються на екрані подій;
 • складається графік виходу в ефір, встановлюється постійна частота стримов;
 • для глядачів передбачаються подарунки, проводяться конкурси.

Ігровий стрім – прибуткове заняття, заробляйте на подібних трансляціях в YouTube!