Скорочення посилань ютуб: скорочувач, сокращатель, укоротитель

Скорочення посилань ютуб: як зробити, скопіювати короткий адресу каналу YouTube, зменшити розмір онлайн, які сервіси використовувати

Видеоблогеры часто цікавляться, яким чином здійснювати скорочення посилань ютуб, щоб робити їх компактними і зручними. Система автоматично встановлює довільну добірку цифр і букв, в зв’язку з чим адресу URL стає складним для запам’ятовування. Пропонуємо розглянути шляхи вирішення цієї проблеми і переробити назву на більш прийнятну для сприйняття версію.

Як скоротити посилання: прості і складні способи

Скорочення посилань на ютубі можливо двома способами – через спеціальні сервіси або зміною ютубовского адреси.

Обидва методи відрізняються своїми особливостями і вимагають індивідуального підходу.

Використовуємо сервіс

Найпростіше коротке посилання на ютубі отримати з допомогою цих утиліт, і ніякі додаткові дії не знадобляться. З допомогою таких сокращателей, що працюють в онлайн-режимі, можливо істотно зменшити адресні дані безкоштовно, не виконуючи додаткові налаштування.

Короткий URL зручно використовувати в Твіттері, в якому довжина лінка не повинна бути більше ста сорока символів. Крім цього, такий адресу спрощує складання партнерок.

Отже, для скорочення посилань в YouTube використовують:

 • google url shorteneru – скорочувач працює безкоштовно, забезпечує швидкий пошук і відновлення в пам’яті збереженої інформації. Обов’язкова умова в роботі – власний гуглівський аккаунт;
 • u.to – сервіс для скорочення посилань функціонує на багатьох мовах. Плата за послуги не береться, ресурс володіє мінімальною підбіркою налаштувань – перед користувачем з’являється тільки клавіша з полем і кнопка «скоротити». Зареєструвавшись, користувач отримує можливість для перегляду статистичної звітності;
 • click.ru – сервіс Яндекса, що працює на російській мові. Конвертер відрізняється зручністю, забезпечує швидке створення нової адреси URL, не вимагає оплати, має зрозумілий інтерфейс, не потребує проходження авторизації, введення коду QR і т. п. На жаль, його функціонал обмежений;
 • vk.com/cc – ще один сократитель посилань в ютубі, оперативно конвертирующий адресні дані. Працює безкоштовно, русифікований, авторизації не вимагає, якщо користувач працює в ВК. Використовується тільки тими, хто пройшов реєстрацію в цій соціальній мережі.

Є й інші укоротители посилань в ютубі, але особливої популярності серед користувачів вони не мають.

Зміна адреси в ютубі

Для власників деяких відеоканалів є ще одна можливість зміни посилання, що забезпечується вбудованою опцією. Для її використання блогер повинен відповідати певним вимогам – набрати більше ста передплатників, розмістити фото на аватарці, користуватися акаунтом не менше місяця. Якщо всі вимоги дотримані, можна скоротити посилання в ютубі і зробити таку, яка потрібна вам.

Алгоритм дій виглядає наступним чином:

 1. увійдіть у власний аккаунт;
 2. клікніть по кнопці з профільним зображенням, зробіть перехід в розділ «налаштування»;
 3. відкрийте пункт «статус відеоканалу і доступні опції»;
 4. натисніть посилання «URL». Цей перехід виконується, якщо користувач відповідає всім зазначеним вище умовам, в іншому випадку змінити адресні дані не вийде;
 5. вказуємо нову назву, натискаємо клавішу «змінити».

Якщо скорочений варіант посилання в YouTube вас повністю влаштував, його залишають, щоб в подальшому використовувати для відправки передплатникам.

Звертаємо увагу, що після збереження змінити посилання не представляється можливим, дозволена тільки добавка символіки і зміна регістра.

Діємо так:

 1. наводимо курсор на верхній лівий кут гуговского запису;
 2. в основному меню клікаєм по сторінці або профілем, пов’язаній з ютубовским каналом;
 3. переходимо в розділ «про себе», знаходимо заголовок «посилання», нижче його натискаємо клавішу «змінити»;
 4. внісши дані, тиснемо «зберегти».

Тепер вам відомо, як скоротити посилання на відео в ютубі, щоб створити назва, задовольняє вашим вимогам.

Пам’ятайте, що оновлений варіант адреси вступить в дію через деякий час, протягом якого стара посилання продовжує свою працездатність.

можна використовувати для створення нового адреси

Володіючи методиками, як зробити короткий адресу каналу на YouTube, користувач спростить процес розкручування відеоканалу і залучить до нього нову аудиторію. Основна мета полягає в тому, щоб створити правильне ім’я. У більшості випадків вказують заголовок сайту або свій нік, з допомогою якого сторонні користувачі знаходять ваш відеоканал.

Якщо вами прийнято рішення вкоротити посилання в ютубі онлайн, пропонуємо пов’язати адресу URL з яким-небудь стороннім проектом або в крайньому варіанті – з ім’ям.

Система дозволяє змінювати адресні дані до трьох разів протягом одного року.

Виникаючі складнощі

Після того, як вийде зменшити розмір адреси, старий варіант теж збережеться. Виходить, що доступ до каналу одночасно відкрито через обидва лінка, без виконання переадресації. Прописані на інших веб-ресурсах посилання зберігають робочий стан після заміни адресних даних.

Суттєва проблема виникає, якщо відеоканал відповідає всім пред’явленим вимогам, а відомостей про це на пошті облікового запису немає, налаштування опцію зміни не відображають. Проблема вирішується одним способом – в службу технічної підтримки направляється відповідне повідомлення. Допомога буде надана, але яке для цього потрібен час – невідомо.

Укорочений адреса можливо створити офіційно і неофіційно. Для другого варіанту користуються сервісами, а в першому випадку необхідно витримати всі умови на відповідність.

Висновок

Залишається дізнатися, як скопіювати коротке посилання на ютубі. Перейдіть в ютубовский акаунта, клікніть по розділу «мій канал», наведіть курсор на адресний рядок браузера і виконайте копіювання.