Смайлики для ютуба в опис: заголовок, для ніка, в коментарях

Смайлики для ютуба в опис: як поставити, зробити, скопіювати emoji, що означають квадратики, значки, сердечка на YouTube

Такі зображення, вставлені у текстовій частині, вважаються вдалим способом для самовираження. На персональному комп’ютері клавіші для emoji не передбачені, і користувачі з тривогою запитують, не знімається чи розробниками оплата за доданий значок. Тут внесемо ясність – смайлики для ютуба в опис вставляються безкоштовно. Правда, прикрашати текст доведеться з використанням браузерних розширень або кодів, взятих зі спеціальних ресурсів.

Як встановити смайлик в тексті

Сайти розподілені за тематичними категоріями. У коментарі дозволяється додавати будь-стек символів. Крім типових варіантів, художники пропонують юзерам нові картинки, тому існуючі бази постійно оновлюються.

Розбираючись, як поставити смайлик в ютубі в коментарях, рекомендується скористатися емодзі для опису в ютубі – набрати або скопіювати коди, які означають відповідні емоції.

Аналогічно встановлюються кольорові смайлики для ніка в VK. Доведеться всього лише знайти ресурс, який містить в собі базу емодзі. У деяких з них наявні спеціальні редактори.

Скопіювати піктограму смайлика з ютуба і скористатися його установкою в назвах зможуть рядові користувачі і блогери.

Копіювання зображень

Перейдемо до технічної сторони питання, як вставити смайлик на коментар на ютубі. Найлегше це зробити через редактор. Натискаємо значок, який з’являється у віконці, натискаємо кнопку «копіювати», переносимо кодування в обмінний буфер, і звідти переміщуємо її в комент.

Щоб перенести смайлик для назви відео в YouTube, виконуємо наступні дії:

  1. переходимо на сайт;
  2. вибираємо розмір емодзі для ютуба;
  3. виконуємо копіювання, задіявши комбінацію Ctrl+C. Для цієї ж мети можна вибрати маршрут через меню, клацнувши ПКМ.
  4. вставляємо смайл на назву каналу, клікнувши з текстової частини і задіявши Ctrl+V;
  5. перевіряємо результат.

Додаткові способи

Як ще можна зробити смайлик? Для цього користуються браузерних розширеннями. Приміром, під Гугл Хром спеціально створювалося Chromoji.

Як відомо, ютуб підтримує формат Unicode, в якому є величезна добірка значків, зібрана на порталі Charbase.com. Тут можна завантажити безкоштовно великі анімовані смайлики.

Черговий цікавий ресурс, що приваблює користувачів – Messletters.com. Він не обмежує творчі можливості стандартністю пропозицій, сервіс оснащений спеціальним інструментом, що дозволяє згенерувати веселі повідомлення.

Для чого використовують смайлики?

Статистика підтверджує незвичайні факти.

Якщо в назві відео використовується смайлик, відвідуваність ролика збільшується відсотків на шістдесят п’ять.

Для подібних цілей дозволяється використовувати літачок, сонечко, серденько, посмішку, красивого звіра.

Часто виникає питання: що означають значки в коментарях на ютубі? По-перше, це відмінний варіант для самовираження. По-друге, з допомогою картинок прикрашається текст. По-третє, таким способом виражається тип емоційного стану.

Що означають квадратики в коментарях на ютубі? Це символ нечитаемого смайла.

Що означає сердечко? Це традиційна символіка любовної романтики. Головне значення – любов, визнання в цьому почутті.

Як поставити сердечко в коментарі на ютубі? Розглянемо варіант, як замінити значок «палець вгору» на новий символ «сердечко». Входимо в юутубовский аккаунт, відкриваємо вкладку «спільнота», знаходимо необхідну запис, натискаємо значок у вигляді сердечка, розташований поруч.