Смарагдова кнопка ютуба: приз, заохочення, нагорода

Смарагдова кнопка ютуба: що це таке, як виглядає, які бувають різновиди нагород, умови їх отримання, за скільки передплатників дають

Цей відеохостинг користується заслуженою світовою популярністю, містить у собі величезна кількість відеороликів. Крім того, на майданчику блогери отримують непоганий фінансовий дохід. За досягнуті успіхи ютуб заохочує відзначилися призовими нагородами. Розберемося сьогодні, існує смарагдова кнопка ютуба.

це таке

Приз для видеоблогера, що володіє власним каналом, має символічне значення – з його врученням грошова премія не призначається.

Але якщо власник каналу досяг потрібних умов для самого простого заохочення, це означає, що блог розвивається непогано, приносить певний дохід.

Будь-яка вручена нагорода розглядається, як знак вдячності від аудиторії передплатників і самого відеосервісу за внесок, внесений блогером у створення незвичайного контенту.

Так що ж таке смарагдова кнопка YouTube?

Наявні різновиди нагород, умови їх вручення

Щоб уявляти, як вона виглядає, розберемося з іншими нагородами.

Вручають їх незалежно від кількості переглянули відео і числа розміщених на каналі роликів, а за досягнення певної аудиторії передплатників.

При цьому контент повинен володіти потрібними якостями, що привертають до себе глядачів, бути оптимізованим, щоб вдало ранжируватися в масі схожих сюжетів.

Нагорода нагадує собою табличку з матеріалу, що відповідає назві, взяту в рамку з дерева і накриту склом. На приз вказується логотип та найменування власника каналу.

Пропонуємо детально розібрати кожен атрибут.

Бронзова

В основі задуму лежала ідея символічного подарунку, означає, що блогер набрав десятитисячну аудиторію передплатників.

Автор ідеї — один з користувачів сервісом, який вручив нагороду починаючому видеоблогеру – своєму товаришеві. Відеохостинг підхопив задум, і сьогодні існує кілька видів призів.

Срібна

Такий кнопкою нагороджують канал, який набрав сто тисяч передплатників.

Це перше заохочення, після якого до блогеру ставляться серйозно.

Виготовляється приз зі сплаву нікелю та міді, до 2018 року мав металеву рамку, відсутню в сучасній версії.

Золота

Їй нагороджується канал, який зібрав мільйонну аудиторію. Власника розглядають, як солідного спеціаліста. Кнопка виготовляється з латунного сплаву, покривається золотим напиленням. Рамка з 2018 року відсутня.

Діамантова

Щоб отримати таку нагороду, доведеться потрудитися і набрати десять мільйонів передплатників. Приз представлений сріблястою вставкою з шматком кристала, що має трикутну форму. Без рамки.

Рубінова

Трофей, яким відзначається пятидесятимиллионный кордон аудиторії. Кнопка виготовлена у формі логотипу каналу, до неї додається декілька міні-реплік, якими блогер самостійно нагороджує найактивніших передплатників.

Червона діамантова

найвища нагорода, що вручається каналу, що зібрав на своїх сторінках сто мільйонів шанувальників.

Вперше вручалася у травні 2019 року. Дизайн символу схожий з діамантовим призом, але всередині пластини знаходиться трикутна кнопка червоного кольору, в комплект входить маленький чемоданчик для зберігання.

А де ж смарагдова кнопка ютуба? Є інформація, що такий приз відеохостингом планується до використання, але поки незрозуміло, за які досягнення. Мабуть, у недалекому майбутньому нагорода буде офіційно представлена, і тоді ж оголосять, за скільки передплатників вручається смарагдова кнопка ютуба.