Срібна кнопка ютуб: розміри, дизайн, ціна

Срібна кнопка ютуб: що значить, як виглядає, скільки платять за нагороду YouTube, як отримати, замовити, купити, за скільки передплатників дають

Великі доходи і визнання передплатників вважаються обов’язковими атрибутами, властивими кожному досвідченому блогеру. Але і відеохостинг нагороджує талановитих авторів символічними призами, кожен з яких відповідає тому або іншому числу глядачів, які підписалися на канал. Сьогодні розберемося, в яких випадках видається срібна кнопка ютуб, розглянемо переваги для її власників.

Що це за заохочення?

Отже, срібна кнопка ютуб – що це таке? Почнемо з того, що приз цілком фізичний, а не віртуальний. Як виглядає нагорода?

Зовні новий дизайн срібної кнопки ютуб представлений рамкою з табличкою. Під склом знаходиться цинкова основа, покрита тонким шаром срібла, з якого зроблена гравірування у вигляді привітань і офіційної назви відеоканалу.

Розміри срібною кнопки ютуб-2020 компактні, нагорода розміщується на стіні перед робочим місцем або у студії, щоб підписалися на канал розуміли, ніж нагороджений їх кумир.

Історія створення

Колись перспективні блогери та власники відомих відеоканалів отримували винагороду у вигляді сертифіката на п’ятсот доларів і цифрову відеокамеру, але в 2012 році виконавчий директор відеохостингу на черговий відеоконференції представив нагороду у вигляді Золотої кнопки, що означає, що канал набрав один мільйон передплатників. Там же було згадано, що за стотисячну аудиторію присуджується Срібна кнопка.

Умови отримання нагороди

Спробуємо розібратися, за що дають срібну кнопку YuoTube. Існує лише одна умова – аудиторія має досягти відповідного рівня.

За скільки передплатників дають срібну кнопку ютуб? Набравши сто тисяч підписантів на ваш канал, можете претендувати на заслужену нагороду.

На даний показник число випадкових користувачів або велику кількість переглядів відеоролика ніякого впливу не мають.

Скільки передплатників треба, щоб отримати срібну кнопку YouTube, нам відомо. Але чи реально отримати таку нагороду і як це зробити? Доведеться розкручувати канал. Справа складна, особливо для новачків. Беручи під увагу, як працюють сучасні перевірочні ресурси, накрутка не допоможе, відеохостинг з часом виявить підробку і спише «мертві душі». Біржі фріланса теж не допомагають. Користувач, який підписався на канал, поставив лайк і залишив коментар, в списках передплатників протримається недовго – через кілька днів пройде оплата, і він піде. Відстежити таких хитрунів і поскаржитися на них неможливо.

та й нагорода прийде не відразу, доведеться стежити за кореспонденцією, що надходить у творчу майстерню, своєчасно дати згоду на пропозицію, зроблену сервісом. Знадобиться заповнити спеціальну анкету, внісши в неї персональні дані, потім очікувати цінну посилку.

Багато російські блогери, які переступили планку в сто тисяч передплатників, очікували нагороду з Великобританії від трьох до шести місяців.

Не буде зайвим нагадати, що сірий канал ютуб не отримає срібну кнопку.

Переваги для власників

Подивимося, що означає винагороду, навіщо воно потрібно блогеру. На жаль, приз профіт не приносить, в якості проїзного квитка не використовується, додатковий фінансовий дохід не дає. Здасться марною річчю, але отримати її бажають багато блогери.

Так що ж дає срібна кнопка ютуба? Цим призом видеоблогер отримує підтвердження, що перед власником існують перспективи, і працює він в правильному напрямку.

На практиці доведено, що більшість володарів срібного призу, не припинили знімати нові відеосюжети і не поміняли формат, через певний період набирають більше мільйона передплатників і отримують винагороду у вигляді золотої кнопки.

Вартість атрибута

Яка ціна оригіналу? Придбати нагородну кнопку не можна, її видають виключно за досягнуті успіхи в відеохостингу.

Купувати кнопку у відеоблогеров, отримали її офіційно, теж не рекомендується – іменний приз, на табличці нанесена інформація з назвою нагородженого каналу.

Є тільки один варіант, щоб отримати бажану нагороду – невпинно працювати, розвиваючи власний ресурс. Високоякісний контент, зацікавив переглядачів, допоможе наростити аудиторію, щоб досягти необхідного кордону в сто тисяч передплатників.

Де придбати?

Якщо бажаєте справити враження, то зможете купити нагороду на платформі Алиэкспресс. Але попереджаємо, що за 100 рублів або трохи дорожче ви зможете придбати не оригінал, а дешеву підробку.

Крім того, що купити срібну кнопку ютуб можна на Aliexpress, пошукайте репліку на торгових інтернет-майданчиках. Скільки коштує якісна копія в рублях? Підготуйтеся до того, що заплатите півтори тисячі рублів.

чи Є ще варіанти?

Коли немає бажання довго чекати заслужену нагороду, а придбати її неможливо з яких-небудь причин, зробіть її самостійно.

Нічого складного в цьому немає, в інтернеті є маса прикладів, як і з якого матеріалу зробити срібну кнопку ютуба.

Висновок

Скільки платять за срібну кнопку YouTube, яким чином її замовити, ми з’ясували. Навіть дізналися, як скопіювати срібну кнопку ютуба.

Нагорода не вважається найпрестижнішою, але на стінці виглядає солідно.