Страшні канали на YouTube: топ жахів, короткометражок

Страшні канали на YouTube: які фільми жахів можна подивитися на ютубі, як блогери заробляють на роликах, відеосюжетах

Кожному з нас доводилося у житті зіткнутися з нерозгаданою таємницею, питаннями, які залишилися без відповідей, містичними, фантастичними чи кошмарними явищами. Деякі так сильно захопилися загадками, що створили власний паранормальний світ, занурившись у нього повністю. Якщо є охочі поглянути в глибини дивацтв, пропонуємо вашій увазі страшні канали на YouTube, здатні задовольнити цікавість глядачів і дати відповіді на деякі питання.

Перелік відеоканалів

Розглянемо топ страшних каналів на ютубі, що транслюють незвичні за змістом короткометражки.

Трунар

З цього каналу почнемо топ жахів. Шанувальники страшилок і аномальних явищ зможуть по достоїнству оцінити відео представлених жанрах і формах. Моторошні легенди, ледянящие душу історії, основу яких складають реально відбулися події, страшні збірки, маса таємниць. Тут кожен глядач знайде ужастик за своїм уподобанням.

Казки Найт

Картинка відеоканалу дещо різниться з традиційними відео, до яких у нас виробилася звичка.

Тематика блогу більше наближена до історичних фактів, але це не є причиною для нудьги при перегляді. Вас чекають страшні ролики про криваві середньовічних обрядах, історії про міфічних звірів.

Будинок Серед Лавров

Перелік страшних каналів на ютубі продовжує дивний блог з не менш незрозумілим назвою, що викликає мурашки і струмені холодного поту. Шанувальники потойбічного світу дізнаються для себе багато нового, послухають моторошні розповіді, власними очима подивляться на фотознімки, що розривають душу.

Спокою в такому «Будинку» немає.

Том Сойєр

не Вивчена до кінця планета таїть у собі неймовірні секрети, здатні шокувати кожного. Навіть якщо зібрати топ найстрашніших каналів на ютубі, то і вони не зможуть вмістити всі містичні і страшні історії, що відбуваються на нашій землі і за її межами.

Нерозгадані таємниці

Продовжуючи розглядати топ 10 каналів з фільмами жахів на ютуб, представляємо вашій увазі незвичайні історії, для розгадки яких довго не виходило знайти відповідних пояснень.

Є й такі, що досі залишаються таємницею.

Діма Масленніков

Чим цей самий страшний канал відрізняється від програм інших блогерів? Він містить різнопланову тематику, надприродні матеріали зняті з високою якістю. Автор представляє себе полюють за привидами, демонструє їх «виворіт». Щоб упевнитися в погану славу страшних місць, провідний відправляється туди поодинці.

Лякаючі містичні історії

Розшукуючи світові новини, ви потрапили на цей відеоканал? Приготуйтеся – тут вас чекають фільми жахів на YouTube. Історії, які викликають шоковий стан, в основі яких закладені реальні події, незвичайні випадки, аномальні події і фобії, повною мірою виправдовують назву відеоканалу. Моторошно, але пізнавально.

слабкими нервами дивитися не рекомендується.

Kraina Grzybow TV

На цьому каналі є незвичайні відеосюжети. Передбачається, що це частина освітньої програми для школярів Східної Європи. Тут ви побачите поєднання уривків з програм для дітей з незвичайними словами ведучої, у якої очі намальовані на склі власних очок.

Ролики зняті добре, багато найстрашніші канали ютуба намагалися повторити це, але за всю історію подібних відео не було.

Mr. Creepy Pasta

Добірка самих жахливих каналів виявиться неповною без цієї програми, відеосюжети якої є розповіді про страшні веб-книгах, одночасно з цим екран видає єдину картинку, що супроводжується незвичайними звуками і ефектами. Основна частина оповідань – про вбивства, привидів і т. п.

Shaye Saint John

Його вважають справжнім гуру страшних контентів ютуба. Нещодавно ведуча була важливою гостею деяких незвичайних сайтів, де розміщувалися її відеоролики. Якщо ви не знаєте, які страшні фільми можна подивитися на ютубі, то ці точно підірвуть мозок. Коротко можна сказати наступне: Shaye колись була супермоделлю, знівеченої під час залізничної катастрофи, її тіло відновлювали за допомогою манекенів. Про життя Сент-Джон знято близько п’ятдесяти незвичайних роликів, подивившись які один раз, нікому не захочеться повертатися до них знову.

НЛО Диван Канал

Подобаються історії про прибульців і НЛО? Тут ви почуєте нові факти про те, що відбувається на інших планетах, здійсніть подорожі в часі, прийміть участь у катастрофі літаючих тарілок.

Висновок

Перед тим, як почати заробляти на фільмах жахів, рекомендуємо перевірити власні нерви – чи вистачить вам духу знімати і транслювати моторошні відеосюжети.