Студентська підписка ютуб преміум: оформлення, вартість, знижки

Студентська підписка ютуб преміум: при яких умовах діє YouTube Premium, як отримати право на користування пільгою

Ще кілька років тому багато користувачів не знали про існування ліцензійного контенту, але потім вирішили не тільки купувати цифровий товар, але і оформляти передплату за плату. Величезний вплив на прийняття такого рішення надали встановлені розцінки, за якими реалізовувалися сервісні абонементи. З часом солідна частина користувачів, що проходять навчання, прийшла до висновку, що дві сотні рублів щомісяця – пристойні гроші. Так з’явилася студентська підписка ютуб преміум, передбачає пристойну знижку.

При яких умовах оформляється пільгова передплата?

Для оформлення студентської підписки на ютуб преміум необхідно відповідати ряду вимог:

  • навчатися у вищому навчальному закладі регіону, де є доступ до ютуб-підписці для студентів. ВУЗ повинен відповідати деяким умовам, за виконанням яких спостерігає корпорація SheerlD. Для підтвердження відповідності вашого закладу, здійснюється наступний алгоритм дій: відкривається сторінка підписки для студентів Ютуб Преміум або Ютуб Музика Преміум, вибирається розділ «оформити студентську підписку», у форматі SheerlD вказується назва закладу, в якому ви проходите навчання. Якщо воно з’являється в переліку, це означає, що доступ до студентського тарифом для вас відкритий;
  • студентський статус підтверджуємо через портал SheerlD. У разі виникнення ускладнень рекомендуємо звернутися за консультацією до співробітників технічної підтримки компанії, скориставшись адресою customerservice@sheerid.com.

Якщо до ваших даних претензій немає, ви отримуєте право на користування пільгою протягом періоду навчання.

По закінченню чергового календарного року від передплатника потрібно виконати процедуру підтвердження свого студентського статусу.

Інструкція з оформлення

Розберемося, як оформити студентську підписку в ютубі.

Нагадаємо, що з допомогою такої послуги користувач переглядає відеоролики і слухає музичні кліпи без реклами, завантажує їх в згорнутому стані.

У підписці доступ до музики є, але передбачена можливість придбання окремої версії Ютуб Преміум Музика.

При повній вартості підписки у 199 рублів студентам вона обходиться в 125 руб, а ютуб преміум музика за 169 руб. стає доступним після перерахування всього 95 рублів.

Якщо ви не знаєте, як оформити студентську підписку YouTube Premium, скористайтеся наведеною нижче інструкцією:

  1. має платну підписку доведеться її відключити;
  2. виконується перехід на потрібну сторінку (з супроводом або без), вибирається варіант оформлення підписки для студентів, заповнюється спеціальна форма;
  3. завантажую фото або скан студентського квитка. Замість нього можна надіслати копію залікової книжки або довідку про проходження навчання. Цими діями ви підтверджуєте, що вчіться у Вузі. Звірте правильність написання особистих даних у документі і в полі електронної форми.
  4. на адресу електронної пошти надійде повідомлення з підтвердженням проходження перевірки. Для цього потрібно від п’ятнадцяти хвилин до двох діб.

Якщо з цього розділу виникають складності, звертайтеся за роз’ясненнями в техпідтримку.

Залишається заключний етап. В отриманому листі знаходимо клавішу «оформити підписку», визначаємо необхідний сервіс, заповнюємо платіжні дані.

Процес, як оформити студентську підписку в YouTube, успішно завершено.