Топ 300 каналів російського ютуба: рейтинг, перегляди, передплатники

Топ 300 каналів російського ютуба: які блоги на YouTube найкращі за кількістю лайків, коментарів, хто з провідних популярний

Популярність відеоканалів визначається за параметрами залученості, що складається з реакцій відвідувачів. У порівнянні з рейтингами з числа підписантів і переглянули, залученість не так піддається накруток і визначає активність переглядачів до контенту. Наведемо приклади з ТОП 300 каналів російського ютуба.

Відеоканали, що користуються популярністю

За кількістю лайків і залишених коментарів, статистика ютуб вивела топ 300 каналів російською мовою. Назвемо найкращі блоги.

The Brain Dit

Відеоканал заснований в 2011 році Олегом Брейном. Ведучий описує власний блог як розважальний, викладені відеосюжети носять здебільшого характер ігрових стримов.

Зараз перегляди роликів впали, але автор знайшов спритний прийом – взяв кількістю глядачів, викладаючи до десяти сюжетів щодня.

FROST

Ведучий постійно записує розважальні відеоролики, іноді влаштовує челленджи. Канал заснований в 2012 році, і кількість переглядів підтверджує його популярність.

Its Mamix

– Порівняно молодий канал, зареєстрований три роки тому. Видеоблогер влаштовує експерименти, супроводжуючи показ коментарями, пояснювальними результати, які навряд чи виявляться корисними, але виглядають привабливо.

Створення подібних контентів вимагає великих витрат, що робить блогеру честь.

Adam Thomas Moran

Продовжуємо перераховувати лідерів ТОП триста ютуб каналів російською мовою. Ресурс, відомий під назвою «+100500», в поданні не потребує. Вже не всі ролики здаються смішними, але з моменту реєстрації (2010 рік) блог постійно збирає велику кількість переглядів.

AdMe.ru

Цей сайт розповідає про все, що цікавить передплатників в межах пристойного. Канал створений десять років тому, кількість останніх роликів не перевищує ста тисяч.

Заголовки містять велику кількість кликбейта, але це не стало на заваді тому, аби втриматися на лідируючих позиціях.

Marmok, Майстерня Настрою і HiMan

Продовжує топ 300 російської ютуба відразу трійка каналів. Перший особливо популярний, заснований в 2008 році. Викладаються записи ігор коментуються дивним голосом.

Багатьом відомий відеоблог Майстерня Настрою. Він існує з 2013 року, автори промишляють кликбейтом і шок-контентами, зрідка розміщують захоплюючі відеоролики.

Третій портал має велику кількість передплатників, але відео, розміщені на ньому, особливих почуттів не викликають.

A4

Вважається, що ведучий цього блогу завжди розповідає про щось цікаве, але ресурс не дуже далеко пішов від HiMan – ролики наповнені лицемірством.

The Brian Maps

Продовжує топ 300 російських блогів на YouTube канал заснований в 2012 році. Його провідним є дев’ятнадцятирічний юнак. Контент нешкідливий, хлопець розважає аудиторію передплатників, не залишаючи дому. Виходить непогано – черговий ролик переглядають мільйонні аудиторії глядачів.

Тематику відеоканалу визначити складно – він про все.

Ивангай

Він довго займав лідируючі місця в топ 300 ютуберов, але пару років тому регулярність розміщення відеороликів порушилася.

Slivki Show

Ведучий робить пристойний контент, частенько купує товари через АлиЭкспресс, ділячись власними враженнями і розважаючи глядачів незвичайними експериментами. Блогер не показує своє обличчя, в роликах бере участь кішка.

Нові контенты виходять регулярно, протягом декількох днів набирають мільйонні перегляди.