Топ 500 ютуб каналів: статистика, перегляди

Топ 500 ютуб каналів: скільки грошей платять блогерам за 500 тисяч передплатників російською YouTube, як початківцям ютуберам набрати глядачів

У початківців блогерів виникає питання: для чого необхідні передплатники? Вони представляють головний актив відеоблогу, з яким рекомендується постійно працювати, збільшуючи чисельність користувачів. Завдяки їх переглядами і лайкам відеосюжети потрапляють в топ 500 ютуб каналів.

Приклади кращих відеоблогів

Назвемо декілька російськомовних та іноземних ютуберов, за статистикою увійшли в топ 500 блогів.

Kids Diana Show

Створений в травні 2015 року, він вважається кращим дитячим каналом, що підтверджують більше п’ятдесяти чотирьох мільйонів передплатників. Кожен, хто стає користувачем блогу, розуміє, наскільки цікавим буває дитинство.

до Уваги маленьких глядачів представлено захоплюючі відео – ігри, мультфільми та інші веселі розваги.

Маша і Ведмідь

Продовжує топ 500 відеоблог російською мовою, заснований в 2011 році і встиг зібрати більше тридцяти мільйонів користувачів. Канал вважається популярним російським мультиплікаційним серіалом для всіх членів сім’ї, розповідає про дружні стосунки Ведмедя, який виступав на цирковій арені, і маленької бешкетниці Маші, веселющої не тільки його, але і інших жителів лісу.

Get Movies

Сімейний відеоблог, з 2006 року транслює мультфільми різної спрямованості:

  • малятам;
  • дітям старшого віку;
  • серіали вітчизняних і зарубіжних видавців;
  • мультики для дорослих.

Крім того, тут знайдеться маса пізнавальних сюжетів про природу, мистецтво та історію, розважальні та пародійні шоу, комедії. Природно, до ваших послуг художні кінострічки і документальна хроніка, класичні, сучасні і особливі фільми для шанувальників кіно.

Блог постійно зростає і оновлюється, представляючи все, що вважається найкращим.

Лунтік

Канал заснований у 2007 році, за кількістю передплатників, що перевищують пятимиллионное значення, теж увійшов в топ 500 російської ютуба.

Героями анімаційних серій є Лунтик і його друзі. Народився на Місяці, головний персонаж потрапляє на Землю, порушивши розмірене життя водних мешканців Ставка. Всі в паніці, Лунтік пробує зрозуміти, що їх викликало переляк, але тільки ускладнює ситуацію.

Барбоскины

Передплатники на ютубі в Росії не залишили без уваги і цей канал, давши йому можливість міцно влаштуватися в топ 500 кращих блогів. Беручи приклад з веселою собачої сімейки, проживає в сучасному світі, діти пізнають складність спілкування зі своїми однолітками і дорослими, посміхаючись, намагаються вирішувати конфліктні ситуації.

Росія 24

Як випливає з статистики у топ-500 кращих каналів ютуб, Росія 24 є єдиним інформаційним блогом з цілодобовим режимом мовлення. Тут інформують про світових і російських новинах, транслюють результати економічної аналітики та інтерв’ю з відомими персонами.

Кожен, хто підписується на телеканал, буде в курсі актуальних подій, що відбуваються в світі.

Like Nastya

Чергова дитяча програма від маленького блогера, що увійшла в топ 500 каналів YouTube. Враховуючи, скільки грошей платять за кожні 500 тисяч переглядів, збільшується спонсорська допомога від відеоблогу притулку для бездомних собак і кішок.

Російські серіали

Телевізійний канал вважається найкращим подарунком всім, хто любить вітчизняні фільми та серіали. Вашій увазі представляють картини і прем’єри з високим рейтингом у широкому жанровому спектрі – від найбільших екранізованих творів до криміналу, комедій, історичних і пригодницьких фільмів.

Разом з улюбленими кіноакторами, які виконують головні ролі, ви не раз пережити хвилюючі історії, безкоштовно переглядаючи той чи інший фільм в хорошій якості.

Познаватель

Канал присвячується експериментів, пригод Желейного Ведмедика Валери і DIY. Головний персонаж і всі твори, розміщені на цьому ресурсі, являють собою об’єкти, що охороняються інтелекту, належать автору.

Вечірній Ургант

Ця розважальна передача транслюється Першим каналом у вечірній час. Ведучий Іван Ургант підібрав талановитих сподвижників, його гостями стають відомі особистості шоу-бізнесу, обговорюються актуальні питання, «гарячі» новини, звучить жива музика. Канал п’ять разів на тиждень дарує вам гарний настрій. За підсумками 2019 року російський канал впевнено почуває себе в топ 500 ютуба.

Давай пограємо в іграшки

Канал розміщує цікаві відеосюжети кілька разів протягом тижня. Тут кожен знайде для себе цікаву ляльку, подивиться веселий мультфільм.

Теремок – Пісеньки для дітей

Продовжуємо розглядати топ 500 ютуб каналів Росії до 2020 року і пропонуємо вашій увазі музичну та розважальну програму з можливістю перегляду мультфільмів, співу пісень. Кожен, хто підпишеться на блозі, повеселитися від душі.

Союзмультфільм

Вивчаючи топ-500 блогерів російської YouTube, варто згадати про цьому каналі, на якому зосереджені мультфільми радянських часів, не втрачають актуальності. Багато з них займають важливе місце в наших серцях.

Студія Квартал 95 Online

Тут розміщені проекти українського продакшина – гумористичні та розважальні шоу, телесеріали, мініатюри проектів Студії, спецпроекти.

Як оплачуються перегляди?

Часто виникає питання – «скільки платять за 500 тисяч передплатників в ютубі?». Як випливає з статистики, блогери непогано заробляють, але їх дохід складають рекламні ролики від замовників, банків, магазинів, сайтів і т. д.

Перераховує гроші не ютуб, а рекламодавець, а якщо власник блогу стає популярним, надається можливість монетизувати власний канал і укласти договір, щоб в процесі рекламного ролика за кожен перегляд або клік надходила оплата.

Ще одне питання, яке хвилює багатьох – як набрати 500 передплатників? Постійно працюйте над видеоблогом, наповнюйте новим контентом, рекламуйте і т. д., і все вийде.