Топ ютуба: рейтинг каналів, переглядів, блогерів

Топ ютуба: як подивитися список 10, 100 цікавих ресурсів YouTube в світі, у кого велика кількість передплатників, як уточнити статистику

Youtube сьогодні користується світовою популярністю і можна порівняти, мабуть, з потужною системою Гугл. На цьому ресурсі численні користувачі розміщують свої відеосюжети, але заслуженою популярністю користуються лише десятки фільмів. Потрапити в топ ютуба – справа непроста, вимагає створення високоякісного контенту і володіння методиками просування.

Кращі канали відеохостингу

Щоб полегшити вам пошук, пропонуємо топ цікавих каналів світового ютуба.

Pew Die Pie

Належить відомому видеоблогеру, проживає в Швеції. Власник Фелікс Чельберг – відома особистість у шоу-бізнесі, давно користується заслуженою популярністю. Підставою ресурсу він зайнявся в 2010 році, але визнання отримав не відразу, а через якийсь час з моменту розміщення першого відеоролика. Тема сюжетів – летсплеи, в яких пояснюється порядок проходження різних ігор, до кожного процесу даються докладні коментарі. Переглядачів чекають захоплюючі емоції від усього, що відбувається на моніторного екрані.

За кількістю передплатників канал займає лідируючі позиції в топі на YouTube, адже їх число перевищує вісімдесят сім мільйонів осіб. Популярністю юнак зобов’язаний власній харизмі і чарівності, канал подобається величезної аудиторії світового рівня.

T-Series

Рейтинг каналів ютуба продовжує ще один не менш відомий всьому світу блог, успішно конкурує з заслуженим лідером. Компанія займається випуском музичних творів і кінофільмів. Вперше ресурс заробив у 2006 році, з тих пір він регулярно, не менше чотирьох разів на день, розміщує нові відео.

Кількість підписантів на канал теж перевищила вісімдесят мільйонів, і до не давнього часу він стояв на першому місці топу ютуба.

5-Minute Crafts

Продовжує список топ 10 каналів ютуба відомий російський портал Adme. Відвідувачам пропонуються розважальні лайфхаки, заняття зі створення незвичайних і корисних предметів побуту. Ресурсу з моменту утворення кілька років, але за короткий час аудиторія його постійних телеглядачів збільшилася до п’ятдесяти з половиною мільйонів.

Canal KondZilla

В рейтинг каналів, визнаних кращими в 2020 році, входить ресурс, заснований продюсером, кінорежисером і сценаристом Конрадом Дункасом, який народився в Бразилії. До послуг глядачів різні музичні кліпи, створені власником або розроблені при його безпосередній участі. Кліпів налічується більше семисот, і цифра не є остаточною, тому що режисер невпинно працює над черговими шедеврами, розміщуючи їх на блозі. З моменту появи першого ролика (у 2012 році) канал зібрав більше сорока семи мільйонів передплатників.

Justin Bieber

Власник цього каналу, що входить в топ кращих на ютубі у світі в рекламі не потребує – його треки знайомі багатьом. Першу популярність зірка отримала в 2008 році завдяки Скутеру Брауну, який дізнався про його талант з відео, розміщеного на юутубе. З того моменту Бібер має більше чотирьох сотень композицій, регулярно розміщуючи їх в мережі.

Якщо судити за кількістю передплатників, яких набралося більше сорока п’яти мільйонів, канал заслужено входить в топ кращих на ютубі, і інтерес до творчості Джастіна невпинно зростає.

Dude Perfect

Канал належить групі техаських баскетболістів, своїми відеосюжетами набрали вісім мільярдів переглядів.

Babadun

Відеоканал іспанського блогера, який має понад трьох мільйонів постійних передплатників.

Портал здобув популярність завдяки тому, що його ведуча розмовляє з одруженими парами, перевіряючи їх на подружню вірність.

Макс Тарасенко

Буде несправедливо не згадати про російських каналах на YouTube, теж мають масу шанувальників з різних країн.

Максу, який народився в Самарі і пізніше котрий переїхав у Санкт-Петербург, всього 21 рік, перше відео він зняв, навчаючись у п’ятому класі. Йому подобалися канали відомих блогерів, що і стало стимулом для самостійного підкорення ютуба.

Перші летсплеи зняті в 2011 році, після чого хлопець зайнявся оглядами мережевих роликів, але успіху не досяг.

У 2012 році прийшла слава – Максом створений The Brian Maps, почалася робота над роликами про Minecraft. Крім цього, блогер додає відеосюжети з особистого життя, записує пародійні відео. Його ресурс вже набрав понад шести мільйонів шанувальників.

Мамикс

Спочатку його головною метою став заробіток на ютубі. Народився Максим на Алтаї, займався створенням відеосюжетів на тематику «Зроби сам», що зібрав на YouTube непоганий рейтинг передплатників.

Микола Соболєв

Продовжуємо топ відомих блогерів. Двадцятисемирічний житель Санкт-Петербурга став популярним, коли створив проекти Rakamakafo і Ready Steady Go. Зі своїми університетськими друзями блогер зайнявся організацією пранков, в чому досяг непоганих успіхів. З 2015 року запущено новий ресурс «Життя Ютуб», на якому обговорюються різні питання. Через рік канал перейменовано в SOBOLEV, кількість підписантів на нього досягло чотирьох мільйонів чоловік.

Переглядачі вважають, що власник каналу ловить «хайп» завдяки гострих суспільних тем. Між тим, щомісячний заробіток хлопця, завдяки партнерським програмам, становить близько шести тисяч доларів.

Ельдар Джарахов

Уродженець Липецької області 1994 року, пізніше перебрався в Новокузнецьк, у п’ятирічному віці хворий на цукровий діабет, але не поступився страшній недузі. Активіст зі шкільної лави, бере участь у всіх громадських заходах. По закінченню школи весь вільний час віддав відеохостингу, зібравши більше двох мільйонів передплатників.

Знімає цікаві кліпи на різні теми, популярним став після пародії на кліп Psy-Gangman Style, набрала вісім мільйонів переглядів. З 2017 року, переживши депресію, Ельдар знімає винятково пародійні відеоролики.

Hi Man

Топ ютуберов продовжує Андрій Ширгин, що народився в 1999 році в Єкатеринбурзі. Першим каналом став «Дюф Корнеж», запущений у 2013 році і містить виключно розважальні відеоролики. Пізніше його власник зайнявся ігровими стримами, потім почав вести огляди різних жіночих і дитячих відео з незвичайними темами.

Новий ресурс створений в 2014 році, на ньому з’явилися перші відеофільми на тему «Зроби сам». Тут розповідаються правила виготовлення картонних автомобілів, ігрових автоматів і т. п. За кількістю переглядів канал потрапив в топ кращих – число постійних глядачів сягнула трьох мільйонів.

Маша і Ведмідь

Каналів, які користуються популярністю на ютубі, багато, тому справедливо буде згадати і ті, що входять в топ 100 кращих.

Анімаційна компанія Анімаккорд набрала більше двадцяти трьох мільйонів передплатників, головним контентом блогу є однойменний мультиплікаційний фільм, який користується популярністю і за межами країни.

За кількістю передплатників і входження в топ кращих блогів ютуба в світі, німецькі засоби масової інформації називали канал кремлівською пропагандою, відзначаючи певну схожість головної героїні з російським президентом.

Рейтинг мультфільму серед інших ютуб-каналів у світі настільки великий, що його переводять на інші мови, включаючи арабську мову.

Фінансовий дохід визначити складно, але кажуть, що він становить близько десяти відсотків від сукупної прибутку компанії.

Ee One Guy

Хлопець з України, відомий просмотрщикам під ім’ям Ивангай. Блогер заснував сторінку в 2013 році, переїхавши до Москви, відтоді має більше чотирнадцяти мільйонів передплатників, впевнено займаючи свою нішу в рейтингу топових відеоблогів.

Miss Katy

Герої з Одеси, є рідними братом і сестрою. Перші зйомки серіалу про сім’ю вів їх батько, але після того, як блог отримав популярність, до роботи підключилася мати. Тематика не змінилася, кулінарних рецептів тут не знайдете. Діти, як і раніше:

  • грають;
  • прикрашають кімнату;
  • розпаковують подарунки.

Канал входить в сто кращих на ютубі, дохід від нього перевищив триста мільйонів рублів, що дозволило блогерам перебратися в Лондон, придбавши власний триповерховий котедж.

Kids Diana Show

Маленькі блогери Роман і Діана заробляють до п’ятдесяти тисяч доларів щомісяця. Канал налічує понад тридцять мільйонів передплатників, присвячується маленьким дітям.

Перші ролики з’явилися в 2016 році, відео супроводжувалося закадровыми коментарями їх батьків, зараз же діти повністю занурені в процес зйомок.

На додаток до каналу заведений окремий блог Роми. Загальний дохід сім’ї склав сто тисяч доларів на місяць.

Як уточнюється статистика відеоблогу?

Кількість передплатників каналів на YuoTube, що входять в топ 100 або тільки почали завойовувати популярність, ховається від сторонніх очей, і уточнити такі відомості доступно лише власнику. Але якщо терміново потрібно подібна інформація, спосіб її одержання існує.

Як подивитися цифри? Визначте id необхідного відеоблогу, знайшовши і скопіювавши дані адресного рядка браузера.

Орієнтирами для копіювання служать слова user або channel.

Заходимо на сайт, в пошукову рядок вставляємо уточнений id. Коли пошук закінчиться, необхідні відомості відображаються на моніторі.