Трансляція Zoom на YouTube: настройка, підключення, активація

Трансляція Zoom на YouTube: що це таке, для чого призначений софт, як зробити конференцію без установки програми, безкоштовно

Цей сервіс відрізняється продуманістю проведення відеоконференцій, які зручні не тільки для приймає в них участь аудиторії, але і для осіб, організували трансляцію. Щоправда, є певні нюанси, про які не слід забувати. Спробуємо розібратися разом, як здійснюється трансляція Zoom на YouTube.

Що це таке?

Використовуючи Zoom, допомогою відеозв’язку ви поєднуєте всіх, хто бажає взяти участь у конференції, перевіряєте, що відбувається на екрані, отримуєте і відправляєте тексти повідомлень. Для роботи знадобляться пристрої, управління якими здійснюється з будь-якої платформи, або браузер.

Софт призначений для забезпечення відеозв’язку, тому високоякісну картинку очікувати не доводиться. Трансляція через Zoom на YouTube, оптимізована на безперервну зв’язок не залежить від якісних характеристик інтернету, використовують від двох до трьох мбіт каналу максимум. Відео передається з невисокою якістю, голос оптимізується автоматично, що досить непогано, якщо при виступі важлива розбірливість слів.

Трансляція конференцій Zoom відбувається практично без затримок, чого не скажеш про передачу відео на YouTube.

Як налаштувати без установки програми

Існує тариф, який працює на безкоштовній основі і обмежує тривалість конференції: не більше сорока хвилин для ста людей. Як тільки належний час вийде, необхідно виконати перепідключення.

Характерна особливість для цього тарифу – можливість необмеженого спілкування з одним слухачем. Запис здійснюється на локальному комп’ютері.

Як ще можна транслювати конференцію з Zoom на YouTube? Один з платних тарифів – PRO, вартість якого сягає п’ятнадцяти доларів за один місяць. Сорокахвилинний обмеження у ньому знято, але кількість учасників не перевищує ста людина. Якщо виникла необхідність збільшити аудиторію, додатково купують пакети на 500 або 1 000 учасників, вартість яких становить 65 і 105 доларів відповідно.

Відмітна особливість від тарифу, не передбачає оплату – можливість прямої трансляції з Zoom в YouTube, Facebook або іншому сервісі, підтримує RTMP. При цьому в нижньому кутку праворуч зберігається логотип Zoom, якість конференції не змінюється, але трансляція здійснюється не з ПК, а з сервера Zoom.

Для інших існуючих тарифів мається на увазі придбання від десяти або від п’ятдесяти акаунтів вартістю по двадцять доларів кожен.

Керівництво по підключенню

Цієї функцією користуються власники акаунтів, які працюють платно, що означає повну неприйнятність для базової версії. Спосіб існує, але буде розглянуто дещо пізніше.

Щоб активувати відеоконференцію, організатор налаштовує власну обліковий запис, через офіційний портал активує одну з опцій, тому що для програмних параметрів і мобільних додатків подібне дію не передбачено.

Включення виконується наступним чином:

 1. переходимо на сторінку з налаштуваннями;
 2. вписуємо електронну адресу аккаунта, вказуємо пароль і код для перевірки, натискаємо клавішу синього кольору і входимо в систему;
 3. перебуваючи в меню параметрів, вибираємо розділ «конференції», гортаємо його до тих пір, поки не знайдемо опцію «дозволити трансляцію»;
 4. зрушенням повзунка вправо активуємо її;
 5. у формі, що з’явилася нижче, ставимо позначку YouTube;
 6. зберігаємо зміни.

Другим етапом розберемо, як в YouTube через Zoom запускається стрім. Виконується подібна дія у віконці трансляції ПО для персонального комп’ютера:

 1. запускаємо Zoom;
 2. починаємо відеоконференцію;
 3. натискаємо клавішу «ще» на управлінської панелі знизу;
 4. визначаємо спосіб для стріму з допомогою Ютуба;
 5. заходимо в «облікові записи» Гугла;
 6. задаємо параметри видимості та ім’я, під яким пройде трансляція в режимі онлайн;
 7. натисканням відповідної кнопки активуємо показ.

Залишається крайній пункт, як зробити трансляцію на ютубі через Zoom – роздати учасникам конференції посилання.

Кілька слів скажемо про спосіб підключення через безкоштовний акаунт. Як виконується настройка трансляції Zoom в YouTube в цьому випадку? У базовій версії цієї можливості немає, але спосіб для показу конференції існує, правда, він вважається дещо складним. Встановіть на своєму комп’ютері програму для проведення стримов, підключіться через неї до ютубовской облікового запису, вкажіть потоковий ключ, захопіть програмне віконце Zoom і відкрийте стрім.

У разі, якщо залишилися неясні питання, спробуйте трансляцію через OBS. Така програма не викликає складнощів у застосуванні, на момент запуску перед очима користувача з’являється доступна інструкція.