Цікаві канали політика геополітика YouTube: програми, блогери

Цікаві канали політика геополітика YouTube: які кращі, рейтингові відео, передачі Росії представлені на ютубі

Відеохостинг все частіше представляє канали з аналітичними телешоу, де обговорюються геополітичні теми і світова політика, конфліктні ситуації, дебати вагомих гравців арени міжнародного рівня. Особливість таких передач полягає в наявності у відеоканалів своїх ознак «ідеології». Програми по політичним поглядам діляться на продержавні, опозиційні, нейтральні. Сьогодні дізнаємось про цікаві канали – політика, геополітика на YouTube.

Кращі програми

Представляємо рейтингову підбірку політичних програм.

ГлавТема/ГлавРадиоОнлайн

Аналітичний блог, формат і учасники якого за останній час змінювалися досить часто. Середня тривалість однієї програми – від одного до півтора годин, посаду провідного після А. Кузічева дістався Іллі Савельєву.

В даний час програма виходить за рахунок ефіру «Комсомолки».

День ТВ

Канал з аналітичним ухилом, на якому обговорюють теми політики, економіки, культури та інші питання.

Polit Russia

Найбільш великий громадський і політичний блог де можуть висловити власні думки різні громадські особистості. Тут же публікують свої матеріали редакційні співробітники каналу, в яких вони аналізують різні події з певних громадянських позицій.

Dmitry Puchkov

Цим відомим політичним каналом на YouTube керує Дмитро Пучков – відомий письменник, автор пародій-переказів на кінофільми, публіцист. Його гостями стають блогери, письменники, історики, економісти, з якими ведучий обговорює різні теми.

Ukrlife. TV

Майданчик знайома своїми дискусіями, організували її журналісти з України. Тут діячі економіки, журналістики та громадськості сперечаються про соціальної та політичної ситуації, міркують про південно-східному конфлікті.

Світанок. ТБ

Цей канал публікує бесіди з політологами, діячами економіки та історії.

Пізнавальне ТБ

Відвідувачами блогерів на ютубі стають політичні діячі Росії, письменники, економісти та інші експерти. Учасники програми, даючи інтерв’ю, діляться власними думками.

Рой ТБ

Даний відеоканал позиціонується порталом для думаючих і націлених на патріотизм гостей.

Програма представляє величезний список оглядових інтерв’ю на тему політики та економіки.

Радіо Свобода

Головна мета каналу – пропагування демократичних ідей у світових регіонах, де, як вважають експерти, ситуація з демократією залишає бажати кращого.

Artpodgotovka

Відеоканал транслює обговорення новин, аналізує події в країні, і всім цим керує громадський діяч і відомий політик В’ячеслав Мальцев, покинув територію Росії в 2017 році.

Владою Російської Федерації політичний проект, опублікований в ютубі, визнаний екстремістським програмою. Сьогодні цей блог заблокований для перегляду.

Радіо Комсомольская правда

Відеоканал належить друкованого видання з однойменною назвою.

Інтерв’ю, організовані на проблемні теми, з’являються регулярно, в студію запрошуються науковці, економічні і політичні діячі, інші учасники.

Sasha Sotnik

Власник каналу Олександр Сотник обрав лінію критики по відношенню до сьогоднішнім російським властям. Викликають інтерес його бесіди з політологами та фахівцями економіки, звичайні опитування перехожих на вулицях міст.

Відкрита Росія

Проект створювався під керівництвом Михайла Ходорковського, і головною метою його було об’єднання людей, що виражають критику щодо сучасних політиків.

Мета – створити правову державу з чесними виборами, періодичною зміною влади та дотриманням всіх прав, даних людині.

Ехо Москви

Блог належить радіостанції, тут публікуються записи передач «Особлива думка», «Персонально ваш» і т. д.

Iton TV1

Ізраїльська програма на російськомовному говіркою. Автори проекту впевнені, що політика організованого ними каналу не залежить від настроїв Кремля, влади Ізраїлю. Інформація доноситься глядачам, минаючи цензуру і не зазнаючи обмежень.

Вечір з Владимиров Соловйовим

На каналі транслюються програми Ст. Соловйова в запису. Тут ви дізнаєтеся, про що ведучий розмовляє з видатними політичними діячами.

«Немагия»

Проект ведуть Михайло Печерський і Олексій Псковитин, його форматом є відео пародійної спрямованості, в якому провідні тролять людей, не залишаючи без уваги і депутатів Державної думи. При цьому блогери відкрито висловлюють симпатії опозиціонеру Олексію Навальному. У черговому відео, викладеному після мітингу, що пройшов у березні, хлопці розповідають про виражаються суспільством протестах, критикують телевізійні канали за те, що вони належним чином не займаються висвітленням відбуваються в країні.

Канал Данила Поперечного

Відеоканал відомий з 2009 року, стендап-комік користується найчастіше форматом п’ятихвилинних гумористичних замальовок, але періодично записує п’ятнадцятихвилинні монологи про важливі події. Симпатизує А. Навальному, але при цьому заявляє, що має до політичному діячеві масу питань. В одному він висловлює припущення, що Навальний – «людина Кремля».