В ютубі не відображається картинка відео: превю, обкладинка

В ютубі не відображається картинка відео: чому немає при перегляді, з яких причин YouTube не показує праворуч, Mozilla не вантажить

Хостинг створив всі можливості для встановлення превью на ролики. Так називається своєрідна обкладинка, що дозволяє ідентифікувати потрібний відеокліп. Найчастіше власники каналів встають перед ситуацією, коли подібні картинки зникають, а їх місця посідає екран чорного кольору. Спробуємо сьогодні розібратися, з яких причин в ютубі не відображається картинка відео, що робити для усунення подібних помилок.

Можливі причини і способи усунення проблеми

Проблема може бути в тому, що пропали превью відео на ютубі, залишився тільки звук. Причин цього явища декілька:

 • щось сталося з підключенням до інтернету;
 • порушена функціональність флеш-плеєра;
 • перебої в роботі хостингу;
 • злетіли драйвера комп’ютерної відеокарти;
 • плагін або розширення лагают;
 • неправильна робота браузера;
 • засміченість браузерного кеша.

Кожна з наведених причин призводить до того, що не відображається превью в ютубі.

Проблеми з інтернетом

Найбільш поширений випадок, коли з якоїсь причини немає нормального з’єднання. Крім цього, швидкісний режим інтернету настільки малий, що відеоролик не здатний завантажуватися. нестабільність в мережевому підключенні не дозволяє спрацьовувати хостингу взагалі, в момент завантажень час очікування постійно перевищує нормативні значення.

Для усунення проблеми, коли ютуб не показує картинки відео, перевіряється кожне з’єднання, роутер на активність, уточнюється значення швидкості через спеціальний портал. Не виключається варіант звернення за допомогою до постачальника послуги, тому що в цей період він може виконувати ремонт або профілактику обладнання.

Застаріла версія плеєра

Перевіривши з’єднання, переходимо до інших варіантів. Дізнатися, з якої причини немає картинки при перегляді відео на YouTube, дозволить спосіб послідовних перевірок основних елементів на працездатність.

Стара версія відеоплеєра або його повна відсутність на пристрої призводять до того, що YouTube не показує превью відео.

Щоб зробити оновлення, переходимо на ліцензований портал:

 • поширення софта відбувається на безкоштовній основі;
 • щоб плеєр оновився автоматично, мітку виставляємо у необхідного нам пункту, запропонованого прогою для інсталяції;
 • якщо після встановлення та оновлення софта змін немає, плеєр рекомендується видалити повністю, завантаживши на його місце нову версію.

Необновленные браузер, додаток

Кожен браузер через певний час пропонує виконувати оновлення.

Якщо завжди ігнорувати дану процедуру, пошуковик втратить свою працездатність. Такі ж умови поширюються і на додатки. Версії, які встигли застаріти, не отримують підтримку від сервісів.

Отже, якщо YouTube не відображає картинки відео, перейдіть на офіційний портал розробника, натисніть клавішу, що відповідає за оновлення програмної версії.

за Причиною, чому обкладинка відео не відображається на ютубі, буває засмічений кеш. Щоб почистити його, для певних браузерів передбачені спеціальні розділи:

 • яндекс – «додатково»;
 • хром – «інструменти»;
 • мазило – «приватність».

Mozilla не вантажить превью в ютубі досить часто.

Сторонні плагіни

Нерідко в ютубі не відображається картинка відео, тому що справа з’являється спливаюча реклама. Наприклад, подібне найчастіше зустрічається з блокувальником рекламних роликів. Якщо праворуч з’явився банер, а в ютубі пропали картинки відео, вимкніть блокувальник, задавши виключення для хостингу.

Висновок

Щоб не обтяжувати себе пошуками причин виниклих проблем, рекомендується приймати заходи по запобіганню появи чорних екранів, зникнення відтворення ролика або звуку.

В цілях профілактики слід оновлювати браузер, додатки, вчасно очищати кеш. Окрема увага приділяється флеш-плеєра, оновлення якого можливе виключно через ліцензійний портал.

Плагіни, блокуючі відео з рекламою, є причиною зникнення картинок на ютубі. Налаштовуючи їх разом з розширеннями, визначте виключення окремих додатків і сервісів. Пам’ятайте, що причина може ховатися безпосередньо в відеохостингу.