В ютубі замість букв квадратики в телевізорі: хрестики, ієрогліфи

В ютубі замість букв квадратики в телевізорі: чому зникли російські літери, зявилися китайські символи на смарт ТВ, як прибрати значки

Кожен, хто володіє телевізором Смарт ТВ, стикався з неприємністю, коли в роботі ютуба з’являлися порушення. Відбувається це часто, і відмови виникають як на старих, так і на нових моделях пристроїв. Ютубовское додаток просто зникає, перестає відкриватися або не забезпечує завантаження відео, видає чорний екран. Буває і таке, що в ютубі замість букв квадратики в телевізорі.

Приклад вирішення проблеми

Уявіть ситуацію, коли текстова частина повністю не відображається, у пошуковику нічого не можна набрати, так як замість тексту з’являються квадратики з хрестиками.

Пошук цікавить відеоматеріалу стає неможливий.

Перше припущення – збій в налаштуваннях, які слід скинути до рівня заводських, видалити і знову встановити додаток. Практика показує, що такі дії часто успіху не приносять, і ієрогліфи в ютубі на Смарт ТВ не зникають.

Фахівці впевнені, що хрестики замість назв – ознака збою кодування символів.

Певно, оновлення ютуба стали причиною того, що старі телевізори перестають підтримувати нормальну роботу програми. Можливо, кожен раз доведеться оновлювати кодування.

Відповіді на питання

Питання спірне, тому звернемося до численних форумів, на яких користувачі обмінюються проблемними питаннями та спільно шукають шляхи вирішення.

В ютубі на Смарт ТВ замість букв з’явилися квадратики, що робити? Один з варіантів – увійти в телефон, знайти цікавий відеоматеріал, перейти в меню смарт, вибрати ютуб, далі – через історію.

Умова – однакові учеткі на ТБ і смартфоні.

Пропали російські букви на Смарт ТВ. Деякі користувачі рекомендують терпляче чекати – розробники ютуба повинні виконати доопрацювання і усунути проблему.

На телевізорі в ютубі з’явилися ієрогліфи. Одна з рекомендацій – вимкнути телевізор, витягнути вилку з електричної розетки, включити все знову і активувати ютуб повторно. Часто такі дії призводили до позитивного результату.

На телевізорі замість букв хрестики. Як повернутися до первісного стану, якщо модель стара, офіційне додаток не підтримує? Є кілька варіантів вирішення проблеми:

  • придбайте смарт-приставку або змініть телевізор на більш новий, але це обійдеться значно дорожче;
  • спробуйте дивитися через браузер, але це не завжди спрацьовує;
  • якщо ютуб не показує букви, спробуйте активувати трансляцію з мобільного додатку, використовуючи смартфон;
  • завантажте і встановіть Fork Player на телевізорі, використовуючи інструкцію, яку можна знайти в інтернеті.

Чому в ютубі на телевізорі китайські символи? Імовірно, стався якийсь збій. Рішення однозначної немає – поновіть ютуб на останню версію, продиагностируйте пристрій на наявність вірусів, вимкніть його і підключіть знову. Існує ймовірність, що проблема зникне самостійно.

Чому на ютубі немає значка на телевізор? Мабуть, збилися програмні налаштування. Перейдіть в меню Смарт ТВ, виберіть розділ з базовими параметрами, знайдіть в ньому підрозділ «деінсталяція програмного забезпечення», виберіть потрібний додаток і виконайте його оновлення.

Тепер ви знаєте, що однозначного вирішення проблеми, як прибрати ієрогліфи в телевізорі з ютуба, не існує. Користувачі діють «методом тику», пробуючи різні варіанти, від простого відключення пристрою до поновлення програми на актуальну версію.