Відео заблоковано в одній країні YouTube: канал недоступний

Відео заблоковано в одній країні YouTube: як виправити, якщо користувач завантажив ролик, заборонив його перегляд, що робити

Нікому не сподобається, коли на доступ до інтернету накладені обмеження. Наприклад, вам захочеться подивитися цікавий відеосюжет, але замість віконця з відеоплеєром ви побачите іконку, яка символізує перекриття доступу до ролика. Часто виникає проблема, що відео заблоковано в одній країні на YouTube. Багатьом здасться, що таке рішення прийняв відеохостинг, але обмежують перегляди самі автори контенту. Якщо комусь захочеться зробити свій ролик недоступним для показів у конкретному регіоні, він перекриє доступ до нього для проживаючих там користувачів. Спробуємо розібратися, що робити, якщо у вашій країні відео в ютубі недоступно.

Види блокувань

Щоб уявляти, про що піде розмова, перерахуємо варіанти блокувань відеоконтенту:

 • на підставі рішення, винесеного судовим або правоохоронним органом тієї чи іншої країни;
 • автор, що завантажив ролик, заборонив його користувачам переглядати, проживають у вашій державі;
 • вікова блокування, повідомляти, що перегляд відео дозволено не всім користувачам;
 • блокування сервісу Ютуб Преміум;
 • блокування відеоканалу або ролика по причині порушення правил використання.

Зміна посилання

Є достатньо способів, щоб зняти блокування в регіоні. Сьогодні ніхто не засмучується, коли ютуб видає попередження, що цей канал недоступний для перегляду у вашій країні – в будь-який момент можливо поміняти браузерну посилання на відеоролик і зняти заборону.

Розглянемо метод детальніше. Для прикладу візьмемо будь-яке посилання і поміняємо невелику її частину, отримавши оновлені відомості. Міняємо оригінальну інформацію на оновлений варіант і відкриваємо доріжку до відеосюжету.

Такий спосіб спрацьовує майже завжди.

Працюємо з сервісами і анонімайзерів

На відеохостингу є маса інших ресурсів, що забезпечують доступ до відео, коли автор, завантажив його на ютуб, заборонив перегляд для користувачів у вашій країні.

Найбільш популярними сервісами вважаються ті, чиїми послугами користуються, дописавши у посилання кілька символів.

наприклад, софт перевантажує відеоролик на комп’ютер в необхідній якості. Якщо до ссылке дописати букви «ss» і використовувати клавішу «enter», перед вами з’являється сайт, в якому все розписано доступними словами. Завантаження відеоролика технічно не дуже зручна, але це один з варіантів обійти блокування в регіоні, так як доступ до відеосюжету забезпечений.

Є другий варіант для обходу блокування – ресурс NWFS-ютуб, в роботі з якими нічого перекачувати не потрібно. До початку посилання додаємо зазначені літери, натискаємо кнопку «enter», переходимо на сторінку сервісу, на якій переглядаємо відеоролик.

Якщо відео на ютубі заблоковано для переглядів в одній країні, рекомендується використовувати анонімайзери.

Так називаються ресурси, що дозволяють відвідати той чи інший ділянку інтернету з дотриманням анонімності. Зайшовши в ютуб через будь-який з анонімайзерів, ви легко перегляньте зацікавив вас відеосюжет. Складно радити відповідний ресурс, тому що їх багато, і функціонал досить схожий. Просто в пошуковий рядок вбийте слово «анонімайзер» і виберіть найбільш вподобаний варіант.

Браузер для серфінгу на умовах анонімності

Чергове доступне рішення, що дозволяє обійти регіональну блокування. У цьому випадку користуються специализированными браузерами, гарантують анонімність в момент доступу до мережі.

Головне призначення – дотримання максимальної безпеки особистої інформації про користувача під час серфінгу. Крім того, браузери підтримують перенаправлення трафіку на численні проксі-серверів, щоб приховати ваше положення і IP-адресу.

Виконайте завантаження будь-якого пошукача, перейдіть по посиланню вас зацікавив сюжет і спокійно перегляньте його.

Якщо сумніваєтеся у виборі браузера, зверніть увагу на Tor Browser, створює непоганий захист, що перенаправляє трафік мережі, поширеною добровольцями з усього світу.

Він не дозволить ресурсів встановити ваше справжнє місцеположення, відкриє доступ на веб-майданчика, заблоковані для перегляду.

Даний браузер використовується на Windows, Linux або Mac OS, його навіть не доведеться спеціально завантажувати. Просто візьміть завчасно перевірену в роботі версію, скопіюйте її на носій інформації і спокійно користуйтеся.

Крім представленого варіанта, є і інші браузери, що дозволяють обійти блокування. Кращими варіантами є:

 • Epic Privacy Browser;
 • Pirate Browser;
 • VPN/TOR Browser Globus.

Кожен з варіантів відрізняється своїми перевагами.

VPN-сервіс

Як ще виправити ситуацію, якщо відео на YouTube заблокований в одній країні?

Якщо виникла необхідність оперативно зняти заборони на перегляд роликів, скористайтеся послугами спеціальних VPN сервісів. Так називаються віртуальні мережі приватного характеру, за допомогою яких можливо майже анонімно і без всяких наслідків користуватися інтернетом, відкриваючи доступ до перегляду контентів, закритих для користувачів з вашої країни.

Як і в розглянутих вже методах, є багато різних сервісів, що працюють на платній або безкоштовній основі. Вибір залишається за вами, тому що у кожного варіанту є свої переваги і недоліки.

В якості ради зверніть увагу на наступні варіанти:

 • Express VPN;
 • Tunnel Bear;
 • Hide Me;
 • Goose VPN.

Кожен з перерахованих сервісів відрізняється непоганим функціоналом, надає послуги без оплати. Якщо не розумієте, як подивитися відео в ютубі, коли воно заблоковане в одній країні, представлені софти допоможуть в цьому.

Висновок

Ми розібрали найбільш популярні варіанти, що дозволяють ігнорувати блокування роликів на ютубі. Все працює просто і безкоштовно.