vidIQ Vision for YouTube завантажити: для Андроїд, для браузерів

vidIQ Vision for YouTube завантажити: як безкоштовно встановити розширення, додаток, як функціонує сервіс на ютубі, для яких браузерів доступний

Сьогодні відеохостинг необхідний кожному, хто прагне підшукати собі додатковий дохід в інтернеті. Аудит вважається одним із основних етапів у просуванні відеороликів або каналів. Якісно оцінивши оптимізацію, користувач з максимальною коректністю підбере ключевики і визначить стратегію для просування. Щоб проаналізувати відео і конкурентні ресурси, знадобиться розширення vidIQ Vision for YouTube, завантажити яку здатний будь користувач.

Огляд програми

Для оперативного редагування власних роликів рекомендується завантажити vidIQ Vision for YouTube – сервіс, який працює на безкоштовній основі з Оперою, Яндексом, Firefox та іншими відомими браузерами.

Не так давно на ютубі легко проводився аналіз власного і стороннього вмісту, але використовуваний для цього функціонал сьогодні заблокований. Вирішити проблему дозволить розглянуте нами додаток.

Основними можливостями програмного забезпечення вважаються:

 • статистика – одним кліком користувач отримує інформацію про кількість переглядів, кількості передплатників, оцінках, партнерці і наявному з цього відеосюжету доході;
 • оптимізація – проглядаються анотації та теги на будь-ролик;
 • численні правки – виконується оперативне редагування всіх сюжетів, опублікованих на каналі, вносяться хештеги, складаються описи і т. п.;
 • зовнішній вигляд – змінюється оформлення відеоплеєра, щоб забезпечити зручність при перегляді.

Сьогодні в інтернеті є три версії програмного забезпечення vidIQ, що відрізняються різними можливостями. Розберемося з головними відмінностями:

 • Basic. Такий варіант поширюється без оплати, функціональних можливостей у нього достатньо, щоб просунути будь-який контент. Головні функції отримали певні обмеження: звітність за відеороликів в CSV-форматі дається для десяти сюжетів, пошукова система являє теги до перших двох роликах, здійснюється показ одного відео, більше усього підходить за назвою. Інші функції залишилися без змін;
 • Pro. Чергова програмна версія володіє розширеними опціями, за десять доларів можливий доступ без обмежень. Статистична звітність подається за різними категоріями, регіонам і часу, уточнюються посилання на портали, де опубліковані відеосюжети, для одного каналу можливе отримання додаткових даних з відеороликів;
 • Boost. Версія коштує сорок дев’ять доларів, забезпечує швидке просування з максимальними можливостями. Головними функціями вважаються: отримання додаткових переглядів подібних роликів, обраних по тегам або регіонам, синдикація в Фейсбук.

Якщо говорити відверто, у просуванні контенту непогано працює безкоштовна версія. Але для просунутих програм характерно додаткове достоїнство – залучаються нові глядачі.

Суть полягає в тому, що сервіс демонструє відео, на яких з’являється можливість отримувати додаткові перегляди, адаптуючи їх під свої.

Установка програми

Додаток в інтернеті зустрічається у вигляді браузерного доповнення виключно для Chrome. Як тільки виконана установка, інтерфейс отримує додаткові клавіші, якими керується програмний функціонал.

Алгоритм дій виглядає так:

 • переходимо за посиланням на офіційний портал розширення, проходимо нескладну процедуру реєстрації, вказуємо особисті дані, адресу електронної пошти, придумуємо пароль і логін;
 • виконуємо установку програми, для чого в браузері відкриваємо розділ «додаткові параметри», виконуємо перехід до «розширення», внизу сторінки знаходимо і натискаємо на посилання «ще». Опинившись у вкладці магазину Chrome, вводимо в пошукову рядок назва мобільного розширення, задіємо клавішу «встановити», вичікуємо, поки процедура не закінчиться, перезавантажуємо браузер і починаємо користуватися новою утилітою.

Порядок роботи

Установка програми тягне за собою додавання кнопок, за допомогою яких проглядаються нас цікавлять дані і редагуються відеоролики.

До основних розділів розширення відносяться:

 • Related Queries – відповідає за відображення схожих запитів;
 • Top – надає перелік з найчастішими початковими словами;
 • Rising – список запрашиваний, тільки набирають популярність;
 • Top Search keywords – надає можливість для перегляду топових ключевіков (можливо їх копіювання в обмінний буфер);
 • Subscribers – підтримує взаємодію з клієнтами, показує відповідний час для опублікування, розпізнає відеоканали і ролики, до яких виявляють інтерес глядачі.

Щоб уточнити дані статистики, необхідно відкрити будь-яке відео і клікнути по іконці vidIQ, розташованої в браузері праворуч від адресного рядка. З’являється віконце, в якому видна наступна інформація:

 • кількість передплатників;
 • кількість переглядів за останній час, тривалість їх в хвилинах;
 • лайки, коменти, дизлайки;
 • мережа під монетизацію та сума доходу.

Для копіювання підказок і анотацій по браузеру входимо в «менеджер відео», клікаєм по з’явився значок, у випадаючому меню знаходимо потрібний розділ. У другому вікні вказуємо потрібні для копіювання анотації, натискаємо кнопку «next».

Висновок

Розширення vidIQ Vision for YouTube проходить стадію тестування, але незабаром стане доступним для всіх браузерів, в тому числі і для ОС Андроїд.