Включаю ютуб на телевізорі чорний екран: немає звязку, стара версія софта

Включаю ютуб на телевізорі чорний екран: чому при включенні youtube виникають проблеми, як очистити кеш, встановити драйвера

З подібною проблемою стикалися багато користувачів. Виникає вона раптово, і що зробити, мало хто знає. Спробуємо разом дати вичерпну відповідь на питання «чому, коли включаю ютуб, на телевізорі чорний екран?».

Причини виникнення проблеми

Така ситуація виникає в наступних випадках:

  • порушений зв’язок з інтернетом або знизився швидкісний режим з’єднання;
  • найчастіше проблема пов’язана з Abode Flash Player;
  • браузерний кеш засмічений;
  • збої в роботі ютуба (трапляється досить рідко);
  • щось сталося з драйверами відеокарти;
  • встановлений застарілий браузер;
  • працюють блокувальники реклами.

Способи усунення проблеми

Щоб більше не виникало питання, «чому чорний екран на телевізорі, коли я вмикаю ютуб?», розглянемо, яким чином усувається така неприємність. Тим більше, що часу для цього багато не потрібно, як у випадку з помилками операційної системи Віндовс, коли на вирішення проблеми йде кілька днів.

Перевіряємо зв’язок з інтернетом

Не буде зайвим уточнити у провайдера про наявність проблем по його лінії.

Перевірте налаштування мережі, виконайте діагностування поломок, з’ясуйте, чи немає змін, здатних чинити негативний вплив.

Оновлюємо Abode Flash Player

Найчастіше факт чорного екрану на телевізорі в ютубі пов’язаний саме з цим софтом. Доведеться видалити стару версію, встановити актуальний варіант, взявши його на ліцензійному сайті. Велика ймовірність того, що такі дії знімуть проблему.

Видалення виконується в управлінській панелі через «програми та компоненти».

Спробуйте вимкнути апаратне прискорення, натиснувши правою клавішею миші на відеоматеріал та прибравши позначку з функції апаратного прискорення.

Чистимо кеш

Такий варіант часто ігнорується, і абсолютно даремно. З зачисткою браузера від кеша усувається величезна кількість проблем, в число яких входить і чорний екран на телевізорі при включенні ютуба.

Кеш – опція корисна, прискорює ресурсні завантаження, але як тільки тимчасові файли накопичуються у великій кількості, виникають певні проблеми.

Щоб очистити кеш, увійдіть в браузерні налаштування і знайдіть розділ «історія», виберіть підпункт «очистити». Зніміть всі мітки, крім пункту «кеш», дайте підтвердження на чистку. Перезапустити браузер, спробуйте включити ютуб.

Виконуємо чисту установку драйверів

Думка про них виникає в першу чергу, і деяким користувачам вдавалося повернути працездатність ютубу саме чистою установкою драйвера для відеокарти.

Необхідно знайти сайт виробника графічного прискорювача, закачати з нього декілька драйверів. Виконуючи установку, встановити мітку «чиста». Спочатку підуть старі драйвери, після чого на їх місця встановляться нові версії.

Фахівці рекомендують такі дії виконувати частіше.

Оновлюємо браузер

Якщо постійно ігнорувати процес оновлення, то питання, «чому перестав показувати ютуб, і на телевізорі чорний екран?», буде виникати досить часто.

Оновлення покращують працездатність численних аспектів різних додатків, збільшується швидкісний режим їх спрацювання, усуваються помилки.

Блокатори реклами

Сьогодні до їх послуг вдаються багато користувачів. Але є одна проблема – активоване AdBlock гальмує роботу деяких сайтів, і його іноді доводиться вимикати, щоб забезпечити завантаження відеоматеріалу на сторінку.

Вимкніть розширення і активуйте ютуб повторно.