VLC не відтворює відео з YouTube: не показує, не завантажується

VLC не відтворює відео з YouTube: що робити, якщо відсутні необхідні кодеки, ні звуку, чому неможливий перегляд через медіаплеєр

Власники мобільних гаджетів на операційній системі Андроїд часто стикаються з проблемою, вираженої у неможливості перегляду відеороликів в режимі онлайн і записаних на смартфон фільмів. Іоною раз несправність виявляється в іншому вигляді – ролик, знятий на телефон, в галереї не проглядається, або видає тільки звук без зображення. Спробуємо розібратися, чому VLC не відтворює відео з YouTube, і що робити в подібній ситуації.

Причини відмови, заходи протидії

Напевно, і у вас виникали складності, коли перегляд YouTube через VLC був неможливий. Цьому є два пояснення:

  • відсутні відповідні кодеки;
  • з драйверами відеокарти щось сталося.

Розберемося, що робити в кожному з випадків.

Відсутні необхідні кодеки

Будь медіаплеєр, і навіть програвач вбудованого типу, смартфон або телевізор поєднуються з деякими стандартними форматами. Щоб ваші файли правильно зчитувалися пристроєм, знадобляться відповідні кодеки – програми, стискаючі і відтворюють мультимедія.

Кожному кодеку відповідає тільки один формат.

Відсутність необхідних кодеків вважається найбільш частою причиною того, що відео не активується. Щоб плеєр зчитував файли у всіх відеоформатах, рекомендується завантажити k-Lite Codec Pack – самий популярний кодек-пакет.

Якщо VLC не відтворює відео з YouTube, оновіть свій медіаплеєр, тому що у програвача час від часу вбудовані кодеки оновлюються. Як виконується така дія, розглянемо більш докладно, взявши для прикладу зацікавив нас плеєр VLC. Для його оновлення пристрій запускається, після цього натискається клавіша «допомога», знаходиться функція «перевірити оновлення».

Якщо необхідна впевненість, що комп’ютерний плеєр або мобільний гаджет будуть відтворювати файли, переведіть відео у формат, який підтримується вашим плеєром.

Щоб впоратися з таким завданням, скористайтеся Конвертером Відео Movavi, що перетворює файли з роликами в будь-який формат і мають готові пресети на всі мобільні гаджети.

З допомогою даної програми можливо редагувати ролик до його конвертації, відокремлювати звук від відеосюжету, виконувати інші дії.

Відсутні драйвера

З кодеками розібралися, але на VLC все одно не показує YouTube, що робити в цьому випадку? Напевно, проблема криється в старих драйверів або в повній відсутності таких. Для виконання їх установки доведеться уточнити модель своєї відеокарти. Щоб дізнатися це, дотримуйтесь інструкції:

  1. в пусковому меню або на панелі завдань знайдіть пошукову рядок;
  2. впишіть «диспетчер пристроїв»;
  3. натисніть кнопку «enter».

Відкриється віконце, в ньому вибираємо опцію «відеоадаптери», натискаємо стрілку, у списку уточнюємо модель карти для відео.

Якщо такий спосіб не дав результату, вивчіть документацію на пристрій або уточніть інформацію у виробника.

Дані по карті є, залишається відшукати драйвери в інтернеті, скачати їх з ліцензійного портал, активувати інсталяційний файл і виконати завантаження.

Якщо ви вчинили дії по відновленню кодеків і встановлення драйверів, але перегляд YouTube на VLC відсутня, зверніться за допомогою до фахівців, обслуговує комп’ютерну техніку.

Висновок

Тепер ви знаєте, які дії робляться, якщо відеоролик не бажає завантажуватися на пристрій. Пам’ятайте, що в ідеальному варіанті програвач VLC демонструє запис відео з ютуба зі звуком і зображенням.