Вибрати переможця за коментарям ютуб: визначити, розіграти

Вибрати переможця за коментарям ютуб: як провести розіграш на YouTube, працює рандомайзер безкоштовно програми, які використовують

Якщо ви маєте власний канал на відеохостингу і задумали влаштувати на ньому розіграш, уточніть, як здійснюється рендомний вибір переможця в ютубі. При визначенні переможця використовують спеціальні програми для розіграшу в ютубі – рандомайзеры. Вважається, що така методика відбору призерів застосовується і в інших соцмережах, але як вибрати переможця з коментарів на ютуб, знає далеко не кожен.

Сервіси, що функціонують з ютубом

Активність каналу визначається лайками, коментарями та репостами, від них залежать і нові покази. Щоб розворушити користувачів, проводяться конкурси і розіграші, дають стимул залишати коментарі.

Важливою умовою проведення конкурсу вважається чесність, дозволяє всім, хто приймає участь, самостійно перевіряти спосіб відбору. В цих цілях використовують спеціальні сервіси, а серед блогерів популярний вибір випадкового коментаря на YouTube, що дає можливість визначити переможця.

Спосіб відомий під назвою «random». Такий відбір здійснюють платформи – рандомайзеры. Розберемося, які з них працюють з ютубом.

GetViral

Відмітними особливостями сервісу вважаються необхідність проходження авторизації з використанням електронної пошти, виконання перевірки по коментарям, підведення підсумків в автоматичному режимі, визначення не одного, а відразу декількох призерів.

Посилання унікальна, з доказами чесності, має сертифікат для соціальних мереж. Сервіс працює на безкоштовній основі.

Інтерес полягає в тому, що система дозволяє вибрати рендомний коментар на ютубі і визначити переможця в певну дату і час.

Забезпечується підтримка в декількох соціальних мережах.

Lizaonair

Використання на п’ятдесят відсотків на комерційній основі. У чому ж проявляється така особливість? Додавши до фотографії або опису до посту аккаунта @lizaonair, ви переходите на безкоштовне користування, але з певними обмеженнями:

  • не більше 5 000 коментів;
  • обов’язкова наявність рекламних роликів;
  • сервіс працює повільно;
  • відсутня автоматична перевірка на відповідність вимогам до участі.

Для використання наявних привілеїв, позбавлення від неприємних моментів, прискорення обробки доведеться внести оплату в сумі двісті рублів. Вартість символічна, доступна для будь-якого користувача.

Ultragenerator

Проект, який генерує все, що потрібно – логіни, рими, відтінки, паролі і підпису. В цьому розмаїтті є сервіс, що дозволяє визначити переможця в ютуб за коментарям. Робочий принцип не викликає складнощів – вставляється посилання, в результаті призначається переможець. Додаткові функції відсутні, але головні відрізняються стабільністю в роботі.

Наявні сервіси функціонують без оплати.

Youtogift

Працює на безкоштовній основі, має всі потрібні опції, крім ютуба, функціонує в ВК і Instagram. Авторизація можлива через свій обліковий запис на будь-який з вказаних соціальних мереж.

Рандом здатний вибрати переможця в ютубі по коментарям, не витрачаючи на це багато часу. Можливий вибір єдиного коммент облік по всім записам. Якщо користувач пише велику кількість повідомлень, його шанси на успіх зростають.

Рандом-сайт самостійно контролює дотримання умов проведеного конкурсу, працює з власними або сторонніми рандомайзерами. В результаті створюється посилання на конкурс і картинка з інформаційними даними, яку зможете розмістити на каналі в якості підсумкового результату.

Зручність в тому, що є можливість планувати конкурси на перспективу, розробивши і вказавши умови їх проведення. Відомості про акції весь час знаходяться на сторінці.

Передбачена функція на моментальний конкурс.

Tatet

Звичайна програма з рандомайзером для розіграшу переможця за кількістю коментарів в ютубі. Принцип роботи простий – у спеціальне вікно вставляється посилання, запускається процес визначення переможця, визначається результат.

Визначення переможців у Инстаграме

Ті, хто в перший раз стикається з рекламою, цікавляться – як тільки закінчується конкурс по коментарям, підрахунок для призначення переможця виконувати вручну, або є спеціальні програми. Природно, передбачені сервіси, що надають допомогу. Слід всього лише підібрати найбільш комфортний і доступний варіант, не викликає труднощів.

Перед розміщенням посту рекомендується вивчити кожен сервіс і вибрати найбільш підходящий для конкретного випадку.

Використання Excel

Напівавтоматичний метод, що дозволяє розіграти приз за коментарями в ютубі, лише деякі дії виконуються самостійно.

Перед тим, як провести розіграш, використовують один з безкоштовних сервисов:

  • crelab;
  • insta-commtnts;
  • ninja-copy;
  • morecom.

Принцип роботи сервісів схожий: знаходите в інтернеті сайт, заходьте, реєструєтеся за профілем Instagram, визначаєте пост, виконуєте вивантаження. Інтерфейси різні, але інтуїтивно прості.

Randstuff

Труднощів у роботі не створює. Необхідно увійти на сайт, головна сторінка запропонує максимально дозволене значення для генерації числа. За нього беруть номер, останнього коммент, завантаженого в таблицю. Ця цифра переноситься в друге вікно.

Якщо рандомайзер повинен вибрати кілька переможців по коментарям, перемістіть повзунок на необхідне значення, натисніть кнопку жовтого кольору, очікуйте результат. Екран видасть цифру, відповідну рядку переміг коментаря.

Random.org

Це рандомайзер з перевіркою підписки визначає переможців за коментарям практично так само, як попередній. Дизайн самого додатка трохи нуднуватий, але для виконання серйозної акції варіант підходить.

Вводиться максимальне число, вказується кількість переможців, створюється комбінація, вибираються призери.

На жаль, з допомогою рандом орг розіграш в ютубі неможливий.

Getcombot

Проста і інтуїтивно зрозуміла система, створена для вивантаження коментарів Инстаграме. Виконуєте перед роботою авторизацію, вказуєте адресу електронної пошти, посилання на розіграш.

Платформа працює безкоштовно, що надає їй додаткову популярність.

Як тільки коментарі опиняться в ексель файлі, їм просвоятся порядкові номери, залишається активувати вибір випадкового коментаря до відео, як на YouTube, і визначити переможця.

У такий рулетки є один недолік. Альтруїзм творців створює для сервера серйозну навантаження, і, якщо записів багато, виходить затримка, затягує видачу результату на один – два дні.

Сервіси, що визначають переможця

Як і в Youtube, вибір рандомного коментаря можливий через спеціальні проги, діючі в автоматичному режимі.

Giveawation

Адекватна система, що забезпечує рендомний вибір коментарів до ролика, як на ютубі. На жаль, створений виключно для Instagram. Інтерфейс доступний не тільки для миттєвого пошуку переможця, але і працює в запрограмованому режимі. Передбачений функціонал, автоматично відбирає учасників, виконують всі умови розіграшу.

Додаток працює безкоштовно, економить час на відсів всіх, хто не впорався із завданням, оперативно видає достовірний результат. Підсумкові дані зберігаються до одного місяця.

Аккаунт @twoy podpischik

На відміну від рандомайзеров коментарів ютуба, це сервіс безкоштовно не працює. Всі, хто не бажає самостійно проводити вивантаження, вважати лайки і коментарі, і не довіряє автоматизованим сервісів, всього за двісті рублів замовлять тут аналогічну послугу.

Пропозиція терміну не має, наявність стороннього спостерігача підвищує ступінь довіри. Необхідно в намічену дату включити ефір, перейти на сайт одного з рандомайзеров, визначити число, яке відповідає номеру переможця в ексель файлі.

Висновок

Ви дізналися, як влаштувати конкурс або розіграш в ютубі і Инстаграме по коментарям, відзначаючи друзів, який генератор необхідний для визначення переможця, що означає перша посилання на кількість призерів. Справа залишається за малим – починати практичні дії, збільшуючи чисельність цільової аудиторії і підвищуючи довіру до аккаунту.