Витягти звук з відео онлайн з ютуба: зберегти, витягнути, завантажити

Витягти звук з відео онлайн з ютуба: як завантажити музику, пісню, аудіотрек з YouTube за посиланням на телефон Андроїд, на компютер без реєстрації

Коли потрібно завантажити відео з відомого сайту, користувачам пропонується величезна кількість варіантів. Труднощі виникають, якщо потрібно записати тільки аудіо, адже необхідна композиція може прослуховуватися лише під час перегляду ролика. Спробуємо разом розібратися, як витягти звук з онлайн відео з ютуба, користуючись комп’ютерними програмами, онлайн-платформами і мобільними додатками.

Сервіси для запису музики

Витягти звук вибраної пісні з відео в ютубі і записати його в комп’ютерну пам’ять допомагають спеціальні сервіси.

На сьогоднішній день їх налічують десятки, але для застосування рекомендують далеко не кожен.

Getvideo. Smartbobr.ru

З допомогою такого софта можна записати відеоролик з відомих сайтів, але сервіс додатково оснащений корисною опцією, що дозволяє завантажити тільки пісню.

Вибираючи форматні параметри і розширення, краще віддати перевагу MP3. Звук вийде якісним, і таку звукову доріжку ви зможете використовувати майже на будь-якому плеєрі.

До особливостей програми відносяться:

 • оперативна технічна підтримка;
 • регулярність появи додаткових корисних опцій;
 • підтримка великої кількості сайтів;
 • запис виконується у гарному якості.

Щоб завантажити звук з ютуба, потрібно зробити копію посилання, відкривши попередньо потрібний ролик і в рядку з адресою виділити всю символіку, починаючи з назви сайту.

Converto

Звичайний сервіс, що забезпечує конвертування аудіо доріжки з відеосюжету з YouTube. Правда, є один недолік – щоб завантажити отриманий файл, посилання на нього необхідно трохи змінити, що не завжди вдається з першої спроби. У адресні дані після www додаються символи conv.

Надається вибір з декількох форматів конвертації, передбачена можливість внесення до трек додаткових змін: виставити обкладинку, записати нову назву файлу, виділити теги.

Якщо є текстовий опис до відео, за допомогою цього сервісу можна видалити.

Online Video Converter

Програма дозволяє завантажити аудіо з ютуба онлайн. Примітно те, що відкриває її користувач на ПК, а звукову доріжку викачує на смартфон, використовуючи QR-код, що з’являється на моніторі. Відзнаками такого сервісу вважаються:

 • наявність більше п’яти аудіоформатів;
 • можливість підстроювання якісних параметрів звуку;
 • запис повного треку або його певного фрагмента.

Щоб завантажити музику з ютуба онлайн, необхідно натиснути клавішу Download. Коли запис треку виконується на мобільний пристрій, з дисплея зчитується код QR. Для цього користуються будь-яким мобільним додатком, що забезпечує розшифровку інформації.

Браузерні розширення

Користувачеві, постійно просматривающему релізи відеокліпів і натисканням декількох кнопок превращающему їх запис, як фонову музику, рекомендується використовувати спеціальне розширення. У цьому випадку скачування ютубовскіх треків можливо в будь-який момент. Проблема лише в тому, що є обмеження в завантажувальних можливості – програма для скачування музики забезпечує запис в єдиному форматному варіанті.

Youtube video Downloader

Ліцензійний магазин, що реалізує інструментарій для браузера, такого розширення не має, і завантажувати його доводиться з сайту розробника.

Ця особливість дає певну перевагу – забезпечується підтримка будь-яким браузером.

Виконавши завантаження, користувач викачує відеосюжет, натиснувши одну кнопку. Додатково з’являється спеціальна клавіша, до використання якої вибирається формат, визначається необхідна якість музики, що завантажується на ПК або на інший пристрій.

Youtube mp3

Знайти таке розширення зможете на ліцензійних порталах або в магазинах, що реалізують браузерні інструменти. Воно дозволяє швидко завантажити музику через youtube у форматі MP3. При цьому сайт зміни не вносяться, на сторінці додаткові знаки не присутні. Потрібно лише перейти на вкладку із вподобаним контентом, кликнути по значку, що знаходиться на панелі інструментів, щоб активувати процес завантаження. Додаткових функцій розширення не має.

Youtube Downloader

Такий ресурс пропонують магазини з браузерних інструментами для Opera і Mozilla. Зручність цих програм полягає в тому, що вони інтегруються в панель завдань. Щоб забезпечити завантаження, досить відкрити сторінку з відеороликом, клацнути по значку розширення і відкрити завантажувальну сторінку. З’явиться можливість завантажити відео або музику без ап для ютуба, але тільки в MP3-форматі.

Програмне забезпечення для ПК

Встановлені на комп’ютер проги дозволяють завантажити музику з ютуба безкоштовно.

Достоїнство полягає в тому, що для завантаження відкритий доступ до декількох форматів, є можливість редагування записів.

З допомогою деяких ЗА створюються плейлисти, підтримується багатопотокова завантаження.

Media Human Youtube to MP3

Щоб програма активувалася, у відповідне поле вставляється спеціальна посилання. Додаткова особливість в тому, що інтерфейс простий в управлінні і повністю російською мовою.

Серед досвідчених користувачів таку програму називають «комбайном». Інструмент, встановлений в комп’ютерну пам’ять, забезпечує одночасне завантаження декількох аудіотреків.

В наявних налаштуваннях користувач знайде:

 • клавішу для переривання запису;
 • шаблони, за допомогою яких запис перейменовується;
 • сценарій, що автоматизує процес.

Ще одна особливість у тому, що в програмі немає набридаючі рекламних роликів, воно встановлюється на пристрої, що працюють на різних ОС. Якщо потрібно завантаження аудіозаписи в мережу, налаштування передбачають спеціальний інструмент, що забезпечує редагування тегів.

4K Youtube to MP3

У такій програмі є один недолік – перед завантаженням виставляються параметри, які визначають якість запису і аудіо. Але перевага в тому, що скачати музику для ютуба без слів ви зможете досить швидко. Перед цим запускається додаток, встановлюються необхідні налаштування, відкривається браузер.

Як тільки обмінний буфер скопійована посилання, по якій скачують музику з YouTube, активується завантажувальний процес. Адресні дані відеоролика прога розпізнає в автоматичному режимі, процес запису починається відповідно з встановленими параметрами. Є певні незручності, коли потрібно записати доріжки з різним звуковим якістю.

Програма аскетична і досить проста, підтримує багатопотокову запис, але швидкість процесу при цьому знижується.

Clip Grab

В такому розширенні є одне особливе відмінність – перед активуванням завантаження немає необхідності користуватися браузером і робити копії посилань. Додаток забезпечено вбудованою пошуковою системою, що забезпечує вибір необхідного відеоролика. Якщо в процесі серфінгу потрібно записати аудіо з вподобаного відео без реєстрації, програма в автоматичному режимі виконає обробку посилання, скопійованої в обмінний буфер.

Щоб завантажити з ютуба доріжку зі звуком і якістю в 1 080 px, потрібно внести зміни в налаштування, вибравши в меню підпункт MP3. Після цього вказується необхідна якість, натискається клавіша «завантажити».

Користуватися програмою легко, є можливість для завантаження відео і звуку, почергова припинення записів.

Витягання аудіо «ручним» способом

Як ще можна витягти звук з відео в YouTube? Якщо записані відео вже є, або ви не впоралися з налаштуваннями певного інструмента, можна скористатися цим способом, але пам’ятайте, що він – дещо складніше попередніх. Такий метод, як зберегти звук з відео з YouTube, забирає час, але в результаті користувач отримує вихідний файл з відео і аудіо, щоб прослуховувати його в автомобілі або на ходу. Цим варіантом користувалися при запису клубної музики 2019 року, з його допомогою записували навчальні курси.

Достоїнство полягає в тому, що програма, що виділяє з відеосюжету доріжку зі звуком, в порівнянні з базовим інструментарієм має додаткові опції, розширюють її можливості.

Декілька прикладів

Як витягти звук з відео в YouTube? Наведемо кілька варіантів програм, що дозволяють завантажити аудіокниги, пісні і уроки безкоштовно.

Free Video to MP3 Converter

Конвертує ролики на безкоштовній основі, зайві налаштування відсутні. Недолік полягає у відсутності багатопоточної запису – кожен файл обробляється окремо. Російськомовний інтерфейс, впорається з ним навіть початківець користувач.

АудиоМАСТЕР

Вирішуючи, як скачати музику з ютуба на Андроїд або інший пристрій, розробники планували на базі цієї програми створити аудиофайловый редактор, але в процесі роботи доповнили її деякими функціями, і тепер утилітою користуються багато.

Перед тим, як скачати музику з ютуба на Андроїд телефон або інший пристрій безкоштовно, запустіть прогу, виберіть відповідний розділ. На відкритому робочому столі визначте необхідний формат.

Багатьох цікавить покроковий опис, як скачати музику з ютуба на флешку. Якщо є в цьому необхідність, дійте наступним чином:

 1. вставити флешку;
 2. зайдіть в папку «мій комп’ютер»;
 3. виберіть пункт «знімний диск»;
 4. перевірте, чи є сигнал, що ПК розпізнав флешку;
 5. перенесіть аудіофайли, відкривши папку і виділивши необхідні ПКМ;
 6. зробивши копії, увійдіть на диск і натисніть кнопку «вставити».