Просунути канал на ютубі – справа складна, і часто користувачі звертаються за допомогою до спеціальним агентам, працюють в даній області. Коли немає бажання вкладати гроші, а залучення аудиторії передплатників потрібно, використовують інші методики для розкрутки проекту. Вони не володіють таким ефектом, але на початковому етапі допомагають непогано. Один із способів – взаємна підписка ютуб.
Навіщо це потрібно?
Кількість підписантів на канал визначає його популярність.
Крім того, ютуберы, мають багатомільйонні аудиторії, непогано на цьому заробляють.
Плюси і мінуси процедури
Після обговорення аналізу ефективності взаємної підписки на каналі ютуба напрошується висновок – досвідчені блогери до цього ставляться негативно.
Метод вважається придатним з певними застереженнями, відрізняється своїми перевагами і недоліками.
Основними перевагами є:
- якщо порівнювати легальні і нелегальні способи накрутки, взаємний набір передплатників на сайт ютуба вважають «майже білим» методом;
- методика забезпечує приплив в п’ятнадцять – сорок чоловік кожен день. Показник непоганий навіть для початківця каналу, але враження не справляє;
- спосіб сприяє монетизації відеоканалу (це можливо при 1 000 передплатників і 4 000 годин переглядів протягом останнього річного періоду);
- взаимоподписчики для ютуба формують позитивну думку про каналі у цільової аудиторії.
Відзначаються і певні негативні моменти:
- взаємна підписка не є єдиним методом накрутки аудиторії, використовується, як доповнення для інших способів;
- просунуті ютуберы впевнені, що такий варіант непридатний для початківців каналів, яким не більш одного – двох місяців. Використовуючи даний метод, з’являється ризик залучення до відеоролика нецільових передплатників;
- взаємна підписка на ютуб безкоштовно не зобов’язує тих, хто дав обіцянку її виконати, тримати своє слово. Будь важливо, щоб на його канал підписалися, після чого блогер «забуває» про своє зобов’язання, або оперативно оформляє відписку;
- необхідні для монетизації 4 000 годин перегляду набрати складно. Маючи 1 000 передплатників, не можна бути впевненим, що вони забезпечать необхідну кількість переглядів. Фактично такі передплатники є ботами – активності на каналі не створюють.
Якщо відеохостинг виявляє «мертві душі», він анулює їх.
- спосіб не годиться для ресурсів, створених давно. Причина – відсутність бажання псувати репутацію.
Ніхто не заборонить вам опублікувати пости одночасно у кількох спільнотах, об’єднаних загальною тематикою. У цьому випадку кількість приросту аудиторії збільшиться швидше.
Де шукають підписки?
Методика проста, тільки розберіться, де шукати блогерів, які погоджуються на взаємні підписки у ютубі онлайн. Виявляється, під такі цілі створені цілі проекти, що мають власні сайти, групи в соцмережах.
Дозволяється спілкування з блогерами напряму, щоб досягти домовленості про взаємні послуги.
Необхідно зрозуміти, що звернення до власників популярних каналів не має сенсу – пропозиція буде ігноруватися.
Знаходите користувачів з кількістю передплатників, аналогічним вашої аудиторії.
Існує відмінний метод, що дозволяє відшукати величезну кількість авторів, здатних піти на взаємні підписки. Необхідно використовувати форуми, присвячені ютубу. Створюєте свій аккаунт, розміщуєте цікаву тематику, пояснюючи суть піару.
Для залучення максимальної кількості читачів в тегах зробіть відповідні позначки.
Як це можна зробити?
Якщо прийнято рішення скористатися способом взаємних підписок на ютубі без подальших відписок, рекомендується взяти до уваги, що ця методика вважається не самою основною для розкручування каналу. На чолі залишається постійна робота по контенту – вивчення аудиторії передплатників, продумана подача матеріалу, оформлення картинки і озвучування, виконання побажань осіб, які підписалися на канал, співпраця з ними через листування в коментарях до відеосюжету.
Але кілька варіантів є.
Відповіді на коменти, що містять прохання про взаємну підписці
Маючи свій канал, такі коментарі до вас приходять. Мабуть, скористайтеся запропонованими ідеями і приймайте їх. Це актуально, якщо ви з потенційними передплатниками працюєте у загальній ніші.
Підписка на взаємовигідних умовах через соціальні мережі
Набір взаємних підписок можливий в ютубі через ВК. Зазначимо, що подібні посилання зустрічаються і в інших соцмережах. На жаль, зростання кількості передплатників від подібних дій ніхто не гарантує.
Використання відповідних сервісів
Без реєстрації на сайті нічого не вийде. Виконавши цю дію, створюєте тему або вибираєте з переліку трендів такий, який пов’язаний з розкручуванням каналу в ютубі. Залишаєте пост з пропозиціями, на які незабаром отримаєте відгуки.
Висновок
Використовуючи спеціальнті програми, ви швидко знайдете первісну аудиторію.
Працюючи над каналом, редагуючи і поповнюючи його новими відеороликами, зможете набрати популярність і залучати передплатників самостійно.
Все, що для цього потрібен час, терпіння та бажання попрацювати.