Як дивитися ютуб у фоновому режимі на Айфоне: на iPhone на iOS

Як дивитися ютуб у фоновому режимі на Айфоне: як слухати, включити відтворення YouTube, скористатися переглядом безкоштовно

На інтернетівських просторах накопичилося величезна кількість відеороликів і аудіозаписів на різні тематики. Тут є розважальні ролики, відеоуроки, сюжети про повсякденне життя і т. д. Сюжети можна не тільки переглядати, але і прослуховувати, але стандартні функції ютуба можливості такого відтворення не передбачають. Щоб організувати постійне прослуховування, доводиться утримувати прогу в активному режимі. Розглянемо існуючі способи, як дивитися ютуб у фоновому режимі на Айфоне, починаючи з передплати за оплату і закінчуючи застосуванням безкоштовних додатків.

Дорогий метод

Стандартним інструментарієм ютуб чудово показує відео в режимі «фон», але доступ до подібної опції мають тільки ті, хто оформив передплату на Youtube Red.

Фонове відтворення YouTube на iOS стає можливим для користувачів, щомісячно здійснюють оплату в розмірі 9.99 доларів. Вони качають відеоролики для перегляду в оффлайн, отримують доступ до переглядами в фоновому варіанті.

В кожному з методів передбачений місяць (без оплати) для тестування з дня реєстрації, щоб оцінити всі переваги тарифу на платній основі.

Недорогі, але функціональні варіанти

Щоб на iPhone переглядати ютуб у фоновому режимі, не обов’язково використовувати дорогу підписку – є непогані клієнти на App Store. Найвигідніша – додаток Pro Tube.

Як правило, на дисплеї поміщається значно більше даних, ніж у гуглівського клієнта.

Передбачений вибір показника якості в момент перегляду через 3G/LTE або Wi-Fi, активації пошуку, є режим горизонтального типу.

Крім перегляду YouTube у фоновому режимі на iOS, є можливість для зміни швидкісного режиму прокручування відео, що дуже корисно при прослуховуванні лекцій або книг.

Сервіс має один недолік – перелік відео відділений від стандартного списку. Відеоролик, переглянутий в додатку не відображається на ПК в розділі «переглянуті».

Безкоштовний спосіб

Продовжуємо розбиратися, як слухати ютуб у фоновому режимі на Айфоне, і пропонуємо вашій увазі безкоштовний сервіс Net Tube, орієнтований на застосування ютубовского плеєра. Якщо ви задалися метою, як слухати ютуб у фоновому режимі на iOS, краще цього додатка вам не знайти, тим більше, що скачати його можна без оплати.

Дизайн проги і її можливості нічого особливого не мають. Є невеликі нюанси в запису роликів для їх подальшого перегляду.

В якості недоліку відзначають наявні рекламні вставки.

Простий і зручний варіант

Як ще можна включити ютуб на iPhone у фоновому режимі? Для цього використовують чергове безкоштовний додаток Tube Master, спочатку розроблений для прослуховування музичних кліпів.

Такий софт скачується на Айфон безкоштовно, підтримує функцію «картинка в картинці» і можливість управління за допомогою жестів.

Серед інших аналогів додаток інших відмінностей не має, але перегляд YouTube у фоновому режимі на iPhone гарантує у гарному якості.

Ще один метод

Плеєр VOX являє собою чергове найкраще рішення, якщо ви шукаєте варіанти, як скористатися фоновим переглядом YouTube на iOS.

Щоб встановити додаток для перегляду ютуба у фоновому режимі в iOS браузер, необхідно:

  1. відкрити будь ютубовский клієнт;
  2. знайти список відтворення музичних кліпів або книг, натиснути значок «три крапки»;
  3. виберіть пункт «поділитися»;
  4. скопіювати посилання на перелік відтворення;
  5. відкрити плеєр VOX, щоб почати прослуховування.