Як керувати ютубом на ПК з телефону: зі смартфона, Андроїда

Як управляти ютубом на ПК з телефону: яку програму, додаток вибрати в 2020 році, як завантажити софт на персональний компютер

Однією з корисних ютубовскіх опцій вважають можливість зв’язати мобільний пристрій і персональний комп’ютер, щоб контролювати покази дистанційно. Наведемо інструкцію, як керувати ютубом на ПК до телефону.

Вибираємо програму

Софт, керуючий ПК з Андроїда, відрізняється нескладним робочим принципом, але на мобільний пристрій і комп’ютер доведеться встановлювати прогу.

Синхронізація забезпечується одноразовим кодом, через IP-адресу, ПІН-кодом або обліковим записом через ресурс розробника. Перед тим, як завантажити програму для управління ютубом з телефону на комп’ютер, необхідно впевнитися, що вона підтримується операційними системами обох пристроїв.

Синхронізацію найкраще забезпечити за однією з бездротових ліній – блютуз, мобільний інтернет, Wi-Fi. Деякі застосовують інфрачервоний порт, але такий спосіб з’єднання актуальністю не користується.

Популярним в управлінні ютуб-каналом з телефону вважається комбінований варіант, при якому персональний комп’ютер підключається до інтернету кабельним з’єднанням, а мобільник підтримує зв’язок бездротовим способом.

До завантаження софта необхідно визначитися, яким чином належить управління ПК.

Як правило, версії додатків, що працюють на безкоштовній основі, забезпечують діяльність лише в домашній мережі. Керувати компом, використовуючи мобільний інтернет, через такі програми не виходить.

Найчастіше, вирішуючи, як управляти YouTube на комп’ютері з телефону, користувачі віддають перевагу Wi-Fi.

Controller for Windows 10

Пропонуємо цю утиліту, здатну зробити з вашого Андроїда дистанційний пульт для управління ютубом зі смартфона. Керівництво комп’ютерною мишею забезпечується через сенсорний телефонний екран, підтримується синхронізація по Wi-Fi, у зв’язку з чим обидва пристрої підключаються до єдиної мережі.

Завантаження софта на персональний комп’ютер

Програмне забезпечення має дві складові частини:

  • софт на Android або Windows;
  • прога для сполучення пари пристроїв, яка встановлюється на ПК.

Щоб здійснити управління YouTube зі смартфона в 2020 році, в першу чергу завантажується софт, який забезпечує інсталяцію на комп. Від функціонування цієї серверної частини програми залежить варіант підключення мобільного пристрою. Файл завантажується у форматі ZIP, потім розпаковується на диску.

Виконуємо перехід в папку, знаходимо і активуємо файл Win 10 Controller.exe. Як тільки процес установки завершено, в центрі екрана з’являється віконце, яке містить відомості про комп’ютерному IP-адресу та опції підключення до смартфону.

Установка програми на телефон

Продовжуємо розбиратися, як керувати ютубом на комп’ютері через телефон, і наводимо інструкцію завантаження програми на мобільний пристрій:

  • заходимо в Плей Маркет, завантажуємо утиліту на смартфон;
  • після завантаження програми, активуємо його. З’являється головне вікно програми, спочатку викликає відчуття незручності, але з часом користувач звикає до нього;
  • в нижній частині екрана телефону розташовується панель, повідомляти червоним світлом, що з’єднання відсутня. Натиснувши на віконце, ви отримуєте доступ до панелі, що забезпечує з’єднання з ПК;
  • у разі, коли обидва пристрої знаходяться в мережі Wi-Fi, і софт активований на ПК, рекомендується скористатися опцією Auto Connect. Вона автоматично вибирає в мережі пристрої, що підключається до них.

Якщо в авторежимі така дія не здійснилось, перед тим, як почати управляти ютубом з телефону, скористайтеся опцією Manua Connect і пропишіть IP-адресу комп’ютера.

Як тільки вийде підключитися до ПК, можна управляти ютубом на пс4 через телефон. Звертаємо увагу, що керуємо ми дистанційно, використовуючи замість пульта власний смартфон.