Як на ютубі підняти відео в топ: ідеї, програми для монтажу, музика

Як на ютубі підняти відео в топ: як вивести ролик в перші рядки в пошуковику, що рекомендують видеоблогеры, які сервіси використовувати

Ютубер, якщо він початківець, стикається з проблемою виведення відео в ТОП. Просування потрібно для того, щоб розміщений вами відеосюжет в числі перших з’являвся в пошуковому рядку. Замислювалися, як оперативно і до якої кількості виростає аудиторія переглядачів у «просунутих» авторів? Відповідь очевидна. Сьогодні поговоримо, як на ютубі підняти відео в ТОП, і якими методами користуються для досягнення мети.

Корисні рекомендації

Пропонуємо кілька ідей для підняття відео в ТОП на ютубі. Використовуючи їх, ви утримаєте ролик в числі перших.

Підготовка контенту, яким цікавляться користувачі

Підбираємо відповідні слова і їх поєднання, що використовуються людьми в пошуку відеоролика за освітлюваної вами темі. Виконується це за допомогою безкоштовних інструментів платних сервісів.

У першому випадку ви отримуєте трохи більше даних, але основна перевага полягає в тому, що ви зрозумієте з показу, до якої міри буде складно зайняти верхні позиції по певних пошукових запитах.

Доведеться знаходити щось середнє, щоб ключевики давали пристойну кількість переглядів, а конкуренція перебувала в помірному режимі.

Визначившись у своєму рішенні, приступайте до створення контенту. Для цього необхідно записати відеоролик та оптимізувати його для пошуковиків.

Ютуб хоч і вважається могутнім відеохостингом, але контенты у відеосюжетах дізнається з працею. Доведеться розповідати про них самостійно, що і робиться за допомогою опису.

У тому випадку, коли кількість ключових фраз органічно і не містить спаму, є велика ймовірність, що позиції сюжету змістяться вище.

Вписуєте ключові слова назва ролика (бажано використовувати їх початку), робите опис, додаєте кілька тегів і титри до сюжету (у них зазначаються цільові фрази).

Алгоритм майбутніх дій виглядає просто:

  • формується запросный список, по якому вас шукають;
  • виконується перевірка на відповідність попиту;
  • уточнюємо, щоб частотність не перевищила 10 000 показів;
  • вибираємо від п’яти до десяти слів «що шукали зі словом».

Непоганим рішенням вважається добірка відповідної музики для вашого відео, розміщеного на юубе.

Збільшення часу, необхідного для перегляду ролика

Один із важливих факторів, як на ютубі підняти відео в ТОП. Пояснення просте – коли ролик дивляться не до кінця, ваші позиції губляться. Все відбувається навпаки, якщо сюжет захоплюючий, проглядається користувачем цілком, що автоматично піднімає рейтинг.

Мова йде не тільки про тривалість у хвилинах, але і про відсотковому співвідношенні переглядів від усієї тривалості. В ідеалі слід збільшити обидва показника.

Наведемо простий приклад. Відеоролик триває близько десяти хвилин, але маленька деталь дозволила збільшити число переглядів. Для цього на перших секундах сюжету озвучується тема, після чого йде показ.

Довгі вступні пропозиції та заключні слова краще виключити.

Користувач зацікавиться відео, почне переглядати його довше і частіше, YuoTube зрозуміє, наскільки воно корисно, і почне автоматично пропонувати ролик до перегляду більшій кількості людей. Отже, позиція відео обраної вами категорії зміцниться.

Утримування користувача на каналі максимально довгий час

Впоратися з цим завданням деколи складно, але спробуйте поступити таким чином, щоб відвідувач дивився більше, ніж триває один відеоролик. Природно, що таке бажання охоплює кожного, хто володіє каналом, але не всякий проявляє активність, щоб стимулювати людину на перегляд чогось ще. Дана тактика має непогані переваги.

Коли на приналежному вам каналі користувач переглядає кілька відео поспіль і після цього переходить на інший сайт, алгоритм ютуб вважатиме це вам в заслугу, що матиме позитивний вплив на пошукові видачі.

Відмінний варіант стимулювати відвідувачів на перегляд кількох відеороликів – використання інтерактивних мініатюр, направляючих користувача з вашим каналу далі. Другий важливий момент – контент, даний вами, повинен нести користь, щоб у користувача виникало бажання клікнути і подивитися, що знаходиться далі. По-іншому не вийде.

Створення послідовного контенту

Продовжуємо розбиратися, як вивести відео в ТОП ютуба. Виявляється, цьому відеохостингу, як і Гуглу, подобаються авторитетні особистості. Коли ви постійно докладаєте відеоролики на одну тематику кілька років поспіль, ви отримуєте суттєві шанси на заняття лідируючих позицій в пошуках.

Рекомендується підібрати максимально вузьку нішу і відповідати своїй темі. Система розпізнає у вас надійне джерело в даній області і посприяє збільшенню бажаного рейтингу.

У разі, коли контент рясніє різноманітністю, велика ймовірність того, що пошукові системи почнуть пропускати його через «сито».

Просування відеосюжету за допомогою зовнішніх посилань

Нагадуємо – ютуб віддає перевагу авторитетним відео. Те ж саме відноситься до посилань. Коли на ваш сюжет посилається якийсь високоякісний інтернет-ресурс, ютуб вважає, що ваш контент має значущість, і додає вам бали.

Допускається розміщення посилань на відеоролик на власних сайтах. Буде краще, якщо цим контентом почнуть ділиться інші ресурси, що відносяться до авторитетним.

Придумайте, яким чином просунути свої ролики по зовнішніх сайтів, що мають відношення до обраної вами ринку.

Робота над залученням аудиторії

Коментар або лайк – прекрасні соціальні аргументи цінності відео.

Звертаємо увагу на особливу корисність коментарів. Вони створюють непоганий канал зворотного зв’язку для розуміння вашої цільової аудиторії. Покличте користувача підписатися на канал і взяти участь в обговоренні переглянутої відеоролика.

Висновок напрошується сам собою – ютуб бачить таку активність і переводить відео на лідируючі позиції.

Необхідність коригувань

Трапляється, що ваше відео не потрапляє в ТОП 10 відеоблогеров. Правда, при правильному виконанні наведених рекомендацій таке буває вкрай рідко.

Невдач сприяють складні ключові слова або велика конкурентна активність. У подібних випадках зупинятися не слід, відео докручивается за переглядами, лайкам або коментарям.

Сервіси, що забезпечують контроль за виходом в ТОП

Приємніше планувати активне зростання популярності, ніж плисти за течією. І такий варіант є – спеціальні програми, які допомагають подолати шлях до топовим місцях.

Отже, наведемо кращі програми – відеоредактори для монтажу ролика на ютубі:

  • WMmail.ru. Сервісу більше десяти років, офіційно він призначається для поштових розсилок, але з практичної точки зору забезпечує блогеру великий перелік завдань. До них відносяться кліки, форумні пости, блоги, реєстрація по сайтах або групам, читання листів і т. п. За підсумком кожного виконаного завдання вам нараховують гроші або кредитні кошти, які дозволяється витрачати на розкручування власного ролика;
  • Seo Sprint.ru. Працює за аналогічним принципом, як і попередній варіант. Тут можливо клікати сайти, банери, контекстну рекламу, читати листи, проходити тестові завдання, працювати з пошуковою системою і т. д. Крім цього, є можливість для заробітку на працях інших, залучених в цей сервіс;
  • Pumpyt.com. В роботі даної програми закладено інший принцип. Доведеться пройти реєстрацію, завантажити відповідну аплікацію на персональний комп’ютер. Суть роботи – запуск аплікації, якщо з’являється бажання заробити, програма замість вас активізує перегляд чужих відео, а вам будуть зараховуватися кредитні кошти. Отримані гроші успішно витрачаються на необхідні критерії, які виводять ролик в ТОП-10 відомих.

Висновок

До того, як скористатися ідеями для виведення відео в ТОП 100 на ютубі, уточніть, така кількість переглядів у вашого ролика вже є. Для цього увійдіть у «творчу студію», перейдіть в YouTube Analytics, а потім – у джерела трафіку. Випишіть середньомісячні значення, скористайтеся наведеними вище порадами і виконайте уточнення повторно.

Якщо не вистачає часу на виконання всіх правил, скористайтеся тими, які здадуться простими, і вже після цього побачите, наскільки змінилася ситуація.