Як набрати 1000 передплатників на YouTube: отримати, зібрати, набити

Як набрати 1000 передплатників на YouTube: скільки платить ютуб за тисячу які підписалися, до якої партнерській програмі підключитися безкоштовно

Користувачі часто задаються питанням: яким способом залучити до своєму відеоблозі переглядачів? Існує думка, що популярність залежить від кількості глядачів і підписався на канал. Практикою доведено, що для просування в ютубі немає необхідності збирати мільйонні аудиторії. Достатньо мати нехай невелику, але цільову групу, і цього цілком достатньо для розкрутки або реалізації товарів і послуг. Спробуємо розібратися, як набрати 1 000 передплатників на YouTube.

Що для цього необхідно?

У чому полягає необхідність набору аудиторії? Виявляється, блогери створюють канали, щоб заробляти на цьому гроші. Але для початку потрібно підключення до партнерці ютуба – Google Ads. Коли ця умова буде виконана, партнерська програма ютуба почне показ у ваших роликах рекламних оголошень, від яких кількість передплатників швидко перейде за 1 000.

Тим, кого цікавить, скільки заробляють на ютубі за 1 000 підписалися, рекомендується почитати відповідну інформацію в інтернеті.

Умова підключення каналу до зазначеної програми – набір 1 000 передплатників і 4 000 переглядів за останній рік.

Способи залучення передплатників

Бажаючим скоріше добитися такого результату пропонуємо взяти на озброєння спеціальну інструкцію, в якій перераховані всі способи, що дозволяють набити 1 000 передплатників в ютубі. Алгоритм дій являє собою дев’ять послідовних кроків.

Трафік

На відеоролики направляється максимальний трафік. Суть полягає в тому, що про вашому каналі не знають, і великий трафік дозволить багатьом з ним ознайомитися. Якщо в сервісі розсилок є абонентська база, складіть лист про відеоролику і розішліть. Воно забезпечить перегляди, а частина користувачів підпишеться на канал. Маючи розкручену соціальну мережу, не забуваємо постити в неї відео.

Тим, хто шукає варіант, як набрати першу 1 000 передплатників на YouTube безкоштовно, цей варіант сподобається.

Оформлення каналу

Щоб скористатися цим способом, доведеться оформити все якісно і правильно. Виявляється, більше половини відвідувачів підписуються на канал через його головну сторінку. Отже, оформлення має важливе значення в цьому питанні. Правильно розробіть шапку, привівши її у відповідність з тематикою каналу. Знайдіть підходящий стиль до кожної попередньої картинці. Що це дає? Такі дії збільшать кількість підписантів на ваш канал.

Добірка ключових слів

Підберіть від п’ятдесяти до ста запитів, з них зніміть відео. Доведеться орієнтуватися на тематику, що залучає користувачів з цільової аудиторії. За підібраним темами зробіть необхідну кількість нетривалих відеосюжетів. Як тільки вони з’являться в пошуковій системі, відвідувачі почнуть до вас «заходити». Це забезпечить нові перегляди та передплатників, які в подальшому стануть переглядати відеоролики розміщуються вами. Принцип простий – використовуйте Wordstat від Яндекса і планувальник ключевіков від Гугл AdWords. Вони допоможуть підібрати ключові слова під майбутні відеосюжети.

Аналізуємо конкурентів

Щоб зрозуміти, як швидко набрати 1 000 передплатників на YouTube, проаналізуйте потенційних конкурентів. За всіма тематиками існують відеоролики, збирають меншу кількість переглядів. Вивчіть першу групу як більш цікаву і дає більше трафіку. Прочитайте коменти, залишені користувачами під відеосюжетами. Особливу увагу приділіть виявленим недолікам, щоб усунути їх у власних відео і суттєво покращити якісні показники свого контенту.

Постійно знімайте відео

Щоб набрати першу тисячу які підписалися на канал користувачів, постійно займайтеся відеозйомкою і викладайте на канал нові ролики. Аудиторія передплатників мала, тому збільшуйте шанси відвідувачів знаходити ваш канал.

Чим більше нових відеосюжетів, тим вище шанси на залучення передплатників.

Якість картинки – не головне

Цією умовою дозволяється жертвувати – для професійного монтажу і анімації знадобиться не менше тижня, що не вважається у такій ситуації доцільним, особливо на початковій стадії. Зробіть упор на якість контенту, що подається в ролику. Навіть якщо відеосюжет знятий мобільним телефоном, професійний монтаж відсутня, але якість поданого інформації повинно залишитися на належному рівні. За рахунок цього буде забезпечено приплив шанувальників ресурсу.

Зробіть заклик до підписці

Як ще набрати 1 000 передплатників в ютубі? Кожен з викладених відеороликів повинен містити заклик на підписку. Якщо цього не передбачити, більша половина відвідувачів переглянуть відеосюжет і перейдуть далі. Все, що отримає автор – додаткова кількість переглядів.

Використовуємо соцмережі

Розмістіть ролик у всіх можливих соціальних мережах. Кожне відео, опубліковане в ютубі, має спеціальну кнопку «поділитися в соцмережах». Заходьте і реєструйтеся, навіть якщо немає передплатників. Так ви не тільки уявите свій сюжет, але і отримаєте зворотні посилання. Ютуб автоматично розпізнає, що відеоролик стає популярним, і канал набирає популярність.

Ніколи не здавайтеся

Ще один важливий рада, як підняти свій рейтинг за рахунок набору цільової аудиторії. Набір передплатників викликає складності не стільки технічне, скільки в моральному відношенні. Поки аудиторія не набрана, перегляди проходять повільно, ніякого ефекту немає. Відповідно, відсутні моральне задоволення і заробіток. Наберіться терпіння і продовжуйте знімати нові відео, розміщуючи їх як можна частіше.

Відповідаємо на питання

Як зібрати потрібну кількість відвідувачів каналу, ми з’ясували. Але блогерів хвилює ще одне питання – скільки на цьому можна заробити? Щоб задовольнити вашу цікавість, постараємося відповісти на характерні питання.

Скільки платить ютуб за 1 000 передплатників? Щоб уявляти, який дохід вас чекає, наведемо приклад: оплата перераховується за тисячу переглядів, її сума залежить від тематики відеоролика. Як правило, цифра варіюється від 0.4 до 4 доларів за чергове кількість показів.

Скільки коштує 1 000 передплатників на YouTube? Як показує статистика минулого року, вартість накрутки такої аудиторії обійдеться від 400 до 5 000 рублів.

Скільки коштує ютуб-канал з 1 000 передплатників? Всі розцінки дізнаєтеся на спеціальному сервісі Trade-Groups.Ru, що містить потрібну інформацію про канали і гарантує повне переоформлення на нового власника.

Скільки коштує реклама на ютубі каналу з 1 000 передплатників? В середньому це коштує шістдесят рублів за одну тисячу переглядів.

Можливо довести канал до аудиторії з 1 000 передплатників на безоплатній основі? Для цього існують спеціальні сервіси.

Як отримати 1 000 передплатників на YouTube безкоштовно без завдань? Доведеться грунтовно попрацювати, застосовуючи наведені вище рекомендації.

Яка оптимальна довжина відеоролика? На сьогоднішній день відмінно завантажуються ролики, тривалість яких не перевищує десяти – п’ятнадцяти хвилин. Загальне Правило, тверді стандарти не встановлені. Тривалість сюжету вибирається з урахуванням призначеної теми і чисельності цільової аудиторії. Обов’язково в кінці сюжету зробіть заклик до передплатою.

Не варто розміщувати прохання підписатися перед відео – користувач повинен переглянути сюжет цілком, усвідомити його суть, і лише після цього прийняти відповідне рішення.

Поясніть потенційного передплатнику, яка користь чекає його після перегляду ролика, зробіть ненав’язливе пропозиція на підписку, наведіть кілька аргументів.

Можлива накрутка аудиторії для каналу? Для цього існує маса сервісів, що працюють на платній основі. Нагадаємо, що правилами відеохостингу такий спосіб заборонений, канал ризикує отримати блокування або не пройти монетизацію. Крім того, подібна послуга нічого не дає – тільки цифри. Переглядів за кількістю яких нараховуються гроші, це не додає.

Висновок

Якщо блогер володіє прийомами, як набрати 1 000 передплатників на YouTube, він легко доведе чисельність аудиторії до 11 000 і більше відвідувачів. Пам’ятайте, що основа успіху – постійно випускаються відеоролики, відрізняються хорошою якістю.

Не зупиняйтеся на половині шляху, постійно рухайтеся вперед, знімайте і оформляйте сюжети згідно з наведеною інструкцією, і нагородою ваших праць стане перша тисяча передплатників.

Не соромтеся ставити себе на місце глядачів – тільки так ви усвідомлюєте, які теми сьогодні найбільш актуальними. Щонайменше знімайте пару відеороликів в тиждень, щоб постійно оновлювати контент каналу.