Як набрати 4000 годин перегляду на ютуб: отримати, накрутити

Як набрати 4000 годин перегляду на ютуб: що це таке, скільки це, якими сайтами, сервісами і програмами скористатися

Якщо ви активний користувач ютубу, та бажаєте отримувати прибуток за відеоролики, покваптеся накрутити годинники переглядів на відеохостингу. Не так давно YouTube знову оновив вимоги, що пред’являються до учасників партнерських програм, посиливши їх. Сьогодні право на дохід мають користувачі, які набрали своїми кліпами необхідну кількість годин. Розберемося, як набрати 4 000 годин перегляду на ютуб.

Що дасть такий рейтинг?

Новачкові важко своїми силами здобути омріяну цифру, зібравши при цьому необхідну кількість передплатників.

Знадобиться багато вільного часу, щоб залучити цільову аудиторію. Простіше накрутити потрібну кількість, використовуючи спеціальні програми, що працюють на платній основі. Це дозволить:

  • досягти потрібних характеристик, визначених для блогу і відеоролика;
  • на повних правах увійти в число учасників-партнерів програми;
  • отримувати прибуток від монетизації ролика.

Набираємо потрібну кількість

Отже, як набрати 4 000 годин перегляду на ютубі? Для цього рекомендуємо скористатися допомогою сайту PRSKill.ru. Його простий інтерфейс і інтуїтивно зрозумілий, що полегшить процес користування і зробить процес просування доступним кожному.

Для початківців внесемо ясність. На запитання «4 000 годин переглядів на YouTube — це скільки передплатників?», відповідаємо – не менше однієї тисячі.

Якщо хтось стикається з питанням накрутки вперше, реєстрація та оформлення на сайті багато часу не віднімуть. Виконуйте дії у відповідності з наступним алгоритмом:

  • пройдіть реєстрацію використовуючи адресу електронної пошти або одну із соціальних мереж. Вводити особисті дані, логіни і паролі облікових записів не потрібно, оплата відсутня. Процес доступний для будь-якого користувача, який проживає на території СНД;
  • застосувавши будь-який спосіб, переведіть на рахунок грошові кошти. Робота сервісу заснована на надійних фінансових партнерів, здатних оперативно здійснювати грошові транзакції та гарантувати повну безпеку переказів;
  • перед тим, як подавати заявку на виконання накрутки, переглянути інформаційні матеріали, опубліковані сайтом, в яких розповідається, яким чином досягти 4 000 годин перегляду на ютубі і що це таке взагалі. Під кожний вид послуги є відповідний опис, перелічені всі переваги, що отримуються клієнтом після оформлення замовлення;
  • у спеціальній формі заповніть відповідні поля, вказуєте посилання на відеоролик і канал, для яких потрібно накрутити години перегляду;
  • знаходите і натискаєте клавішу «купити зараз».

Процес накрутки активується відразу, як тільки з балансу списуються грошові кошти.

Практично всі послуги сайту надаються в автоматичному режимі. Отже, підпису та перегляди перших відвідувачів каналу ви отримуєте через кілька хвилин з моменту оформлення заявки.

Ніколи раніше накручування годин на ютубі не давалося настільки легко і за доступні гроші. Програма використовує тільки «білі» способи просування, працює з реальними користувачами. Ресурси додаються поступово, безпека просування і позитивний ефект гарантовані.

Висновок

Тепер вам відомо, як отримати 4 000 годин перегляду на ютубі.

Нагадуємо, що все повинно відбуватися в розумних пропорціях – з накруткою годин слід збільшувати кількість передплатників.

В іншому випадку, відеохостинг розпізнає підроблення і всі «сірі» накрутки спише. Є ймовірність, що і аккаунт заблокують.