Як набрати переглядів на ютубі: перші, з нуля, багато

Як набрати переглядів на ютубі: як це відбувається, які соціальні мережі, сервіси, програми використовувати для збільшення кількості годин

Як відомо, відеоролик, який набрав більшу кількість переглядів протягом декількох днів, володіє незаперечними перевагами по відношенню до інших, схожих по темі, роликам. Під поняттям «тематика» ховаються сюжети, що мають аналогічні назви і схожу оптимізацію відео на ютубі. Опублікована безліч статей, роз’яснюють, яким чином контент виводиться в ТОП ютуба, але ми пропонуємо черговий варіант повного розкриття теми, відповідний будь-якому користувачеві. Розглянемо способи, як набрати переглядів на ютубі.

Як це відбувається?

Методи, наведені нижче, рекомендується задіяти в комплексі – надалі виходить непоганий результат. Використовуйте для цього соцмережі. Сьогодні їх кілька, і кожна здатна генерувати багато трафіку, який залишається відшукати і перенаправити на власний відеоролик.

Глядач завжди знаходиться в пошуку цікавих матеріалів, для чого відвідує відомі йому групи. Вам залишається знайти співтовариство по темі, опублікувати власне відео, щоб отримувати перші перегляди на ютубі.

Краще всього використовувати ВК, Одноклассники, Facebook, Twitter – їх цілком достатньо для досягнення задуманого. Але якщо буде потрібно просунути відеоролик в інших країнах, зверніть увагу на Digg, Tumblr, Linkedln.

Щоб ефективно просувати канал на ютубі, знадобиться не тільки відшукати трафік, але й утримати його на своїх сторінках соцмереж. Для чого це необхідно? Як відомо, ютуб відвідує величезна кількість користувачів, але далеко не кожен має власну реєстрацію в ньому.

Ті, хто не має свого аккаунту в відеохостингу, можуть оформити підписку на канал і, що цілком ймовірно, забудуть про це, переглянувши відеоролик. Отже, необхідно заманити таких користувачів соціальні мережі і попросити залишити там підписку.

Таким чином збільшується цільова аудиторія як на каналі, так і на інших майданчиках, здатних у перспективі забезпечувати стабільний дохід і регулярно відправляти трафік на ютубовский канал, кількість переглядів збільшиться.

З першого погляду все здасться просто, але певні складності є. Тим, хто працює над каналом в ютубі самостійно, доведеться потрудитися.

Використовуємо соціальні мережі

Починаємо розбиратися, як набрати переглядів на YouTube. Зверніть увагу, що перераховані вище соцмережі володіють практично схожим і доступним в роботі функціоналом.

Необхідно завести особисту сторінку, на якій будуть публікуватися відео в ютубі. Її оформлення виконується на ваш розсуд, але посилання на канал вказується в обов’язковому порядку.

У разі, коли над розвитком ресурсу працює команда однодумців, спробуйте створити свою спільноту. Просувати його важче, але результати значно вище.

Своє співтовариство

Не відкладаючи на потім, зробіть у соціальних мережах власні групи, для яких почнете публікувати відеоролики. Спільноти доведеться просувати одночасно з розкручуванням каналу, але в подальшому вони стануть один для одного підтримкою.

Розсилаємо ролики за тематичними групами

Результативний спосіб, як набрати багато переглядів на YouTube. Підібрати групу легко – достатньо задіяти пошукову систему. У ВК відеоролик доведеться публікувати на стіні, в мережі Однокласники – створити тему. Назви різні, але суть питання залишається одна. На стіні відео розміщуємо самостійно або додаємо в коменти до вже наявної запису.

Зручний спосіб – запропонувати новину. Даний пункт є в ВК і аналогічний – в Однокласниках.

Скориставшись спеціальним розділом, ви пересилаєте власний відеоматеріал на перевірку в адміністрацію групи. Якщо їх все влаштовує, відеоролик розміщують, як від спільноти. Ваш відеосюжет опиниться в стрічці групи, потік трафіку зросте суттєво.

Використовуємо форуми

Якщо ви знайомі з подібними діями – використовуйте цей варіант. Не відкидайте його навіть у тому випадку, якщо приплив нових відвідувачів обіцяє бути мінімальним.

Форуми допоможуть наростити посилання на ваш відеоролик, після цього він стане краще ранжируватися в ютубовском пошуковику, так і в інших аналогічних системах.

Введіть у рядок пошуку якої-небудь питання, перед вами з’являться пропозиції не тільки на вивчення текстової інформації, але і на перегляди відеороликів.

Створюємо особисту сторінку в соцмережі

Все ще не знаєте, як набрати переглядів на ютубі з нуля? Увійдіть у соцмережах, ніж залучите до свого каналу додаткову цільову аудиторію.

Уявіть, що профіль створений, ви завантажуєте в нього контент. Для ВК найкраще робити звичайні репости з групи на власну сторінку – ваші знайомі відразу зрозуміють, що відео розміщене на стіні, захочуть переглянути його, після чого, можливо, стануть членом вашої спільноти. Аналогічною стратегією користуються в Однокласниках і Фейсбук.

Користуємось пошуком для додавання користувачів чи ні?

Якщо просування каналу виконується в певному регіоні, дозволяється задіяти пошук. Не соромтеся додавати користувачів у друзі з конкуруючих груп. Входите в тематичні співтовариства, переглядайте сторінки з учасниками, додаючи найбільш вподобаних собі, особливо тих, хто залишає на стіні коменти, проставляє лайки, створює репости.

Займаючись пошуком в ВКонтакте, задійте спеціальний пункт «зараз», проставивши біля нього галочку. Після цього почнуть додаватися відвідувачі, які знаходяться онлайн, перегляд відео зросте.

Пошук учасників спільнот онлайн для Однокласників і Фейсбуку не підтримується.

Збільшуємо перегляди через Twitter

Шукаєте спосіб, як швидко набрати переглядів на YouTube? В такому випадку, Twitter – не найкращий помічник у цьому питанні, але через нього набувають зовнішні посилання. Виходить, що Твіттер на що здатний! З його допомогою ви не тільки розкрутите відеоролик, але і перемістіть сайт в ТОП пошукових систем.

Створити акаунт, додайте фон, картинки і т. д. Сторінка на початковому етапі цінності не представляє, тому що нікому не відома, але виправляється це достатньо швидко – накрутіть читачів.

Яким чином це відбувається? Інтернет являє собою величезну посилання, і коли на Твіттері відвідувач читає сторінку, ви автоматично опиняєтеся у нього в розділі «читаються», після чого роботи-пошуковики в розділі «піднімають» посилання на сторінку до вас.

Пошукова система розуміє, що до вас хтось проявляє інтерес, за вашими публікаціями стежать, довіряють і швидко індексують твіти. До речі, для оперативної індексації нових відеороликів ідеально мати десять тисяч фоловерів.

Якщо на вас підписалися користувачі, самі мають тисячні аудиторії, то ситуація зовсім інша.

Залишається отримати посилання від інших акаунтів Твіттера. Читачів вже багато, але на досягнутому зупинятися не слід. Пройдіть в розділ, який відповідає за накрутку ретвітів, знайдіть сервіс на просування відеозапису. Ідеальний варіант – задіяти всі сайти одночасно, але технічно це складно виконувати.

Накручування ретвітів і відвідувачів можливо за допомогою програми ВТопе, володіє прекрасним функціоналом. Якщо є можливість отримати тисячу – другу ретвітів, використовуйте цей спосіб. Хвилин за тридцять сервіси забезпечать вам до чотирьохсот повторних публікацій.

Задіємо спеціальні сервіси

Підкажемо черговий спосіб, як набрати години перегляду в ютубі. Інтернет насичений численними проектами, що дозволяють штучним способом накрутити будь-яку кількість переглядачів.

Поза всяким сумнівом, такі сайти допомагають набирати глядачів в ютубі, але стовідсоткової безпеки при цьому не гарантують. Кожна накрутка, виконана штучним способом, розпізнається відеохостингом.

Початківцям каналах такі сервіси застосовувати не рекомендується, особливо це стосується тих, хто підключив монетизацію через Adsense або іншу медиасеть – ризикуєте втратити грошові кошти.

Деяким хочеться наростити кількість переглядів, використовуючи сервіси, щоб у перспективі підключити партнерку. Таким блогерам рекомендуємо перейти в розділ «накрутка переглядів на ютубі, відкрити перелік сайтів, що забезпечують подібні дії, вибрати найбільш підходящий.

Ніхто не заперечує факт просування відеороликів за допомогою таких сервісів, але нормальне існування каналу піддається певним ризикам.

Більшість ресурсів просувають відеоролики через реальних користувачів. Простіше кажучи, придбати перегляди можливо через ютуб, використовуючи для цього сервіси, які працюють на платній основі. Зауважимо, що подібні варіанти значно безпечніше безкоштовних послуг.

Фахівці, які просувають замовлення, користуються різними способами для розкрутки вашого відеоролика:

  • просувають його через соціальні мережі;
  • збільшують посилальну масу на ролику і т. п.

Вирішивши зробити подібний замовлення, попередньо вивчіть інформацію про джерела трафіку.

Висновок

Накрутка переглядів – заняття важке, що вимагає особливої уваги і вільного часу. Але якщо, використовуючи наведені вище рекомендації, ви займаєтеся розкруткою відео на YouTube, незабаром буде зібрано перший мільйон переглядів. Задійте всі методики, вивчіть статистику за результатами роботи кожної з них, розробляйте свої схеми для розкрутки відео.