Як налаштувати ютуб на телевізорі Самсунг Смарт ТВ: включити, перезавантажити

Як налаштувати ютуб на телевізорі Самсунг Смарт ТВ: як дивитися YouTube на Samsung 2012 року випуску, заблокувати на додаток Smart TV

У наш час дивитися відео через інтернет – звичайна справа для більшості користувачів. Телепрограма не завжди надає можливість для перегляду вмісту, тоді на допомогу приходять гідності хостингу. Він дозволяє не тільки бачити ролики, спортивні програми або кліпи, але і відстежувати діяльність популярних відеоблогеров. Для забезпечення максимального комфорту при перегляді рекомендується налагодити синхронізацію з телеекраном, якщо ви – володар сучасної моделі. Поговоримо про те, як налаштувати ютуб на телевізорі Самсунг Смарт ТВ.

Установка та активація

Нагадаємо, що випускається такий пристрій корейським виробником. Роботу техніки забезпечує операційна система Tizen, завдяки чому ютуб у додатковому завантаженні не потребує, так як входить в число встановлених сервісів. Разом з тим, не кожна модель телевізора Самсунг здатна підтримувати опцію Смарт. Такі можливості пристрою уточнюються в технічній документації, що знаходиться в комплекті поставки.

Якщо зазначена функція є, на телевізорі можна запустити інтернет, вибравши спосіб підключення з урахуванням обставин. Можливо, буде використовуватися з’єднання через дроти, або зв’язок забезпечить стійкий Wi-Fi. Після цього відкриваємо меню Смарт ТВ, вибираємо іконку ютуба, клікаєм по ній, щоб знайти необхідний відеоматеріал. Увійшовши в систему через Гугл, ви виявите збірки відеоматеріалів, збережені аккаунтом.

Пам’ятайте, що в телевізорі лише переглядають відеоматеріали, написання коментарів і залишення лайків не представляється можливим. Доступ до таких дій є, якщо вхід здійснювався по комп’ютеру або мобільному телефону.

Коли наведений спосіб, як налаштувати ютуб на телевізорі Самсунг, з певних причин не спрацював, скористайтеся іншим варіантом, як включити хостинг:

 • для початку розглянутий софт скачується на інший пристрій як ПК, планшет, ноутбук;
 • на флешці створюється окрема папка. У ній розміщують архівні дані попередньо завантаженого програми;
 • накопичувач встановлюється в роз’єм USB на телевізорі, запускається Smart Hub;
 • у вікні переліку вибирається ютубовское додаток.

Відзначені випадки, коли завантажене на Самсунг Смарт ТВ додаток YouTube зникає з меню, тоді його установка виконується повторно, для чого використовується офіційний магазин Samsung Apps, що пропонує софт для телевізора такої марки.

Завантаживши ютуб на Samsung Smart TV, рекомендується підключити його до мобільного пристрою або персонального комп’ютера, щоб забезпечити зручність в процесі користування. Відкривати відеоролики ви зможете через приєднаний гаджет, а переглядати їх на телеекрані.

Як зробити таке з’єднання:

 1. відкриваємо прогу на компі або смартфоні, натиснувши кнопку «перегляд на ТБ»;
 2. на телевізорі знаходимо розділ меню «прив’язати пристрій»;
 3. з’явиться код, який слід вписати в спеціальній графі і натиснути кнопку «додати». Прив’язка гаджетів підтвердиться появою відповідного значка;
 4. перед тим, як дивитися YouTube на телевізорі Samsung Smart TV, натискаємо на значок і активуємо перегляди.

Оновлення і відновлення

Як завантажити ютуб на Самсунг Смарт ТВ, ми з’ясували. Тепер розберемося, як виконується оновлення софта, коли він перестає нормально функціонувати.

Увійдіть в магазин з додатками, знайдіть потрібний віджет YouTube для Samsung Smart TV.

На що відкрилася сторінці сервісу знаходиться клавіша «оновити», за якою залишається клікнути, і відеохостинг захитається в телевізор самостійно.

Існує другий варіант, як знайти ютуб на телевізорі Самсунг – використовувати програмні налаштування. Як зробити так, щоб на Samsung з YouTube зник чорний екран? Доведеться увійти в телевізійне меню і вибрати базові налаштування, в яких перебуває розділ деінсталяції програмного забезпечення. Знаходимо в переліку потрібну програму, виконуємо його оновлення.

Кілька слів скажемо про те, як дивитися ютуб на телевізорі Самсунг випуску 2012 року і раніше. З-за постійних оновлень додаток на таких телевізори Самсунг зависло, так як застарілі модифікації не в змозі забезпечити роботу сервісу з новими характеристиками і можливостями.

Але причин для занепокоєння немає, тому що є спосіб, як перезавантажити ютуб на телевізорі Самсунг. Діяти доведеться так:

 1. натисніть клавішу App, включаємо smart;
 2. після цього в рядку, призначеної для вказівки логіна, вписуємо «develop». Пустий рядок під пароль заповнюється самостійно;
 3. далі, щоб налаштувати ютуб на старому телевізорі, біля розділу «запам’ятати пароль» ставимо мітку. Аналогічні дії проводимо біля напису «автоматичний вхід»;
 4. тиснемо клавішу «увійти»;
 5. на пульті управління телевізором натискаємо кнопку «tools», після цього відкриється меню з налаштуваннями. Тут вибираємо розділ «розробка», приймаємо умови, натискаємо кнопку «ок»;
 6. міняємо налаштування серверного IP-адреси, використовуючи цифрову комбінацію 46.36.222.114;
 7. підтверджуємо власні дії через клавішу «ок», переходимо до пункту «синхронізація користувальницьких додатків», чекаємо не менше п’яти хвилин, поки не закінчиться завантаження.

Залишається вийти з Smart Hub і відкрити його повторно, після чого на екрані виникне оновлене додаток, відоме під назвою Fork Player. Для перегляду відеоматеріалів його слід включити, далі з’явиться перелік сайтів, що містять велику кількість відеоконтенту. У їх число входить аналог програми YouTube для Самсунг Смарт ТВ.

Що робити, якщо виникли проблеми

Як поставити на ютуб телевізор Samsung, ми розібралися.

Якщо виконувалися вимоги інструкції, як зайти в ютуб на Самсунг Смарт ТВ, але підключення активувати не вийшло, необхідно:

 • перевірити зв’язок з інтернетом;
 • в телевізорі оновити програмну прошивку.

Додаток, віддалене випадково, завантажується за відомим алгоритмом.

Якщо ніякий спосіб не допоміг, звертайтеся до співробітників технічної підтримки, які могли заблокувати ютуб на вашому пристрої.