Як назвати дитячий канал на ютубі: список, варіанти, рекомендації

Як назвати дитячий канал на ютубі: які вимоги, правила, принципи при складанні нікнейму, які теми, використовувати слова

Багато хто вважає, що скласти відповідну назву для відеоканалу – пара дрібниць. Така думка є помилковим, тому що ім’я повинно відрізнятися простотою і легкістю запам’ятовування, сприяти просуванню на відеохостингу. Якщо вирішуєте, як назвати дитячий канал на ютубі, дотримуйте кілька головних принципів – стислість, співзвучність, запам’ятовуваність, присутність смислового навантаження. Правда, деякі додають в цей список яскравість і оригінальність.

Основні вимоги

Вирішуючи, як можна назвати дитячий канал на ютубі, уточніть основні правила та дотримуйтесь їх в процесі складання нікнейму. У підсумку назва для дитячого каналу повинно вийти:

  • швидко запам’ятовується;
  • коротким;
  • читабельним;
  • без використовуваних брендів, щоб не порушувати права авторів;
  • простим для сприйняття;
  • передає суть блогу.

З урахуванням місцезнаходження і цільової аудиторії, для назви каналу використовують російську або англійську мову.

Приклади створення нікнеймів

Придумуючи назви каналів для ютуба для дітей, визначитеся з темами і намітьте ключові слова, які їм відповідають. У нашому випадку кращими прикладами є словосполучення «відеоканал для дітей», «дитячий блог» і т. п. Саме ними користуються, складаючи назву.

Працюючи над питанням, як назвати дитячий канал на ютубі, рекомендується вивчити список ключевіков, що знаходиться на сервісі «яндекс-вордстат».

Щоб ім’я вийшло привабливим, введіть ключове слово у пошуковик Яндекса або Гугла, активуйте систему, і подивіться, які продовження вона видасть.

Виділені поєднання слів рекомендується застосовувати для складання назв відеоканалів для дітей.

Непоганий варіант – попередньо вивчити аудиторію передплатників. Знімаючи відеоролики для дівчаток, задійте для нікнейму слова, що привертають увагу малят – «Барбі», «принцеса», «лялька» і т. д.

Деякі блогери в назвах до своїх відеоканалами застосовують відомі багатьом користувачам словосполучення і цитати. Згадайте новорічну пісеньку «а ну-ка, давай-ка…». Один з каналів скористався такою можливістю і набрав аудиторію у вісімсот тисяч шанувальників.

Не менш відомий блог під назвою «Жила-була царівна» містить в собі історії повчального характеру, залучають дівчаток молодшого і середнього віку.

Якщо чесно, то варіантів для назви дитячого каналу на ютубі достатньо. З творчою ідеєю найчастіше комбінують власні імена, складаючи привабливий нік.

до Речі, якщо назва дитячого каналу на ютубі відомо в Європі, ім’я власника дозволяється писати англійською мовою.

Якщо блог ведуть два маленьких автора, візьміть імена обох. Правда, в назві вийде більше двох слів, але нічого страшного в цьому немає – такий нік має право на існування.

Можна використовувати готові ніки конкурентів, змінюючи одне-два слова. У цьому випадку теж виходять унікальні імена, тільки перевірте, щоб на ютубі їх ніхто крім вас не використовував.

З вибором назви поспішати не слід, тому що від нього теж залежить популярність в ютубі.

Щоб в подальшому не змінювати нік, добре продумайте назву для каналу вашій дитині, проявивши творчий підхід.