Як назвати канал на ютубі для дівчинки: красиві, класні, круті ніки

Як назвати канал на ютубі для дівчинки: як придумати прикольний, оригінальний нікнейм для запису російською, англійською

На ютубі створюють і ведуть канали користувачі різного віку і статусу, і в їх число входять представники прекрасної половини людства. Передплатників залучають прикольними відеороликами, а от як назвати канал на ютубі для дівчинки, щоб прив’язати до нього максимальну цільову аудиторію? Погодьтеся, що від крутого і класного ніка багато залежить, і в першу чергу – успіх відеоблогу.

За яким принципом робиться вибір

Щоб придумати нік для ютуб-каналу для дівчат, визначитеся з його тематичним напрямком. Зосередьтеся на одній, але популярної проблемі, рішення якої викладається вами в серії відеороликів. Другий варіант – обговорення питань, що належать до одному обраному вами напрямку. Цей тип проекту вважається більш вдалим і поширеним.

Визначаючись з цікавими ідеями для назви каналу, проаналізуйте, для чого глядачі відвідують ютуб. Деяким необхідні корисні відомості, хтось намагається чому-небудь навчитися, комусь просто подобаються розваги. Тепер вирішите, що ви здатні надати користувачеві – провести майстер-клас, влаштувати розважальне шоу і т. п.

Визначте напрям відеоканалу з урахуванням власних уподобань.

Жіночі теми, що користуються популярністю

Якщо з напрямком все вирішено, вибираємо тему. Автор може розповісти, як заробляти в інтернеті, яким чином встановити програму, про правила використання різних сервісів і т. д. Але в більшості випадків дівчата стають провідними каналів на теми, приклади яких наведено у списку:

 • рецепти з приготування страв;
 • способи в’язання гачком або спицями;
 • крій і пошиття одягу;
 • брендові речі;
 • правила застосування косметики;
 • ювелірні прикраси;
 • обговорення телесеріалів і знаменитих особистостей;
 • жіночі види спорту.

Як вибрати назву: кілька правил

Переходимо до основної частини питання, як назвати акаунт у ютубі для дівчинки.

Звертаємо увагу, що ім’я повинне нести смислове навантаження. Прочитавши нікнейм для ютуба для дівчини, глядач зрозуміє, про яку темі йдеться у відеоролику.

Тому, вибираючи назву каналу для дівчаток, вивчіть список наступних рекомендацій:

 • не користуйтеся розрекламованими назвами, не копіюйте їх в соціальних мережах. Титул відрізняється оригінальністю, інші блоги не повинні мати таких нікнеймів. До речі, це питання легко перевіряється – придумане вами ім’я вводиться в рядок пошукової системи.
 • текст повинен бути зрозумілим і не дуже довгим. Бажано, щоб довжина ніка для каналу на YouTube для дівчаток не перевищила п’ятдесяти друкованих символів.

Цифри і незрозуміла символіка не використовуються, назва повинно вийти красивим і швидко запам’ятовуватись.

Користуємося SEO-правилами

У виборі імені для каналу допоможуть пошуковики, з яких багато глядачі переходять на ютуб.

Щоб знайти цікавить відео користувач в поисоквой системі вказує певні словосполучення. Запити розрізняються, але доведеться проаналізувати, якими з них користуються частіше, використовуючи для цього яндекс-вордстат.

Перейдіть на сервіс, в систему пошуку введіть придумане вами назва, перевірте, яка кількість користувачів виявило інтерес до цього питання протягом останнього місяця. Тут же є корисний розділ, що дозволяє визначити число запитів щомісячно і за весь рік.

Прийоми з літератури

Назва для ютуб-каналу для дівчаток має бути звучним, щоб залучати глядачів. Щоб придумати його, рекомендується використовувати літературні прийоми:

 • рими. Завдання складне, але подібні поєднання користуються непоганим попитом. Рекомендується складати короткі фрази;
 • комбінація непоєднуваних слів;
 • алітерація – фрази з часто повторюваними приголосними.

Аналізуємо аудиторію

Як випливає з статистичної звітності, вузькоспрямовані відеоблоги швидше обзаводяться цільовою аудиторією.

Визначаючись, як назвати канал на YouTube для дівчаток, не узагальнюйте теми. Прийміть власне рішення, кого б ви бажали отримати в число передплатників. Скористайтеся незвичайним псевдонімом, або придумайте нік для ютуб-каналу для дівчини на англійській мові, що стосується конкретної тематики, обраної вами.

Звертаємося за допомогою

Вирішуючи, як придумати собі нік, зверніться за ідеями до своїх друзів. Також через інтернет можна підшукати людей, здатних за встановленими параметрами скласти оригінальну назву для ютуб-каналу, в подальшому здатне принести користь.

Влаштуйте конкурс на краще ім’я для блога, щоб кожен користувач представив власний варіант, а ви визначили з усього списку рендомний нік для ютуб-каналу для дівчинки, відправивши авторові нагороду.

На залучення сторонніх людей для вирішення проблеми, як можна назвати канал на ютубі для дівчаток, знадобляться кошти, і остаточна сума залежить від масштабів пошуку. Але якщо є бажання заощадити, зверніться до знайомих у соціальних мережах. Цілком ймовірно, що генератор, як придумати нік для каналу дівчині, не потрібно – на розкручених майданчиках знайдуться творчі особистості.

У чому полягає важливість гарної назви?

Цікавий і популярний нік для жіночого відеоканалу дійсно вважається особливим нюансом в момент проходження реєстрації та подальшого просування блогу. Від успішності і привабливості каналу залежить його популярність в Топі аналогів.

Не випускайте з уваги, що яке б цікаве назву для ютуб-каналу для дівчаток ви не придумали російською або іншою мовою, його остаточний успіх визначається з відеороликів, які завантажуються на плей-листи.

Не слід витрачати багато часу для складання нікнейму – скористайтеся нескладними правилами, зазначеними у списку:

 • назва відеоканалу відрізняється простотою і лаконічністю;
 • ім’я читається легко, швидко запам’ятовується;
 • ніком каналу коротко характеризується його тематична спрямованість;
 • писати назву дозволяється на латині або кирилиці, залежно від аудиторії;
 • при виборі імені ресурсу вітається оригінальність.

Невеликий приклад

Уявіть собі, що необхідно придумати нік для каналу на YouTube, провідними якого є дві дівчинки з ім’ям Женя і Євгенія. Як в такому разі назвати ютуб-канал для 2 дівчаток? Це може бути нік «дві подружки-тезки» чи якось в цьому роді. Як варіант, скористайтесь прикладом «Женя +Євгенія».

Висновок

Всім вже зрозуміло, що у складанні назви відеоканалу немає нічого складного. Все, що потрібно для цього – проявити творчу фантазію.

Користуйтеся прийомами з літератури, вивчайте попит цільової аудиторії, вибирайте тематичний напрямок, і все у вас вийде.

Глядач запам’ятає назву каналу і незабаром оформить на нього підписку. Шукайте варіанти, уточнюйте никнеймы блогів, які перебувають у ютубовском Топі, експериментуйте.