Перш, ніж придбати товар або послугу, більшість користувачів уважно уточнюють відомості про бренд, використовуючи для цього ютуб, вважається другої світової популярності майданчиком, щомісяця збирає до двох мільярдів переглядачів. Відеохостинг давно перестав бути тільки розважальним, тепер він надає активну допомогу в розвитку і просуванні продуктів, у зв’язку з чим компанії відкривають власні канали. Щоб сторінка забезпечувала досягнення поставлених цілей, слід ретельно продумати питання, як назвати канал на ютубі. Вдало придумана назва виділить вас з конкурентного середовища, підвищить престиж, приверне глядачів.
У чому полягають відмінності результативного найменування
Назва для каналу в ютубі вважається складовою бренду, отже, повинно відповідати певним умовам.
Якщо конкретно, то воно повинно бути:
- коротким. Довге ім’я погано запам’ятовується, часом навіть відлякує глядача;
- зрозумілим. З ніка, придуманого для каналу в ютубі, користувач повинен чітко уявляти, що його чекає, так що назва «Корисні поради» з першого погляду здасться непоганим, але воно не дасть точного уявлення, для кого вони призначені, і про що йде розмова;
- незабутнім. Це дозволяє відшукати ресурс оперативно і без особливих турбот;
- унікальним. Не рекомендується користуватися назвами популярних брендів та особистими даними знаменитостей. Це прирівнюється до недотримання авторства, і відеоканал з-за такого нікнейму можуть поставити на блокування;
- впізнаваним. Оригінальна назва асоціюють з брендом, відображаючи специфічні особливості бізнесу;
- привабливим. Прикольним ім’ям ви залучите переглядачів, викликавши бажання підписатися на канал.
Визначаючись, яку мову використовувати для назви, зверніть увагу на цільову аудиторію. Нік англійською являє собою універсальне рішення, приверне достатню кількість передплатників. Але коли бізнес призначений для певної клієнтури, або відрізняється прив’язкою до географічного регіону, вибирається відповідне мовне прислівник.
Рекомендації та приклади
Більшість ютубовскіх каналів носять розважальний, навчальний або продає характер. Отже, назви до них підбираються у відповідності з пріоритетними завданнями.
Збираючись рекламувати власний бренд, дайте каналу своє ім’я, але, якщо ви просуваєте чийсь бізнес, скористайтесь назвою фірми або ключовими словами, відображають сферу діяльності.
Перед тим, як придумати назву каналу на YouTube, ознайомтеся з нюансами цього дії:
- свій бренд. Зважаючи фахівцем у тій чи іншій галузі і запланувавши її розкрутку, пропонується дати каналу своє ім’я. Правда, тут є одна особливість: якщо прізвище поширена широко, на ютубовской платформі виявиться вже не один відеоканал з однаковою назвою. Як вихід пропонується використовувати абревіатуру додати до прізвища спеціалізацію. Можна скористатися цікавим псевдонімом або креативним ніком. Ще один варіант – в якості основи взяти не прізвище, а напрямок діяльності, зробивши наголос на знання і вміння;
- розваги. У більшості випадків на них розміщують контенты, пов’язані з кіно, музикою, іграми, цікавими оглядами і т. п. Для цієї категорії дозволяється застосовувати красиві назви, пустивши в діло прізвиська, тематичні вирази, сленг;
- бізнес. Маючи намір просувати конкретний продукт або збільшувати продажі, покажіть свої наміри в назві відеоканалу. Ідеальний варіант – скористатися ім’ям фірми або скласти ключевік, що відображає напрямок бізнесу. Класні нейми спрацюють на імідж підприємства, посилять довіру і лояльне ставлення до рекламованого продукту.
Вибираючи назву для розважального або брендового каналу, дозволяється не соромитися у фантазіях, використовувати нестандартні і навіть смішні рішення. Для каналу, який розповідає про бізнес, цей прийом не застосовується, тому що прикольні назви з діловими питаннями не зв’язуються.
Для компанії, що бажає залучити клієнтів і реалізовувати послуги або товари, важливе значення має асоціативність з продуктом і віддаленість від конкурентів. Відеоканал повинен швидко виявлятися пошуковою системою, залишатися в топі, тому його ім’я повинне бути простим і легко запам’ятовується.
Придумуємо підходяще назва
Наведемо кілька ідей про те, як можна назвати канал на ютубі.
Тематика
Бажаючи розповідати не про особисте, а про одне з занять, виберіть ім’я з натяком на вид діяльності.
Ключевики
Якщо назва містить ключові слова з тематичного запиту для пошукової системи, користувач знайде ваш канал швидко, тому що він з’являється в числі перших по результату видачі. Щоб зрозуміти, як вибрати кращу фразу, використовуйте спеціальні сервісні підбори.
Тема і ключ
В такому методі об’єднані два попередніх. В цьому випадку не тільки просувається бренд, але і користувач отримує чітке поняття про зміст відеоканалу. Назва сторінки рекомендується відокремити від тематики або запиту на пошук, скориставшись відповідним символом.
Цільова аудиторія
Вирішуючи, як назвати канал на YouTube, блогер переслідує головну мету – залучення уваги переглядачів. Щоб зачепити глядача, необхідно дізнатися про його бажання, проблеми та потреби, і тільки після цього придумувати гарні назви.
Конкуренти
Коли ідеї крутих ників для каналу на YouTube відсутні, подивіться назви зі списку інших компаній, що перебувають у вашій ніші. Це надихне вас на вибір власного варіанту, який виявиться схожим на конкурентів або виділиться свіжістю і нестандартністю.
Каламбур, веселі слова
Прекрасний прийом для кращого нейма на розважальну тематику. Незвичайність забавного назви приваблює глядачів, швидко запам’ятовується, виділяє канал з числа конкурентних контентів. Правда, обігравати слова складно, потрібні творчі здібності, кмітливість, почуття гумору. Якщо є сумніви в своїх можливостях, ризикувати не варто, зверніться за професійною допомогою – фахівці краще знають, як назвати канал на ютубі.
Фірмові словосполучення і слогани
При наявності невеликого гасла його дозволяється використовувати у назві або скласти спеціальну фразу, супроводжує кожен відеоролик і представляє собою фішку відеоканалу.
Літературний прийом
Вивчаючи приклади, як назвати канал на ютубі, щоб скласти незвичайне топове назва, скористайтесь рифмованием, аллитерацией і іншими прийомами з літератури. Ім’я запам’ятається швидко, створить інтригу, змусить зайти на відеоканал.
Такий прийом – відмінне рішення для тих, хто не знає, як назвати кулінарний канал.
Експерименти в одне слово
Трендові канали часто називають одним словом, що позначає тематику.
Як правильно назвати канал на ютубі в цьому випадку? Для початку вивчаються пошукові запити, підбираються синоніми. Якщо цікавих ідей про те, як назвати канал на ютубі, не виникло, спробуйте придумати нові слова, скористайтесь розмовною лексикою, але тільки в тому випадку, якщо канал неділового характеру.
Який би генератор для створення назви каналу в ютубі ви не використовували, постійно думайте про перспективи.
Визначаючись з нікнеймом, врахуйте, що з часом контент каналу розшириться, застосуються інші робочі фішки, можливо, зміниться тематична спрямованість.
Щоб через якийсь час повторно не вивчати варіанти, як назвати свій канал на ютубі, і зберігати актуальність контенту, завчасно продумайте напрямок свого розвитку.
Вирішивши в якості основи скористатися незвичним словом, сьогодні знаходяться у всіх на слуху, пам’ятайте, що воно приверне увагу глядачів, але через деякий час втратить свою актуальність.
Як придумати відповідний нік, ми розібралися. Спробуємо з’ясувати, за якими ознаками визначають, що назва для відеоканалу вийшло вдалим. Промовте нік і зрозумійте, як сприймає його слух. Якщо при вимові запинки відсутні, негативні образи не спливають, є передача посилу, закладеного в заголовку – шлях вибраний правильно.
Зверніться за допомогою до своїх знайомих, щоб дізнатися їх думку з асоціаціям і емоціям, викликаним назвою. Коли одержані задовільні відповіді, запускайте проект, в іншому випадку вивчайте варіанти, яку назву ще можна придумати.
не рекомендується використовувати в назві?
Вибравши невдалий нікнейм, користувач стикається з низьким рівнем відвідуваності каналу і байдужим ставленням з боку переглядачів, а при порушенні правил відеохостингу готуйтеся до того, що канал заблокується адміністрацією.
Вирішуючи, як зробити назва каналу краще, не застосовуйте слова з ненормативної лексики, не користуйтеся закликами до вчинення насильства, образами за різними ознаками, аж до релігійних, словами, що мають сексуальний підтекст, іменами чужих брендів.
Щоб канал вийшов популярним і набрав велику кількість відвідувачів, рекомендується у виборі назви не потрапити в ту чи іншу пастку, основними з яких вважаються:
- складний нейм. Використовуйте легкі, прості і зрозумілі назви, легко запам’ятовуються користувачами і швидко вводяться в рядок пошукових систем;
- подвійний сенс. Переконайтеся, що нова назва не викликає негативних асоціацій, правильно тлумачиться відвідувачами каналу;
- поняття загального характеру, нісенітниця. Придумуючи ім’я, пам’ятайте, що воно має строго нагадувати про зміст каналу, або створювати певний натяк на це. Сумбурність в наборі слів або пространность неймів користувачів цікавити не будуть;
- цифри і символіка. Використання додаткових знаків підходить в тих ситуаціях, коли вимагається поділ нейм і теми відеоканалу, сама ж назва не повинна містити символи або цифри, що ускладнюють пошук і запам’ятовування;
- пропаганда негативних звичок. З моди цей прийом давно вийшов, та існує ймовірність нарватися на хейтеров, які борються за здоровий життєвий образ.
Якщо нічого не виходить з оригінальним і незабутнім назвою, засмучуватися не варто. Пам’ятайте, що кращі нейми – не завжди незвичайні. Інший раз звичайна фраза або слово спрацьовують з належним ефектом. Переключіть свою свідомість на інші завдання, потім знову поверніться до питання, як назвати сімейний чи інший канал.
А що у конкурентів?
Пропонуємо вивчити рівень конкурентності і дізнатися, скільки каналів мають аналогічну назву. Якщо вмісту багато, а кількість передплатників невелике, зупинятися не слід. Маючи серйозні наміри, займіться просуванням та розкруткою, щоб вийти на лідируючі позиції ТОПа.
Для перевірки інформації необхідно:
- перейти на ютубовскую сторінку;
- в рядку пошуку ввести назву цікавить вас;
- натиснути клавішу «фільтр»;
- вибрати розділ «канали».
Перегорніть з’явилася стрічку і перевірте, яка кількість відеоканалів є, вивчіть чисельність передплатників кожного з них. Прийшовши до певних висновків, приймайте відповідні рішення або продовжуйте пошук.
Висновок
Ніхто однозначно не підкаже, як придумати назву до каналу. Але якщо використовувати приведені вище рекомендації, можна зробити правильний вибір. Не слід поспішати з назвою, щоб не з’явилося бажання змінити його, адже через два – три варіанти наступають обмеження.