Як очистити історію в ютубі: пошуку, переглядів, запитів

Як очистити історію в ютубі: як видалити на телефоні, компютері, Андроїд, Айфон, стерти на планшеті, як відновити після видалення

Якщо користувач переглядає ютубовское відео через інтернет або мобільний додаток, інформація про пошукової історії та переглядах автоматично залишається в обліковому записі. Активних відвідувачів часто цікавить питання: як очистити історію в ютубі, щоб забезпечити збереження власної конфіденційності.

Така функція знаходиться у відкритому доступі для кожного глядача, який побажає в будь-який час стерти дані на мобільному пристрої або персональному комп’ютері.

Яким чином це виконується, розповідають наведені нижче інструкції.

Видаляємо пошукову історію

Перед тим, як очистити історію пошуку в ютубі, приймаються до уваги певні особливості.

наприклад, віддалений запит більше не враховується для підготовки рекомендацій. Крім цього, після повної зачистки даних сервіс перестає видавати підказки. Щоб стерти всі запити по пошуку, перед роботою з ним зупиняють опцію «зберегти».

Андроїд

Якщо шукаєте варіант, як видалити історію в ютубі на Андроїд, перейдіть в мобільний додаток, відкрийте аккаунт і виконайте наступні дії:

 • виберіть пункт «налаштування»;
 • увійдіть у підрозділ «історія та конфіденційність»;
 • знайдіть пункт, що забезпечує чистку інформації.

Як ще можна очистити історію переглядів у ютубі на Андроїд? Є варіант тимчасової зупинки запису інформації, яка знаходиться за допомогою пошуковика. В такому випадку необхідно повзунок припинення змістити на положення «вкл.».

Якщо на телефоні Самсунг потрібно видалити певний запит, знаходимо його в пошуковому рядку, у переліку, що з’явився вибираємо запис для усунення, натискаємо на неї і утримуємо, поки не відкриється вікно з кнопкою «видалити».

Трохи інакше йдуть справи, якщо потрібно стерти історію з допомогою мобільної версії. У цьому випадку натискається профільний значок, виконується перехід в розділ з однойменною назвою, після цього відкривається «історія пошуку», натискається клавіша очищення.

Якщо на телефоні Айфон потрібно прибрати єдиний елемент, натискаємо значок з трьома точками і задіємо посилання «видалити зі списку».

Комп’ютер

Як видалити історію в ютубі на телефоні, ми розглянули. Тепер спробуємо розібратися, як очистити історію на персональному комп’ютері. Щоб позбутися від непотрібних відомостей, виконуємо наступний алгоритм дій:

 • переходимо обвинувачу, розташоване в лівій частині монітора, знаходимо необхідний розділ;
 • натискаємо посилання «пошукова історія»;
 • щоб видалити один запит, тиснемо на хрестик, розташований поруч. Для того, щоб почистити всі елементи, визначаємо відповідний для цього пункт.

Коли є бажання, можна не тільки позбавлятися від запитів в рядку ютубовского пошуку, але й перервати їх збереження.

Щоб здійснити таку дію, вибирається підпункт, зупиняє збереження інформації на комп’ютері в подальшому. Він включається і відключається в будь-який час.

Як видалити історію пошуку в ютубі на різних пристроях, ми розглянули.

Очистити історію переглядів

Починаємо розбиратися, як очистити історію переглядів. Тут мається на увазі перелік відеороликів, побачених користувачем. Такі відомості потрібні, щоб в подальшому полегшити процес пошуку необхідного сюжету.

Використовуючи відповідну сторінку myactivity.google.com/ myactivity, ви знайдете переглянуті відеоматеріали в мобільному додатку, на персональному комп’ютері або на іншому сайті.

Якщо ви в курсі, як очистити історію запитів і переглядів у ютубі, на всіх пристроях, де підключений користувальницький аккаунт, інформація видаляється.

Андроїд

Коли шукаєте варіант, як очистити історію в ютубі на Андроїді або планшеті, перейдіть в «бібліотеку» і натисніть клавішу «історія». Якщо потрібно видалення запису, натискаємо значок з трикрапкою біля інформації про відеосюжеті, відкриваємо підрозділ «видалення з плейлиста». При необхідності звичайної призупинення завантаження, натисніть відповідний повзунок на позицію «вкл.».

Пропонуємо розібратися, як вичистити історію через мобільну версію сайту. В ній відкриваємо вкладку «бібліотека», переходимо в необхідний підрозділ. Для видалення запису тиснемо на три точки, що відповідають за видалення в плейлисті.

Як прибрати всю історію? Для цього натискаємо профільне фото, переходимо в «налаштування», відкриваємо розділ «історія», вибираємо в ньому підрозділ «конфіденційність». Знаходимо посилання «очистити перегляди», клікаєм по ній. Цей розділ призначений для виключення запису інформації.

ПК

Трохи інакше все відбувається на комп’ютері.

З урахуванням версій сайтів алгоритм дій залишається незмінним. У кожному з варіантів, щоб видалити відеоматеріали, натискається хрестик, а при необхідності стирання всієї інформації – пункт «чистка переглядів».

Коли потрібно побачити збережені матеріали, переходимо в розділ, де зберігається інформація про переглядах, натискаємо пошукову клавішу, вносимо потрібні параметри.

Є метод, що забезпечує автоматичне видалення пошукової історії та переглядів на ютубі. У такому разі потрібно:

 1. перейти на сторінку гуглівського акаунта;
 2. на панелі навігації натиснути розділ «дані і персоналізація»;
 3. у підрозділі, де відслідковуються дії, вибираємо пункт «історія ютуб», виконуємо перехід у підрозділ «управління»;
 4. вгорі тиснемо піктограму «ще», входимо в період зберігання інформації»;
 5. позначаємо час, протягом якого зберігаються відомості, натискаємо «далі», даємо підтвердження власних дій.

Як тільки автоматична очистка активується, на ручну роботу час витрачати більше не доведеться. Інформація за переглядами піде самостійно з урахуванням виставлених налаштувань.

Відповідаємо на запитання користувачів

Можливо подивитися пізніше історію на ютубі? Перед тим, як побачити віддалену історію, заходимо на відповідну сторінку і викликаємо меню, в якому і перевіряємо цікаву інформацію.

Чому в ютубі видаляють історію? В першу чергу користувачі бажають зберегти свою конфіденційність.

Як відновити дані після видалення? На жаль, така інформація не відновлюється.