Як оновити ютуб на телевізорі LG: додаток, браузер

Як оновити ютуб на телевізорі LG: як зробити оновлення на нову версію через інтернет, флеш-накопичувач Смарт ТВ, на різних моделях пристрою

Щоб переглядати відеоматеріали з ютуба через цей телевізор, необхідно відповідну програму, яке Смарт ТВ встановлено виробником. Але іноді потрібно встановити його знову у випадку ненавмисного видалення або виконати оновлення на нову версію. Сьогодні розглянемо, як оновити ютуб на телевізорі LG.

Порядок дій

Для полегшення користування інструкцією розділимо її на три складові частини:

  • підготовка до перепрошиванню;
  • оновлення програми через інтернет;
  • установка нової версії з флешки USB.

Підготовчий етап

В першу чергу уточніть модель пристрої, але якщо плануєте оновлення з інтернету, це не обов’язково – така інфа потрібна, коли задіємо флешку.

Уточнити марку найкраще в телевізійних налаштуваннях, щоб виключити помилку і дізнатися, яка версія встановлена зараз.

Для цього беремо дистанційний пульт, тиснемо клавішу «settings», входимо в меню, вибираємо пункт «підтримка» знаходимо «інформація про продукт/послугу».

Відкриється віконце, в якому буде вказана модель пристрою і встановлена в ній версія ютубовского програми.

Звертаємо увагу, що перепрошивка – питання серйозне, і необхідно точно виконувати вимоги інструкції, щоб не вивести телевізор з ладу.

Для цього:

  • під час операції не відключаємо ТБ від електричної мережі;
  • якщо оновлення виконується через флешку, необхідно простежити, щоб завантажується вами прошивка повністю відповідала моделі;

Поки процес не завершений, флешку з ТБ не витягуємо, нічого не натискаємо.

Оновлюємося через інтернет

Для початку розглянемо, як оновити ютуб на телевізорі LG, використовуючи інтернет.

Цей спосіб відрізняється простотою та зручністю, тільки слід виконати одну умову – забезпечити зв’язок пристрою з мережею, що відрізняється оперативної швидкістю і відсутністю ліміту.

Телевізор самостійно виконає скачування програмного забезпечення і його установку.

Підключення пристрою до інтернету можливо за кабельної лінії або за допомогою зв’язку через Wi-Fi.

Тиснемо на дистанционке вже знайому нам клавішу, входимо в розділ «підтримка», знаходимо підпункт «оновлення». Щоб здійснити перевірку, натискаємо кнопку «перевірити наявність оновлень». Якщо встановлена нова версія, відкриється віконце, в якому зазначаються дані.

Щоб активувати оновлене додаток, натискаємо клавішу «оновити», запускається завантажувальний процес, який дозволяється тимчасово приховати і продовжувати інші дії.

Як тільки процес завантаження завершиться, розпочнеться оновлення. В цей момент нічого чіпати не можна, ТВ відключиться і активується самостійно.

Залишається увійти в «налаштування» повторно, щоб упевнитися в позитивному результаті.

Оновлення флешкою

Якщо не знаєте, як оновити ютуб на Смарт ТВ LG, або немає можливості задіяти інтернет, залишається другий варіант – флешка. Сенс його полягає в тому, що викачується з сайту необхідна версія, скидається на накопичувач, після чого оновлення активується в телевізорі.

Щоб завантажити прошивку, відкриваємо сайт, вказуємо модель телевізора, активуємо пошук, переходимо на підрозділ «підтримка», тиснемо кнопку, переглядаємо список прошивок і вибираємо потрібний варіант.

Якщо обрана версія новіша, тиснемо по посиланню і зберігаємо інформацію в комп’ютерному архіві.

Перед тим, як оновити браузер ютуб на телевізорі LG, перевіряємо, щоб на флешці було достатньо вільного місця.

Вставляємо її в гніздо ПК, формуємо папки, в яку з архіву переносимо файл.

Переставляємо накопичувач ТБ, натискаємо клавішу «виконати оновлення».